320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuskil asjalikku talve transferite uuendust on? kas eesti poisse ka liigutatud?

    Kommentaar





      Eesti kohta kahtlen.

      Kommentaar


        ojamaa liikus

        Kommentaar


          Kas keegi on teinud ka patchi, mis teeks eestlaste capsid ning goalid koondise eest korda ning vaatakas ajaloo üle?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Nii. Minu Stoke city mäng on jõudnud esimese hooaja veebruari kuuse. Suvel transferite peale pappi ei antud, aga tasuta tõin sisse sellised mehed nagu Mariano Pernia (LB), Maniche ja backuppi Robert Pires, El-Hadji Diouf ja Fode Mansare. Taktikaks olen reeglina kasutanud 4-4-2. Ennustati relegatsiooni ohtu, kuid hetkel näitab tabeli seis 6ndat kohta. 25 mänguga olen saanud 44 punkti. Esikohal on Chelsea 61p. City on 4jas 51 punktiga. Et siis proovin Cityt kuidagi kätte saada. League Cupis jõudsin finaali, kus vastaseks on Arsenal. EuroCupil jõudsin esimese playoffi, kus vastaseks poolakate Slask. FA Cupilt kukkusin kohe välja, kui QPR'ilt tuli shokk kaotus 0:1.
            Talviseks trasfer windowsiks sain 7,5 m €. ja sellega tõin endale keskele Freddy Guarini 4,6m ning 2 noort tuleviku poissi. Memphis Depay PSV'st 2,6m (17 a) ja Jese Real'ist 1.5m.
            Parimad mängijad hetkel kahtlemata Ryan Shawcross ja Jermaine Pennant. Ka Walters ja Crouch on olnud tublid.
            Talvel lahkus Woodgate, Fuller, Pugh ja Sidibe, kes olid enamik kõik ainult reservis istuvad mängijad. Suvel liitub võistkonnaga juba Noor ründaja Carlos Fierro ja Rodney Sneijder(venna siis kuulsal poisil). Eks hooaja lõpus uuesti.

            Kommentaar


              Minimum: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon
              You Have: AMD Sempron(tm) Processor 2800+
              jooksutab?

              Kommentaar


                peaks ehk jooksma, aga suht sitasti. Ramist ja kõvaketta kiirusest loeb ka. Võta võimalikult vähe liigasid.

                Kommentaar


                  Nonii. Stoke City'ga sai esimene hooaeg läbi. Lõpp läks väga käest ja langesin liigas 10nendaks. Siiski oli Board minuga rahul ja ise kah mingil määral. Nüüd suvel tulid mul kardinaalsed muutused. Müügiks läks vähe kasutatud ja suurt palka nõudvad mängijad. Danny Collins, Glenn Whelean, Dean Whitehead,Danny Higginbotham, Mathew Uppson ja Sörensen. Laenasin välja ka ründajad Jones ja Jerome, kuna nad ei olnud enam minu mängu plaanides. Kokku sain müügi eest 10,5 mln €.
                  Sisse tõin Onouha 2,6mln, Tomas Necid 5,75mln, Kyle Walker 3,7mln, Tom Cairney 4,7mln, ALex Smithers 3.6mln, Giovanni Dos Santos 2.5mln ja Vitaly Dennisov 1.7mln.
                  See polnud veel kõik. Tasuta tõin juurde Hargreaves'i, Vander Borre, Carlos Fierro ja itaalia ründelootuse Alberto Paloschi.
                  Tundub küll, et ehk liiga palju muutusi, kuid usun, et ega nüüd pika aega oste pole vaja teha. Ainuke murekoht on võibolla vasak äär. Nii vasak kaitse, kui ka vasak poolkaitsja. Samas on paljud noored võimelised nendel positsioonidel mängima ja universaalsuse peale ehk loodangi. Seekord teen endale eesmärgiks jõuda Euro Cupile tagasi. Ja Liiga Karikas ei tahaks enam penaltitega finaalis pähe saada.
                  Edu mulle.

                  Kommentaar


                    Jürks, jooksutab ikka. Kui liigasid valid, siis minu mäletamist mööda peaks näitama seal all paralleelselt, kui kiiresti ta sul jooksma hakkab. Kuigi piraatlus on siin vist keelatud, siis ära igaksjuhuks kohe ostma hakka. Proovi piraat ära ja siis osta Igatahes mu 2004 aasta läpakal jooksis ilusti ära, näitajaid ei tea peast, aga parem kindlasti ei olnud, kui sinu pill.

                    Kommentaar


                      FM 2012s saab liigasid ka mängu jooksul vahetada. Võid alustada vaid Inglise liigaga, järgmine hooaeg jätkad Saksa liigaga jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        Sisse tõin Onouha 2,6mln, Tomas Necid 5,75mln, Kyle Walker 3,7mln, Tom Cairney 4,7mln, ALex Smithers 3.6mln, Giovanni Dos Santos 2.5mln ja Vitaly Dennisov 1.7mln.
                        See polnud veel kõik. Tasuta tõin juurde Hargreaves'i, Vander Borre, Carlos Fierro ja itaalia ründelootuse Alberto Paloschi.
                        Minu mängus osutus Fierro Chelsea ridades mitmel hooajal EPL'i skoorikuningaks. Ning kui sul õnnestus ta veel tasuta ka saada, siis õnnitlused.

                        Kommentaar


                          oi oi. siis on küll tore. peaasi, et saaks pika lepingu kohe teha, muidu läheb kohe kuskile rikaste juurde ära :/

                          Kommentaar


                            fierro on mul southamptoni mängus ka totaalne kunn. Selline must have ründaja. Samas iga mäng on teda kuidagi imelik osta, sest see ei hoia asja huvitavana.

                            Kommentaar


                              Odavatest ründajatest nt veel paar kunni on Lacina Traore, Yaya Sanogo ja Erick Torres.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hheipss Vaata postitust
                                Odavatest ründajatest nt veel paar kunni on Lacina Traore, Yaya Sanogo ja Erick Torres.
                                overrated
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X