320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kangura Vaata postitust
    2012.12.31 crashib rsk
    kas eesti patch on ainuke mida kasutad? aeg-ajalt testin ja jookseb ilusti 2020 puhkuse reziimil.

    Kommentaar


      ma panin balti liiga ka juurde... mingi vanem link oli kus olid koos nii eesti,läti, leedu ja balti liiga ... ja siis ma jätsingi selle balti liiga alles... et äkki võib viga seal peituda?!

      Kommentaar


        Kust Tallinnast mängu saab ?
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          totototototottttt,Kolme välismaalase reegel platsil??Max 4 mitteeestlast satsis???? Mis kuradi valed positsioonid mängijatel on(kallaste ja tsegodajev keskkaitsjad)???
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Algselt postitas Milanista Vaata postitust
            totototototottttt,Kolme välismaalase reegel platsil??Max 4 mitteeestlast satsis???? Mis kuradi valed positsioonid mängijatel on(kallaste ja tsegodajev keskkaitsjad)???
            süüdista kalju kodulehte kui valed on, kodulehel on nad kaitsjad: http://www.jkkalju.ee/meeskond/esindusmeeskond/

            Reeglite kohta võid uurida siit: http://et.wikipedia.org/wiki/Meistriliiga

            Kommentaar


              Algselt postitas kangura Vaata postitust
              ma panin balti liiga ka juurde... mingi vanem link oli kus olid koos nii eesti,läti, leedu ja balti liiga ... ja siis ma jätsingi selle balti liiga alles... et äkki võib viga seal peituda?!
              väga võimalik jah, varasematel versioonidel olid mõned crashid neil balti liigadel. nädala-paari pärast laen üles uue ja töötava versiooni.

              Kommentaar


                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                totototototottttt,Kolme välismaalase reegel platsil??Max 4 mitteeestlast satsis????
                Wikisse võib idee poolest igaüks, kes teab mida kirjutada aga Eesti MLis tõepoolest sellised piirangud kehtivad.



                Artikkel 14, punkt 26
                Võistlustel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 välismängijat kellel pole
                Eesti või Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriigi kodakondsust
                ega Eestis välja antud välismaalase passi. Välismängijate arvestusse ei loeta
                mängijaid, kes on sündinud Eestis või kes on mänginud Eesti jalgpalli
                13
                meistrivõistlustel vähemalt 7 hooaega. Mänguprotokolli tohib kanda 4
                välismängijat. Väljakul tohib olla üheaegselt 3 välismängijat.
                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                Kommentaar


                  Mnja, mul mängitud lõpuni 2019/2020 hooaeg.
                  Alustasin hungaris györiga, paar karika võitu, 1 liiga võit. Pärast 4ndat hooaega vallandati. Edasi tuli suht tühi hooaeg. Novembrist sain hungari peatreeneriks. Ning hooaja lõpus fortuna sittardi peatreeneriks. Fortuna eesmärgiks oli jupileri (tugevuselt teine) püsima jääda, aga tulin kohe liigas teiseks, ning teisel hooajal tõusin eredivisesse, kus mängisin keskmikuna ühe hooaja. Kuna mul euromängudele lootust ei olnud, ning, mingi bugi tõttu ilmselt, ei olnud karikat.. Seega oli igav mängida suht. Kuna aga olin meeskonna suht nullist üles ehitanud ning noored hakkasid just tegusid tegema ei hakanud ma ise uut klubi otsima. Juhuse tahtel aga neljandat hooaega hollandis ei tulnud. Belgia anderlecht kutsus mind enda juurde! Nüüdseks hooaeg läbi ning neljas järestikune meistritiitel kindlustatud. Tunne on, et klubibossid ootavad ka euroopast midagi enamat kui alagrupi turniir niiet uuel hooajal tuleb sellele rõhku panna. Lõppes ka teine valiktsükkel hungari koondisega. Õnnestus kvalifitseeruda EMle, kus jõudsin teise ringi. Siiski on hungarist kopp ees, niiet resignin sealt nii pea kui mängu uuesti avan.

                  Vot nii. Eestlasi ma eriti 'uppinud' ei ole. Györis oli ahjupera, kes aga taandus pingipoisiks ning sai mängida vaid seetõttu, et tegemist eesti poisiga. Fortunaga viimasel hooajal ostsin ühe noore poisi (kaljust vist) ning tarmo kingi. Noorest poisist tuleb ilmselt püss aga tarmo langes kohe reservide eest mängima.

                  Aastate pikkune cmi kogemus on näidanud, et kui kätte jõuavad 30ndad, siis mängida enam ei viitsi. Eks näis, kas fmiga samamoodi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                    Wikisse võib idee poolest igaüks, kes teab mida kirjutada aga Eesti MLis tõepoolest sellised piirangud kehtivad.



                    Artikkel 14, punkt 26
                    Justamnet,mina selle patchiga alustada ei saanud,kuna ainuke viis kuidas seda eesti liigat tugevdada ja kuskile jõuda on välismaalaste abil,aga kui juba EU liidu mängijaid lubatakse aint 4tki satsi,siis nohhh suht kellad
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      ma esimesel hooajal jäin CL alagrupiturnal Floraga kolmandaks... päris hea oli nii kaugele jõuda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                        Wikisse võib idee poolest igaüks, kes teab mida kirjutada aga Eesti MLis tõepoolest sellised piirangud kehtivad.



                        Artikkel 14, punkt 26
                        See tähendab ju seda, et võistkonnas võib vabalt olla 11 hispaanlast, itaallast või kõike muud. EU passiga kodanikke võib võistkonnas olla nii palju kui mahub. Ei tohi olla võistkonnas üle nelja mitte-EU passiga mängijat, st neli venelast/aafriklast/brasiillast või muud, kel puudub EU kodakondsus või pole 7 aastat EMV-l mänginud.

                        Kui tõesti on FM 12 Eesti liigas see, et vaid 4 mitte-eestlast võib võistkonnas olla, siis on see viga.

                        Kommentaar


                          selline reegel on jh

                          Kommentaar


                            Kordan.

                            '
                            Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                            Kust Tallinnast mängu saab ?
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              See tähendab ju seda, et võistkonnas võib vabalt olla 11 hispaanlast, itaallast või kõike muud. EU passiga kodanikke võib võistkonnas olla nii palju kui mahub. Ei tohi olla võistkonnas üle nelja mitte-EU passiga mängijat, st neli venelast/aafriklast/brasiillast või muud, kel puudub EU kodakondsus või pole 7 aastat EMV-l mänginud.

                              Kui tõesti on FM 12 Eesti liigas see, et vaid 4 mitte-eestlast võib võistkonnas olla, siis on see viga.
                              Selge

                              Kommentaar


                                Konsoolipood.eu kaudu saaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X