320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd korras. Egotripil keskmiste järgi selle vooru kõige tugevam tiim!

    Kommentaar


      Kuidas sellel Spursi kaitseliiniga tiimil läks?

      Kommentaar


        Ja miks see kuradi fakis mäng mul jälle mingi kõik väravavahid sisse jätab, kui ma Leno Bachmanni vastu vahetasin? Mingit errorit vahetust tehes ei andnud, aga nüüd on mingi kaks väravavahti jälle sees ja näitab, et illegal squad. Nagu dafuq?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ja miks see kuradi fakis mäng mul jälle mingi kõik väravavahid sisse jätab, kui ma Leno Bachmanni vastu vahetasin? Mingit errorit vahetust tehes ei andnud, aga nüüd on mingi kaks väravavahti jälle sees ja näitab, et illegal squad. Nagu dafuq?
          Millegipärast jah sul jäi Leno koosseisu, kuigi olid ta igati reeglipäraselt Bachmanniga asendanud. Saatsin Fantraxi supporti arupärimise, loodetavasti saab tagantjärele su lineupi legaliseerida.

          Kommentaar


            Algselt postitas moya Vaata postitust
            Millegipärast jah sul jäi Leno koosseisu, kuigi olid ta igati reeglipäraselt Bachmanniga asendanud. Saatsin Fantraxi supporti arupärimise, loodetavasti saab tagantjärele su lineupi legaliseerida.
            Aitäh, muudeti legaalseks, aga endiselt veidi arusaamatu, et kuidas selline error juhtuda sai ja mis ma tulevikus teistmoodi tegema peaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Aitäh, muudeti legaalseks, aga endiselt veidi arusaamatu, et kuidas selline error juhtuda sai ja mis ma tulevikus teistmoodi tegema peaks.
              Ma pole veel Fantraxilt vastust saanud (kasutasin funktsiooni "Illegal Roster Override"), aga kahtlustan, et selle eilse errori juured peituvad selles, et millegipärast dubleeriti sul Elliotti asendamine Leno vastu 9. sept. Ehk siis pärast Leno droppimist jäi fantoom-Leno edasi sul koosseisu selles voorus. Paistab, et puhas Fantraxi käkk ja sina ei teinud midagi valesti.

              Kommentaar


                Päris hea manager olen. Lausa lust on vaadata seda punktisadu. Võta või Excel appi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kui keegi soovib Manchester Unitedi ründajat minu tiimist, võib teada anda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plain Vaata postitust
                    Kui keegi soovib Manchester Unitedi ründajat minu tiimist, võib teada anda.
                    Rashfordi vastu võin Iheanachot pakkuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Rashfordi vastu võin Iheanachot pakkuda.
                      hea diil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Rashfordi vastu võin Iheanachot pakkuda.
                        Iheanacho vastu kahjuks huvi pole aga tänud pakkumast. Mingi teise ründaja vastu ei kaaluks vahetust?

                        Kommentaar


                          Harry Kane anybody?

                          Kommentaar


                            Armstrongi vastu võib vahetada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Harry Kane anybody?
                              Maupay?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Maupay?
                                Maupay oli mul eelmine aasta. Et pole päris see.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X