320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas nuppe vahetada puldil? Controlleri alt mängus sees nagu ei lase. Äkki saaks FIFA 12 kaustast võtta mingisuguse faili, mis annab samad nupud? Mäng crackiga, torrent - Fänn, mul töötab.

    Kommentaar


      Üsna kõvv, et poole hooaja pealt saab meeskonda vahetada. Olen hetkel West Hamiga ja mängin world classiga ja suht masendavalt läheb...pool hooaega läbi ja 17. kohal...7punkti maas 16. kohast ja 18. kohast ees 6 punkti...viimane võit oli oktoobri lõpus..aga nüüd just võitsin võõrsil Arsenali 4:3...panin hiljuti taseme ka kergemaks, proffessional...ja kaotasin evertonile 0:1 ja nüüd siis tuli see võit...Hooaja algul ostsin Ojamaa ka meeskonda...hetkel 12st mängust 3 väravat löönud...
      Aga kui nüüd vaatasin võimalike vabu töökohti...siis seal sees oli isegi ac milan ja teiste seas oli ka veel Wigan Athletic, kes hetkel premieris kindel punane latern..aga novembri lõpus ostsid mingi nafta sheigid klubi ära ja nüüd seal oleks 100miljonit transferiteks.

      Tegelt Fifa 12s oli ka siuke juhus, kus peale hooaja lõppu oli võimalik Kubani Krasandori minna, kus oli ka transferite raha 100miljonit.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        mu mingi jama et kui ma tahan teha tournamenti siis mul viskab mängust välja... agluses ma sain mängida aga nüüd mingi kala
        äkki keegi teab milles asi vms

        Kommentaar


          Kuidas fifa 13 üldse manageina klubi vahetada saab ?
          Tegin hooaja ära ja kohe hakkas uus hooaeg. Ei olnud mingit meeskondade valikut _D

          Kommentaar


            manager office - browse job´s

            Seal saab ka hooaja keskel vahetada.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              manager office - browse job´s

              Seal saab ka hooaja keskel vahetada.
              see(hooaja keskel klubi vahetamine) nagu ka need koondiste mängud on võimalikud ainult PC; xbox360 ja PS3 versioonidel?
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Njh krt suht ebareaalne...läksingi Wiganisse siis ja algselt ostsin endale Huntelaari(19m), Luis Murieli (udinese 21.aasta talendikas kolumbia ründaja 21m), Hamsik (oli transfers listis 23m) ja kaitsesse Dede (10m) Jahtisin muidu tükk aega ka Falcaod aga liiga kulukaks oleks läinud see. Kui jaanuaris üle võtsin Wigani, siis oli Wigan 18. kohal ja oli 7punkti maas 17. kohast West Hamist..Alguses siis suutsin fa cupi 3. ringis 3:0 Derbyt võita...järgmises mängus aga kaotasin Manule 1-2...premier liigas tuli Chelsea vastu 0:1 kaotus, aga edasi hakkas juba mäng paremaks minema ja võite hakkas kogunema, et hooaja lõpuks tõusin 9. kohale...10punkti 8. kohast Fulhamist jäin maha...vahepeal siis võitsin 6:1 Liverpooli ja 2:0 Man City...
                Luis Muriel lõi siis poole hooajaga 12 väravat, Huntelaar 8 ja andis 9 väravasöötu, Hamsik 8 väravat ja 6 söötu.
                kahe hooaja vahel siis võtsin Kolumbia koondise pakkumise vastu...

                Transferite jaoks oli mul 63m...sain siis Falcao endale lõpuks...vastu andsin Huntelaari ja 28m...veel ostsin endale Daniel Alvesi ja Skrteli, mõlemad 10m...augusti lõpus siis Rooney andis transfer requesti sisse, et natuke isegi kahetsesin Falcao ostu...et oleks võinud ikka natuke oodata ehk....hetkel mul pole koosseisus vist ühtegi inglast...et oleks tore olnud, kui üks inglane ka algis oleks koguaeg....lampi siis küsisin raha juurde boardilt, 30m palusin ja tõstsin seda liiga eesmärki kõrgemaks, win a league titel. Anti 28miljonit siis...tegin bidi Rooneyle aga samal ajal kahjuks oli ta juba Barca pakkumise vastu võtnud...palgaks oli tal 260k...et kui ta tõesti sellist palka tahtis, siis ma poleks teda nkn endale saanud. Aga jh kuna jäin ilma, siis otsustasin võta endale realist Kaka 15m. ja siis veel sain Bonucci ka endale 13m ning varuväravahiks ostsin Ruddy 5m (eelmine läks pensile) Et jh üsna ebareaalne ikka, mis ma selle Wiganiga teinud olen. või noh tegelt väga ebareaalne ei olegi vast.

                Aga hooaja esimesed mängud on üsna rabedalt läinud...Southamptonile kaotasin 1:0 ja sellega katkes ka minu kena kaotuseta seeria...viimane kaotus oli mul jaanuari lõpus Chelsea vastu siis 0:1...et jh päris korralik võitude/kaotuste seeria oli...edasi aga on võidud tulnud Sunderlandi vastu 2:0 (Falcao lõpuks avas väravate arve ja di Santo) ning veel Evertoni 3:1...
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Keegi legendaryga ka pelab ?
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                    Keegi legendaryga ka pelab ?
                    kohe kindlasti mitte. Proffesional on mu lagi.

                    E: Varsti kui Manager mode´s paar hooaega tehtud saan, viskan ülevaate ka vist siia
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                      Keegi legendaryga ka pelab ?
                      mina mängin..

                      Kommentaar


                        Puldiga mängiks legendaryga xboxil aga arvutil world class

                        Kommentaar


                          Hakkan siis Wolwerhampton Wanderersi tagasi Priemer League aitama. Tasemeks legendary, eks annan teada, et kuidas see õnnestub.

                          Kommentaar


                            Soovin edu!
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              mulle on paras tase world class manuali peal. Custom sliderid on ka, et mäng vähe reaalsem tunduks.

                              Kommentaar


                                klaviratuuriga on ikka räige vägistamine see mäng

                                Kommentaar

                                Working...
                                X