320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti nõus, kohati ajab täiega närvigi

    Kommentaar


      Kuidas te üldse klaveriga seda mängite? Ei kujuta isegi ette.

      Keegi veel Xboxi peal mängib?

      Millised teie UT meeskonnad on? Mul on natuke alla 20k raha praegu. Kuidas ma oma meeskonda nüüd edasi arendama peaksin? Miliseid mängijaid soovitate?

      EA SPORTS™ FIFA 23 brings The World’s Game to the pitch, with next-gen HyperMotion2 Technology, women’s club football, two FIFA World Cup™ tournaments, cross-play, and more.

      Kommentaar


        ma ostsin paar aastat tagasi ekstra fifa ja pesi jaoks puldi. No nüüd maybe see hiire ja klaveri koostöö annab sarnase efekti, aga pult kindlasti mugavam.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Kuidas te üldse klaveriga seda mängite? Ei kujuta isegi ette.

          Keegi veel Xboxi peal mängib?

          Millised teie UT meeskonnad on? Mul on natuke alla 20k raha praegu. Kuidas ma oma meeskonda nüüd edasi arendama peaksin? Miliseid mängijaid soovitate?

          http://www.ea.com/intl/football/fifa...4nJzw3Vn12:360
          Üldiselt täpselt samamoodi nagu kõiki eelnevaid fifasid rohkem kui viimase 10 aasta jooksul.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Kuidas sa nii palju raha said? Kas kasutad päris raha või midagi muud?
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              minu ultimate teami tiim


              20k raha üle ka veel, ostan götze.

              Kommentaar


                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                Kuidas sa nii palju raha said? Kas kasutad päris raha või midagi muud?
                Mängi mänge lihtsalt ja voida online karikaid ja liigasid ning offline liigas on ka hea raha teenida.

                Kommentaar


                  Kas nagu vahet ka mis tasemega offline liigades&tournamentides mängid (kui valida antakse) ? Häid mängijaid saab tihti auctionil osta nt osad panevad algpanuseks 150 ja siis kui joppab saadki 150ga hea mängija

                  Kommentaar


                    Mingeid häid noori kuni 21aa. ründajaid, kes on jõulised ja tugeva löögiga?

                    Kommentaar


                      Deulofeu Barca B-st on suht võimas, mitte jõuliselt kuid löök jms on hea, ostsin omale Evertoni ja lammutab päris hästi hetkel.

                      Kommentaar


                        Hehe, Deulofeu olemas:d

                        Kommentaar


                          Päris tipuründajat tahaks

                          Kommentaar


                            lukaku

                            Kommentaar


                              Ultimate Team freezib suht tihti mul xboxil

                              Kommentaar


                                Tellisin eile mängu ära, varsti saab kätte. Lõpuks saab uut mängu hakata 12 asemel mängima...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X