320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    Allo

    Millest sa räägid?
    Mul saavad Notts Countys mehed palka 500 - 1500 naela ja väga hea on nüüdseks juba esimeses divaris pelada. Ainult üks idiootne reservmeeskonna ründaja saab 4kilo ja ma ei saa tast sitast lahti kuidagi, sest transfer funde muidugi ju ei ole :P

    Parimatega
    Eestlane Finsbury Parkis

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Mängisin kah Countyga demo. Darren Caskey tuleks pikema jututa maha lasta või siis õnnetus lavastada. 4k palka mängujuhile, kes sööta ei oska...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        Originally posted by Chazlor


        Allo

        Millest sa räägid?
        Mul saavad Notts Countys mehed palka 500 - 1500 naela ja väga hea on nüüdseks juba esimeses divaris pelada. Ainult üks idiootne reservmeeskonna ründaja saab 4kilo ja ma ei saa tast sitast lahti kuidagi, sest transfer funde muidugi ju ei ole :P

        Parimatega

        asi on wist selles,et ma tegin pakkumise teiste hulgas ka roque juniorile ja ta ütles,et leping on vastuvõetamatu (seda ütlesid ka teised täkud) aga kuna mind copenhagenist lahti lasti,mängin praegu sportinguga
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          kas siis CM4-le ei ole mingit eesti liiga või koondise patchi?
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            Kas keegi teab millist nippi peab kasutama, et saada cm4 osta staare. Kõik meeskonnad keelduvad pakkumistest isegi siis kui need on kaks korda suuremad mänija väärtusest. Näiteks henry eest pakkusin ma 35 milli ja mind ei võetud jutulegi samal ajal kui hooaja lõpus tuli uudis, et henry on siirdunud newcastlisse 17.5 milli eest. Sellest siis ka kysimus, et äkki on mingi nipp millega meelitada staare oma meeskonda. Sama lugu on ka contractidega kuna wayne roony on nii noor saab talle pakkuda lepingut koguaeg hoolimata sellest et tal on leping evertoniga, tegin seda minagi aga roony agent ytles koguaeg et põhimõtteliselt on nad lepinguga nõus ja tahavad paremat pakkumist vaid ja kuna ma seda suurendasin juba liiga palju ja yle pakkuda eitahtnud jätsin asja sinna paika. kuuaega hiljem sõlmis noor inglane uue lepingu evertoniga ja evertono pakutud palk oli 3 korda väiksem kui minu pakutud palk.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              Sellest järeldub, et kõik pole müügiks.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                Originally posted by Kaarel


                Sellest järeldub, et kõik pole müügiks.
                väga hea ja õpetlik vastus ma sain kohe palju targemaks ja enne kui oma super tarka vastust kirjutad loe mu jutt läbi seal oli kirjas, et ta muutis klubi ainult väiksema pakkumise eest ja kahjuks mitte ei tlnd mulle.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  See tähendabki, et kõik pole müügiks ehk siis kõik ei tahagi sinuga tehingut teha ning kõik ei peagi tahtma sulle tulla.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    äkki järeldame sellest seda, et hooaja keskel ei taheta müüa, hooaegade vahepeal on küll mehi kätte saadud

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      väga hea ja õpetlik vastus ma sain kohe palju targemaks ja enne kui oma super tarka vastust kirjutad loe mu jutt läbi seal oli kirjas, et ta muutis klubi ainult väiksema pakkumise eest ja kahjuks mitte ei tlnd mulle.
                      Mis klubi sa juhendad?Võimalik,et su klubil on mingi \"p*dekarja\" reputatsioon mida juhendab mingi tundmatu nolk estooniamaalt.
                      Mul olid samad probleemid Wolves\'e juhendades.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        aga äkki tal oli favorite club see klubi kuhu ta läks vms...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          See kuidas arvuti neid mehi seal omaette \"normaalsete\" hindadega jagab ja mulle kui m2ngijale ebanormaalsetega, on siiani minu jaoks mystika. Henryle 35M pakkumine on kukepea v6rreldes ntx Chivu (110M eest), D\'Alessandro (50M) jne v2lja k2imine. Umbkaudu on asi vist nii vaatad selle mehe v22rtuse/hinna ja siis korruta kolmega. See annab ligil2hedase arvu millega arvuti ta sulle myyb. Ei kehti noorte kohta. st. D\'Alessandro oli 19.a ja tema hind toona u.8M. Sama vana Kaka\'t ei sanud ma isegi 70M eest.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Aru ma ei saa. Vaja oli paarist mängijast lahti saada, väärtused 1-3,5 miljonit. Panin siis müüginimekirja hinnaga 0, mitte keegi ei reageerinud.Pakkusin igasugustele klubidele tasuta, keegi ei tahtnud(kusjuures kõik koondistes kõvad tegijad).2 kuud juba müütan neid. Mehed ise tahaks õudselt ära minna, mina neist lahti saada, aga võta näpust...ütle veel et sitt sita külge ei hakka. Hakkab, ja kuidas veel !
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              Originally posted by Marduk


                              Sama vana Kaka\'t ei sanud ma isegi 70M eest.
                              Kas ma olen ainus kes leiab et see on ülimalt naljakas?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Originally posted by Jyrka


                                Originally posted by Marduk


                                Sama vana Kaka\'t ei sanud ma isegi 70M eest.
                                Kas ma olen ainus kes leiab et see on ülimalt naljakas?

                                ei ole 19 aastase Kaka peaks ikka odavamalt saama, kui 70M

                                Kommentaar

                                Working...
                                X