320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    Mul siis selline loll kysimus,kust saan ma seda database“i muuta ?
    LiverpoolFC

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Originally posted by ow3n


      Mul siis selline loll kysimus,kust saan ma seda database“i muuta ?
      tõmba netist editor ja muuda

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        ma hakkasin j2lle Cm4““ja m2ngima

        Meeskonnax siis Liverpool, 2 hooaega olen jõudnud teha. Esimesel hooajal j2in Premer League“s teisex ,võitis Chealsea,Teisel hooajal võitsin premer League.Chealsea j2i maha 1 punktiga ...Teistes cup“ides on l2inud v2ga kehvasti...parim tulemus oli viimane hooaeg,meistrite liigas langesin v2lja veerand Finaalis ...kus juures kahexandik finaalis võidsin Ac Milani,kuid veerand Finaalis sain Juve Käest pexa.Juve võitis siis ka meistrite Liiga...Ostud : Lucio(leverkusen),Kanoute (Tottenham),Nemeth“(Southamton),Shay Given (newcastle)

        Myynud pole veel kedagi ...kuid varsti myyn kindlasti mehi maha !

        Meeskond on muidugi v2ga kõva...saan teha 2 väga tugevat koosseisu...




        LiverpoolFC

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          nii olen jõudnud 10 hooajani chesterfieldis ja panin siis premeri kinni
          inglise koondise peatreeneriks sain ka...
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            kust saaks seda \"tõmmata\"..??

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              mhmh....internet
              ½121½

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                Originally posted by freeman


                kust saaks seda \"tõmmata\"..??
                No kazaas on t2itsa olemas (Y)
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM4\'

                  eh eh anno 2006 mängivad veikkausliigas täitsa Heskey (HIFK) ja Lua-Lua (HAKA), aga muidu on ka põnev

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM4\'

                    ma mängin soome liigat jateisel hoojajal võitsin fc haka-ga nii soome liiga kui ka karika.Ise olin veel aasta manager kah
                    Lõvi helistab põlevale ringile:
                    «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM4\'

                      Lõpetasin just Pooliga mängmise. Mängisin neli hooaeg.

                      Esimene hooaeg Võitsin FA Karika, Uefa\'s Kaotasin Poolfinaalis, ning Premier liigas Jäin kolmandaks. Võitis ManU ja teisex jäi Arsenal. Kusjuures ManU Võitis Arsenali ainult 1 punktiga. UEFA\'s Kaotasin poolfinaalis Celticule, kes ka võitis finaalis PSG\'le. Owen valiti Euroopa parimax jalgpallurix.

                      Teine Hooaeg võitsin Premier liiga ja sanuti ka meistrite liiga. Meistrite liiga finaalis võitsin ManU 3:0 ja Poolfinaalis Mardidi Penaltitega (2-2) . Inglise karikas mängisin reserv meeskonnaga ja langesin kohe välja. Teisel hooaejal ostsin endale PSG\'st Ronaldinho ning Sakaslasest kaitsja Rau\'. Owen Valiti jällegi euroopa parimax palluriks. Pärast teist hooaega tahtsid kõik mu mängijaid osta. Oweni eest pakkus ManU 35 mln ja Real 29 mln. Aga sellega polnud ka nõus. Kuid ühe mängija ma siiski müüsin. Väravavahi Jerzey Dudeku müüsin ma Leverkusenile 6£ eest. Ja ise hakkasin uut väravavahi otsima. Üritasin muretseda Iker Casillast kui ka Bufoni aga neid ma ei saanud. Komas hooaeg oli juba tulekul , kui mul polnud ikka veel head väravavahti muretsetud. kiiresti ostsin Poomi 3£ eest.Kuna terve hooaja oli Ronaldinho vigastatud müüsin ta Celticule 5£ eest. Ta ei saanudgi Pool\'i eest mängida.

