320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Praeguseks paistab, et on olemas 12 osalejat - 10 eelmisest hooajast + futbolidipaul ja QRkood. 12 tiimi olekski optimaalne, ent loomulikult, kui eelmisel hooajal osalenud Team Haron ja Team Robbbim ka endast märku annavad või siis ei anna ja peaks leiduma kaks huvilist, kes väga liituda tahaks, siis võib teha 14 liikmelise liiga. Ent see oleks ka ülemine piir, sest muidu jääks vabaagentide ring ikka väga ahtaks (14 tiimi puhul vähendaksin selle korvamiseks varumeestepinki ühe mehe võrra).
    Ma pigem just hääletaks selle poolt, et draft on olulisem ja see taktika, et kolm põhivenda ja siis võtad FA-st ülejäänud vennad, enam nii ei toidaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma pigem just hääletaks selle poolt, et draft on olulisem ja see taktika, et kolm põhivenda ja siis võtad FA-st ülejäänud vennad, enam nii ei toidaks.
      suurem FA n soosib neid tüüpe kes viitsivad mitu korda nädalas teatud kellaaegadel mängijaid noppimas käia. Eelmine hooaeg oli neid 2-3 tükki, ning see taktika tootis väga hästi..

      et kui 16 tiimi teeme, siis poleks FA enam üldse saadaval ja tulemused sõltuksid draftist + teistega treidimisest?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        suurem FA n soosib neid tüüpe kes viitsivad mitu korda nädalas teatud kellaaegadel mängijaid noppimas käia. Eelmine hooaeg oli neid 2-3 tükki, ning see taktika tootis väga hästi..

        et kui 16 tiimi teeme, siis poleks FA enam üldse saadaval ja tulemused sõltuksid draftist + teistega treidimisest?
        No kui on 16x15, siis iga nädal saab mängima 14x20 jalgpallurit. Et siis muudaks see draftis täielikult dünaamikat, et väravavahtide pärast läheks löömaks ja ei oleks nii lampi iganädalast kaadrivahetust. Et, jah, ma sain ka ise selle nipi eelmine aasta teada, aga samas paljud seda ei kasuta ja siis jäävad nad kõvasti alla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          aga samas paljud seda ei kasuta ja siis jäävad nad kõvasti alla.
          Selle osaliseks leevendamiseks on 3 autosubi. Pluss see hooaeg algab õnneks taas rohkem mänge ühel ajal, mis peaks ka vähemaktiivsetele manageridele sobima.

          Aga iseenesest võib suurema liiga puhul rosteri suuruse ka samaks jätta - võib-olla mõjuks see siis tõesti tasakaalustava ning treidimist soodustava faktorina.

          Kommentaar


            Ja kas me ei võiks 1. septembril drafti tuua tunni paar varasemaks. 21.45 algab Belgia mäng, mul endal 21.35 eeter juba meie kallide lõunanaabrite mänguga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja kas me ei võiks 1. septembril drafti tuua tunni paar varasemaks. 21.45 algab Belgia mäng, mul endal 21.35 eeter juba meie kallide lõunanaabrite mänguga.
              Võib küll, kui enamusele sobib. Kell 20.00 siis nt?

              Kommentaar


                Mulle jääb 20:00 liiga varajaseks ning suure tõenäosusega auto drafti jaoks midagi valmis ka ei jõua genereerida. 20:20 oleks kõige varajasem aeg mulle.
                Kui kõigile aga uus aeg sobib, siis andke minna ja vaatan see aasta kõrvalt

                Kommentaar


                  Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                  Mulle jääb 20:00 liiga varajaseks ning suure tõenäosusega auto drafti jaoks midagi valmis ka ei jõua genereerida. 20:20 oleks kõige varajasem aeg mulle.
                  Kui kõigile aga uus aeg sobib, siis andke minna ja vaatan see aasta kõrvalt
                  20.20 jõudes oleks ilmselt ainult esimene ring valitud. Et sealt vast väga pekki minna ei saa?

                  Kommentaar


                    Hästi valitud esimese ringi vend toob samas keskmiselt mingi 20-30% enamus mängupäeva punktidest ja selleks ajaks pigem ikkagi teise ringi lõpp/kolmanda algus vast (valimisel ajaline limiit + esimesed ringid staare valides lähevad reeglina palju kiiremini)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                      Mulle jääb 20:00 liiga varajaseks ning suure tõenäosusega auto drafti jaoks midagi valmis ka ei jõua genereerida. 20:20 oleks kõige varajasem aeg mulle.
                      Kui kõigile aga uus aeg sobib, siis andke minna ja vaatan see aasta kõrvalt
                      Aga ehk siiski proovid mingi autodrafti nimekirja kokku panna? Oleks kahju, kui paarikümne minuti tõttu peaksid kõrvale jääma...

                      Sa vist pidasid küll silmas mängijate järjestuse sisulist poolt, aga n-ö tehnilise poole pealt olgu igaks juhuks öeldud, et autodrafti nimekirja on kõige hõlpsam koostada sisenedes DRAFT ROOMi, seejärel seal ülemisel ribal vajutada Auto-Draft OFFi peale, edasi sealt valida hinnanguliselt mitmes ringis autopicki võiks vaja minna (Max # of players to auto-pick immediately) ning siis rida allpool teha linnuke kasti Auto-pick from Queue only. (Fill active slots first kast las jääda tühjaks). Seejärel võib hakata järjest mängijaid soovitatavalt võimalikult pikka ritta laduma, vajutades rohelisele noolele nende ees.

                      Kommentaar


                        Kas mängijate valimise järjekord on juba paigas? Või see läheb vahetult ennem n.ö loosimasinasse?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Kas mängijate valimise järjekord on juba paigas? Või see läheb vahetult ennem n.ö loosimasinasse?
                          Sooviks täna õhtuks liiga koosseisu lukku panna ja siis genereeriks süsteem juhusliku draftijärjekorra.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas moya Vaata postitust
                            Sooviks täna õhtuks liiga koosseisu lukku panna ja siis genereeriks süsteem juhusliku draftijärjekorra.
                            mitut mängijat veel vaja?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              mitut mängijat veel vaja?
                              Ei hakka varikaid tegema!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                mitut mängijat veel vaja?
                                Kui futbolidipaul ja QRKood liituvad, on 12-liikmeline liiga koos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X