320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Manager 17.

    Selle editori applicationi all on sul selline asi nagu Special Folders.xml. Kustuta lihtsalt see fail ära ja editor tööötab ilusti kenasti.

    No time for loosers!!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Premier League: Lõpetasin kolmandana Arsenali ja Manu järel..
      Inglismaa Liiga võit tuli suhteliselt kindlalt kuni finaalini...
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        #78
        Ma arvan, et ta mõtles Liigakarikat
        Algselt postitas Blue Moon
        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

        Kommentaar


          #79
          Mul West Hamiga kaks hooaega nüüdseks möödas. Panin kokku endale super 4-3-3 taktika... esimene hooaeg championshipis: väga kindel liiga võit plus üllatuseks suutsin võita league cupi ja tagada pääs euroopasse. teine hooaeg: pm kuuendaks ja taaskord euroopas. lisaks õnnestus hankida hargreaves, barry ja onucha cityst, ja siis saviola ning fabio manust.... kolmanda hooaja esimene mäng ka tehtud ja võit 3-0 totenhami üle.. tõotab hea hooaeg

          Kommentaar


            #80
            Alustasin györiga mängu. Esimesel hooajal õnnestus kindel liiga võit saavutada + liigakarikas. Hungari karikafinaalis kaotasin kahjuks. Teine hooaeg oli täielik katastroof.
            Ei saanud eriti aru, mida ja kuidas offseasonil teha. Treening koormusi ei muutnud ma vist kordagi, kuigi hooaja algus polnudki kõige kehvem. CL-s võit mingi luxemburgi klubi vastu, napp kaotas bergeni brannile, ning euro cupis kaotus sevillale, niiet jäi napilt alagrupi faasist puudu. Järgnev hooaeg oli aga kohutav. Olin viimaste hulgas ning hooaja päästis jaanuaris tehtud ost, 18 aastane poiss osutus väravate masinaks ning hooaeg õnnestus lõpetada 9ndana.
            Kolmas hooaeg tuli jällegi hea. Liigakarika võit + Hungari karika võit (euro koht), liigas kolmas. Hooaja lõpus aga tehti mitmele mängijale väljastpoolt ostu pakkumine. Millegi pärast klubijuhtkond võttis kõik need tehingud vastu. Kuigi esialgne 2,5m transferbudget oli nüüdseks kahanenud umbes 500k peale, arvasin mina, et kolmest mängijast loobumine on küll vale otsus.
            Nüüd on käsil neljas hooaeg, lisasin juba uusi liigasid, ning loodan, et tuleb mujalt pakkumisi.


            Paar küsimust ka:
            Kas mängijate offseasoni puhkuse pikkust (alguse, lõpu päeva) saab kuskil muuta ka?
            Preseasoni trenn, kuidas?

            Kommentaar


              #81
              Ma tavaliselt lükkan preseasonil treeningkoormuse suureks. ja nädal kaks enne hooaja algust tõmban maha. Lisaks palju sõpakaid et mehed vormi saada. Tahad puhkust pikemaks ajada? offseason on mul tavaliselt mängijate otsimine ost-müük pluss sõpruskohtumised. Suht kiirelt läheb.

              Kommentaar


                #82
                Ise soovitan juba olemas oleva treeningu tõmmata, kuna arvatavasti keegi meist siin pole pisavalt pro, et midagi head korda saata. Duncs treeninggraafikud on päris head, soovitan.

                Kommentaar


                  #83
                  Dunc treeningud on parimad jah, tal neid igasuguseid, soovitan: http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...?do=cat&id=100

                  ps; eesti liiga kah peaaegu valmis, ligi 3k päris mängijat lisatud ja liigad paigas. hetkel veel teha; staadionid ja nende kordinaadid, meeskondade särgid ja värgid, kohtunikud lisada ja ongi suht valmis

                  Kommentaar


                    #84
                    Tegelikult ma ei teagi päris täpselt, millal mängijatel puhkus on. Cm03/04 päevilt saatsin raisad kohe pärast viimast mängu minema ~3-4 nädalaks, ning alustasin intensiivse treeninguga kohe kui nad tagasi tulid. Seni pole FMis seda settingut leidnud veel.

                    Kommentaar


                      #85
                      eino MLS'i on huvitav mängida oma int player restrictionite ja salary cap'iga. designated player rule on tiba vale - ehk nende palganumber läheb capi alla. vb bug.

                      Esimene hooaeg - Chicago Fire - sain 16 kaotust ja põhihooaja 9. koht aga play-offis tuli võit (joppas, et läänes jõudis finaali Dallas).

                      Kommentaar


                        #86
                        Eesti koondislaste facepack: http://sharenxs.com/downloads/?j=1&id=2402

                        Uppisin FM-Base'i ka, aga seal läheb aega, kuni lastakse läbi.

                        kõik viimase aja koondislased + Neemelo. Ei ole listatud Kink, Lindpere, Klavan, Meerits ja Saag, kuna nende lõustad on mängus juba olemas.

                        Kommentaar


                          #87
                          blue88 mis päeval seda eesti patchi saada võib?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas manager17 Vaata postitust
                            blue88 mis päeval seda eesti patchi saada võib?
                            Avastasin, et kolm viimast liigat (IV põhi, lõuna ja lääs) unustasin mängijat teha, see on umbes 10-12 tunni töö kui jutti teha, niiet läheb veits veel. Kõikidel linnad kust mingi klubi olemas on tehtud ja omavad ka kordinaate nüüd, meeskondadele on pandud loomis aasta ja särgi värvid, enamus staadione on kah olemas. Palju pole jäänud.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                              Avastasin, et kolm viimast liigat (IV põhi, lõuna ja lääs) unustasin mängijat teha, see on umbes 10-12 tunni töö kui jutti teha, niiet läheb veits veel. Kõikidel linnad kust mingi klubi olemas on tehtud ja omavad ka kordinaate nüüd, meeskondadele on pandud loomis aasta ja särgi värvid, enamus staadione on kah olemas. Palju pole jäänud.
                              ootan juba seda..
                              Ehk siis uuel nädalal saab kunagi juba mängida ?

                              Kommentaar


                                #90
                                ütleme nii et ime on sündinud, hooaja alguses ei lootnud kohta top 3-sgi aga liiga võit (Y) hooaja algusest 24 mängu järjest olin kaotuseta - võidu alus!


                                Uploaded with ImageShack.us
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X