320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned uuendused on 13-s paremad küll, aga mänguliselt on 12 graafika siiski isegi tsipa parem mu arvates
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      aga mänguliselt on 12 graafika siiski isegi tsipa parem mu arvates
      Palun täpsustusi.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ojamaa on ikka päris heaks mängus tehtud. Sprint speed tal nüüd juba 90 ja üsna palju assiste ja väravaid on ka löönud...hetkel natuke üle poole hooaja tehtud ja premier liigas on kõige rohkem assiste andnud - 9 ja väravaid löönud 8...
        Hetkel siis tabelis teisel kohal...8 punkti Man Cityst maas...hooaja keskel oli ka Cityga 2 mängu ära...võõrsil 1:2 kaotasin aga kodus võitsin 2:1..hetkel siis Märtsi algus käsil...äsja sain esimese manager of month tiitli...veebuari kuu eest siis, kus oli 4 mängu ja võitsin need väravate vahega 13-0 (2mängu oli FA Cupis Middelsbrough (5-0) ja Derby County 3:0)) ja üldse uuel aastal, kui olen märtsi alguses olen suutnud kenasti kaitse toimima... 14 mänguga väravate vahe 29-4 ja viimased 9 mängu pole ühtegi väravat sisse lasknud.
        Peale 26. vooru siis Man Cityl 70 ja mul Wiganil 62...Spurs ja Manu järgnevad 58 ja 57 punktiga.

        Äsja siis võitsin ka oma esimese karika - Capital One Cupi...poolfinaalis võitsin Chelseat kahe mängu kokkuvõttes 4-1 ja finaalis nüüd Fulhami...normaal aeg 0-0...lisaajal 95´ja 110´ minutil lõi Ojamaa 2 väravat...

        ainsaks jaanuari kuu täienduseks oli Bebe...nägin, et manu on ta pannud transfer listi ja pulli pärast ostsin 575tuhandega ära...ja noh tegelt ründajat ma otsisingi...vahepeal läks graafik päris tihedaks..5 päeva jooksul 3 mängu...aga kohe sai ka Bebe treeningul vigastada ja uut ründajat ei jõudnud osta, et pidin siis formaati vähe muutma ikkagi.

        minu tavaline alg11:
        Ruddy
        Dani Alves, Skrtel, Bonucci
        Miyachi, McCharty, Hamsik, Mcmanaman
        Luis Muriel Ojamaa
        Falcao
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Palun täpsustusi.
          loetlen siis mõned põhjused, mis minu meelest 12-s parem oli: fifa 13-s peab vaatama need pikad klipid ära kuidas vahetused toimuvad, ühesõnaga ei saa skippida neid stseene. Teiseks, tekib küsimus, et miks kõik tribüünid tühjad on? Fänne pole, aga taustana fännide poolt mingisugune müra kõrvaklappidesse tekib. Kolmandaks, tahad lihtsat söötu teha või siis seda nö through pass-i siis võtab mängija lambist amatöörlikult tihtipeale selle endale 3 m kaugusele ette, nii et jõuab juba vastane jälile. Ning milles ma kõige rohkem pettunud olin, on kommentaatorid. Uusi fraase on ikka meeletult vähe. Enamus jura , mida kuuleb , on juba aastatagusest fifast mälusoppi talletunud. (Vähemalt Martin Tyler ja Alan Smith-i puhul)
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
            loetlen siis mõned põhjused, mis minu meelest 12-s parem oli: fifa 13-s peab vaatama need pikad klipid ära kuidas vahetused toimuvad, ühesõnaga ei saa skippida neid stseene. Teiseks, tekib küsimus, et miks kõik tribüünid tühjad on? Fänne pole, aga taustana fännide poolt mingisugune müra kõrvaklappidesse tekib. Kolmandaks, tahad lihtsat söötu teha või siis seda nö through pass-i siis võtab mängija lambist amatöörlikult tihtipeale selle endale 3 m kaugusele ette, nii et jõuab juba vastane jälile. Ning milles ma kõige rohkem pettunud olin, on kommentaatorid. Uusi fraase on ikka meeletult vähe. Enamus jura , mida kuuleb , on juba aastatagusest fifast mälusoppi talletunud. (Vähemalt Martin Tyler ja Alan Smith-i puhul)
            Kas tribüünid mitte sellest ei tulene, et sul graafika low või very low peal on?

