320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    njah, mulle ei meeldi eriti FIFA, ma mängin PES-i
    https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

    Kommentaar


      #77
      Äkki keegi oskab anda mingit lehte kust FIFA äkki natuke odavamalt saada ?
      70 euri tõesti suht krõbe hind.
      Algselt postitas Blue Moon
      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas sherf Vaata postitust
        Äkki keegi oskab anda mingit lehte kust FIFA äkki natuke odavamalt saada ?
        70 euri tõesti suht krõbe hind.
        kus see sul 70 € maksab?

        Kuna ma ei tea mis platvormile sa tahad, siis vaata äkki konsoolipood.eu´s või gamestar.ee´s on odavam.


        E: kui tahad PC´le siis pöördu hinnavaatluse foorumis kasutaja zpsy poole, siis ehk saad ca 15-20 €´ga.
        Adiós amigos

        Kommentaar


          #79
          Mõtlen xboxile ja euronicsis ja andricos nt on 70 euri.
          Aga tänud, vaatan siis seda konsoolipoodi ja gamestari.
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Bart Vaata postitust
            kus see sul 70 € maksab?

            Kuna ma ei tea mis platvormile sa tahad, siis vaata äkki konsoolipood.eu´s või gamestar.ee´s on odavam.


            E: kui tahad PC´le siis pöördu hinnavaatluse foorumis kasutaja zpsy poole, siis ehk saad ca 15-20 €´ga.
            Mida see zpsy teenus kujutab endast täpsemalt? Saan aru, et mingeid võtmeid müüb? Mis moodi need toimivad siis?

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas sherf Vaata postitust
              Mõtlen xboxile ja euronicsis ja andricos nt on 70 euri.
              Aga tänud, vaatan siis seda konsoolipoodi ja gamestari.
              Mina soovitan game.co.uk. Tellin kõik PS3 mängud sealt. Soodusajal saab ülisoodsalt mänge ikka.

              Kommentaar


                #82
                Aga äkki oskad öelda palju seal kohaletoimetamine juurde maksab ?
                Algselt postitas Blue Moon
                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas sherf Vaata postitust
                  Aga äkki oskad öelda palju seal kohaletoimetamine juurde maksab ?
                  £2.95 per order

                  Kommentaar


                    #84
                    Kas keegi mängumuljeid ei tahaks jagada. Endal veel käes ei ole, aga pre-order on tehtud ja varsti peaks kätte saama.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                      Kas keegi mängumuljeid ei tahaks jagada. Endal veel käes ei ole, aga pre-order on tehtud ja varsti peaks kätte saama.
                      Demo ps3'me peal oli ülihea. Telliks aga ma lubasin endale Fifa 12 tellides, et Fifa 13 jätan vahele.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                        Mida see zpsy teenus kujutab endast täpsemalt? Saan aru, et mingeid võtmeid müüb? Mis moodi need toimivad siis?
                        Mina olen nii aru saanud, et maksad raha ja ta annab sulle pmts kohe võtme vastu. Sisestad selle võtme kuskil originis ja paned mängu tirima. Endal plaan osta varsti.

                        Tavalise hind peaks olema 26,9 € ja UE 29,9€.

                        Kommentaar


                          #87
                          Mõtlesin et muretseks siis selle key endale, kuid ps-i proovides saata viskab ette et ma peaks kasutama pikemalt HV-d et saata neid. Kasutaja iseenesest on mul olnud seal juba pikemat aega, kuidas seda lukku maha võiks saada?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                            Mida see zpsy teenus kujutab endast täpsemalt? Saan aru, et mingeid võtmeid müüb? Mis moodi need toimivad siis?

                            No mina soovitan, reedel umbes kuue paiku tellisin talt 5 fifa ultimate editionit ja pool tundi hiljem olid kõik keyd kaes ning kõik toimivad ka, ja saab palju odavmalt..

                            No time for loosers!!

                            Kommentaar


                              #89
                              Saab saab zpsylt odavalt, foorum.hv.ee, ta ongi pmst parim keyde müüja eestis.
                              gamekey@windowslive.com kui ei tea, ei viitsind eespool olevaid poste lugeda.

                              Kommentaar


                                #90
                                Ostsin just zpsylt kaks FIFA 13 UE keyd, kandsin raha ja andis võtmed. Keyd mõlemad töötavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X