320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hm, küsimus hollandi eredivisie üleminekumängude kohta. Esimese mängu järel, panin tähele, et vastasele pandi 1 värav juurde. Nii tehti igas paaris, pandi mingi lamp tulemus juurde. Osadel mängudel 2:2. Osadel ühele poolele 1 värav. Et mis põhimõte sel asjal on?

    Sain 2:0 esimese mängu pähe. Kokku siis 3:0. Teise mängu võitsin 3:0 ning tuli lisamäng, mille kaotasin.

    Kommentaar


      Süsteem on nagu tennises. 3 mängu, 2 võitu vaja saada. Kui pärast kahte mängu on seis viigis (1:1 võitudega), tuleb viimane mäng mis otsustab kõik. Mõtet ma eriti ei näe sellel süsteemil, aga noh.. need on hollandlased.

      Kommentaar


        Mh, ei. Pärast esimest mängu lisati vastasele 1 värav. Nad võitsid 2:0. Aga kirja läks 3:0. Ka fixturite all on kirjas, et kaotasin 2:0. Aga lisati 1 värav.

        See, et lisamäng tuli on savi.

        Kommentaar


          Lugesin eestpoolt, et kui tahan panna load all players from estonia , siis vaja mängu algul panna Custom database. Aga kust kohast täpsemalt? Kui ma new game panen , siis lööb kohe ette liigade valiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas billybob Vaata postitust
            Mh, ei. Pärast esimest mängu lisati vastasele 1 värav. Nad võitsid 2:0. Aga kirja läks 3:0. Ka fixturite all on kirjas, et kaotasin 2:0. Aga lisati 1 värav.

            See, et lisamäng tuli on savi.
            Ka eelmistes managerides on selline bug aeg-ajalt sees olnud. Üldiselt seda väga tihti ei esine.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kust kohast ma saaksin kõik mängijad laadida ? Sellesmõttes, et laen kõik Eesti mängijad ja siis saan Eesti koonidst ka juhendada.

              Kommentaar


                custom database, peale seda kui oled liigad ära valinud, see leht kust valid kas liiga on playable jne. sealt alt kus tärnid näha on peaks olema kusagil custom database või midagi sellist

                Kommentaar


                  Kui õigesti mäletan, siis kuskil "database size" all vmt oli ta

                  Kommentaar


                    kas fm11 nägude packi saab kuidagi üle tõsta fm12?
                    mingi mõne gigane pack olemas, ei viitsi topelt tirida

                    Kommentaar


                      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                      kas fm11 nägude packi saab kuidagi üle tõsta fm12?
                      mingi mõne gigane pack olemas, ei viitsi topelt tirida
                      Jah, mul töötas!
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Saan aru, et jõuluperioodil on iga hooaeg mängud päris tihedasti aga kolm mängu kolme päeva sees - see ei ole enam normaalne. 26, 27 ja 28 detsember on järjest 3 mängu. Metsik graafik.

                        Kommentaar


                          vägev, mul kadus saksamaa rahvus meeskond peale 3 hooaega ära, jeee niii armas
                          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                          Kommentaar


                            mul on saksamaal hoopi mingid isetekitatud mängijad.ja neile statistika ei jää külge

                            Kommentaar


                              see iga aasta nii, kuskilt kaustast peab migni faili kustutama, et normaliseeruks. google aitab.

                              Kommentaar


                                poole mängu pealt muutumine on esma kordselt
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X