            Kommentaar




              Minu UT tiim hetkel. Nüüd tuleks hakata korralikumalt coine koguma, et suuremaid upgrade teha - Zlatan, Ribery ja mõned IFid olemasolevatest meestest. Eks vaatab kas viitsin. Alguses mõtlesin PLi teha, aga kui basic värk koos oli 4-1-2-1-2 formatsiooniga (Vorm, Gibbs-Vermaelen-Kompany-Sagna, Yaya-Hazard-Ben Arfa-IF Fellaini, Podolski-Dzeko) siis üldse ei meeldinud ega istunud asi. Lükkasin kogu kaadri maha ja tegin sellise spanjoolade-makaronide segu ja vaatan kas 3 kaitsjaga elab ära või mitte. Mängus olev full-backide puudus (või õigemini nõrk tase) rõhub täiega ja neljased kaitseliinid ei tule ilusad.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Keegi viitsib seletada mida see UT endast kujutab üleüldse? saad mingi tiimi kokku panna ja netis mingitel turnadel päris inimeste vastu mängida ja mingil kindlal ajal vms?
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Lühidalt öeldes siis kaardipaki mäng. Alustad ja saad suvalised mehed ehk kaardid - hakkad mängima offline/online nagu omal tuju on. Niimoodi saad "coine" ehk mänguraha. Nende eest saad osta näiteks "kaardipakke" erinevate maksuvustega vastavalt tasemele - Bronze (40-65 ovr), Silver (65-74) või Gold (75-99 ovr). Lisaks tuleb iga nädal üks meeskonnatäis "In-Forme" ehk IF-e vastavalt päriselu saavutustele mis on siis musta backgroundiga kaart upgradetud statsidega ja neid kaarte võid hea õnne korral avatud pakkidest leida. Lisaks on olemas Auction House ehk live oksjonid kus iga inimene üle maailma võib oma kaarte osta-müüa-vahetada.

                  Ja formatsioonid mida lingilt nägid on lihtsalt omaenda kompunnimise teema - mehed samast meeskonnast, samast rahvusest või samast liigast omavad kõrgemat "chemistryt" ehk neid on mõtekam koos mängitada. Igal kaardil on veel peal formatsioon, positsioon jne. Seda kõike saad Auction House'i kaudu ostetavate kaartidega ka muuta oma äranägemise järgi.

                  Umbes nii ... kui midagi veel teada tahad siis küsi.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Keegi viitsib seletada mida see UT endast kujutab üleüldse? saad mingi tiimi kokku panna ja netis mingitel turnadel päris inimeste vastu mängida ja mingil kindlal ajal vms?
                    Noh, lihtsalt öeldes paned tiimi kokku ja mängid netis.

                    Seletan veits lahti ka: Mängus siis valuutaks on coinsid. Mängijaid on võimalik saada kahte moodi: ostad coinside eest pakke, kus on mängijaid või ostad "turult" mängijaid, keda teised on saanud pakkidest ja müüvad neid. Mängu alguses saavad kõik 1 paki, kust saab madala tasemega mängijaid. Pakke on üldse kolmel tasemel(kuld, hõbe ja pronks). Tiimi kokku panemisel tuleb arvestada "chemistryga". St, et kui paned lambiseid mängijaid kokku, pole neil hea kokkumäng. Iga mängija saab keemiat selle eest, kas ta mängib õigel positsioonil ning kes ta kõrval mängivad. Hea keemia on siis, kui kõrvuti olevad mängijad on samast liigast, klubist või rahvusest. Coins'e saab mänge mängides või mängijaid maha müües. Mängust saadud müntide arv sõltub sellest, kas võidad või mitte, kui paljuga jne.

                    E: Kui pika teksti maha kirjutad, jõuab keegi ikka ette...

                    E2: Ultimate teamis on kallid mängijad (lisaks väga heade statsidega) ülihea kiirusega ja skill movesidega

                    Kommentaar


                      Okei need mängud on suvalised singel matchid, et selle UT eesmärk ongi lihtsalt mingi hea tiim kokku saada ja kõik? Mingeid online turnasi ei ole seal?

                      Kui nii, siis mängin oma offline careeri edasi.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Okei need mängud on suvalised singel matchid, et selle UT eesmärk ongi lihtsalt mingi hea tiim kokku saada ja kõik? Mingeid online turnasi ei ole seal?

                        Kui nii, siis mängin oma offline careeri edasi.
                        turnad on ka, auhinnaks on kas coinsid või kindlad in-form mängijad, keda pakkidest ei saa.
                        tegelt on huvitav, soovitan proovida...

                        Kommentaar


                          Turniirid ja hooajad on offline ja online mõlemad. Turniiridel on erinevad sissepääsu nõuded veel - näiteks, et meeskond peab olema all-silver või meeskonnas peab olema kolmest eri liigast mängjaid jne. jne. Hooajad on stiilis 5 divisioni, igas 10 mängu ning teatud arv punkte tuleb kokku saada, et ülespoole tõusta.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kas ma olen siit ainuke, kes fifa 12 mängib psp peal (arvutis ei võimalda mängida), või on keegi veel ? : )

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Kas ma olen siit ainuke, kes fifa 12 mängib psp peal (arvutis ei võimalda mängida), või on keegi veel ? : )
                              Jah, kui tõesti mõtlesid FIFA12´t.
                              Ei, kui mõtlesid FIFA 13´t.
                              Adiós amigos

                              Kommentaar


                                No tglt mõtlesin üldiselt, kuid endal fifa 12 ja pole fifa 13 jõudnud panna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X