                      Kolmas hooaeg algas jubedalt. Poomile löödi palju väravaid kodu liigas, aga Meistrite liigas läks hästi. Mu kaitse oli väga kehv.Pärast 10\'et mängu langes Poom varuväravavahiks. Panin Kirklandi põhisse. Ning asjad läksid ülesmäge. 7 järjestikust võitu tõstsid mind 8.kohalt 3. kohale, ing liider ManU\'ga oli ainult 4 punkti vahe. Jaanuaris kui Transfer Window avanes otsustasin osta üke kaitsja nind väravavahi. Kaitsjax ostsin leverkusenist Lucio 7 mln. Ning väravahiks otsustasin osta Milani vv Dida. pärast neid oste jätkus kõik hästi. Tõusin Inglismaal esimesex, ning sain Meistrite liigas poolfinaali, kus läxin kokku Bayerni Müncheniga. Esimese mängu võõrsil kaotasin 1:0, kuid kodus võitsin puhtalt 4:0. Kusjuures Hat-Trick\'i tegi kaitsja Lucio , kes lõi kõik väravad peaga. 3 Mängu enne Inglise liiga lõppu kindlustasin Tiitili. Meistrite liigas kohtusin Newcastlega, kes oli väga hästi mänginud meistrite liigas. Finaali võitsin 1:0 . Värava lõi Gerard, kes oli ka Meistrite liiga parim väravakütt.
                      Uefa võitis Caltic, kes lõi Portot 2:1. euroopa parimax kaitsjaks nimetati minu mängija Lucio, Parim midfilder oli Pavel Nedeved. Ja ründajaks Van Nistelroy. Owen oli teine. Ning parimax VV\'ks minu Dida. Enne neljandat hooaega otsustasin Müüa Barosi ja Diouf\'i ning osta nende asemele 2 uut ründajat. Douf\'i eest sain üllatavlt palju 9$ ning Barosi eest 6£. Mõlemad siirdusid Milani. Nende asemele ostsin Parmast Adriano 17£, ning Evertonist Rooney 9£.

                      Neljandal hooajal olin ma peaaegu võitmatu. Premier liiga võitsin 11 punktiga . Samuti võistsin inglise karika ja Meistrite liiga. Meistrite liigas võitsin finaalis Milani 2:0, Ning Inglise karikas Arsenali 1:0. Adriano oli Parim väravakütt nii Inglise liigas kui ka Meistrite liigas. viiendaks hooajax oli mu transfer budget 43 mln . Kuna olin ma nii võimas. Valiti Euroopa Parimaks ründajak Adriano, Poolkaitsjaks Gerrard ja Kaitsjax jälle Lucio. Enne viiendat hooaega ostsin Gerrardi kõrvale keskväjale Inglase Lampardi.

                      Viiendat hooaega ei viitsinud enam teha.
                      Alustasin mängu šoti liigas Rangersiga. Varsti peax ka hooaeg läbi saama.
                      LiverpoolFC

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM4\'

                        Ma panen tähele, et sa saad siin mängijaid päris odavalt. 6£, 3£ etc.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM4\'

                          irww Tglt ikka miljonit
                          LiverpoolFC

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM4\'

                            Mäletan kui üks suvi ei möödunut päevagi seda mängu kasvõi poolt tundigi mängimata , järgmine suvi see mäng polnud moes ja pealegi siis tuli alkohol...
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM4\'

                              Lucio on jah suur üllatus.Ma teen praegu Barcaga ja sain ka ta kolmanda hooaja keskel suht kommi rahaga, aga statsid on head. Kolmandal hooajal otsustasime valenciaga tiitli viimase omavahelise mänguga, mille võitsin 2-1, neljanda hooaja algul on jälle valencia väga võimas 9-st mängust 9 võitu.Aganzo ja carew lammutavad täiega.Mul seevastu särab juba neljandat hooaega Makaay, kelle esimese hooaja alul 27,5 mln eest ostsin. Muidugi mis on päris rets see et Adu on alles 16 ja statsid on väga head.Äkki keegi saab üles panna Adu statsid mingi 20 aastasena või äkki keegi teab kus saaks näha.Igastahes soovin kõigile cm-mängijatele edu, see on ikka ülihea mäng
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM4\'

                                Mängin Barcaga ning esimene hooaeg läks suht normaalselt, Betis võitis liiga 2 punktiga, olin Barcaga teine, meistrite liigas langesin veerandfinaalis välja. Teine hooaeg oli aga midagi suht haigelt- Meistrite liigas jõudsin finaali, kus sain Bayernilt 2:1 tala, Hispaania liiga võitsin aga 101 punktiga ning väravate vahe oli hooaja lõpuks 104-12, kusjuures Kluivert lõi liigas 36 ja Saviola 29 väravat, lõpuks lõid need kaks meest yldse kahepeale kokku 100 väravat, Kluivert 55 ja Saviola 45,rohkem kui mõlemad vennad yldse mängisid, kusjuures Kluivert oli veel 35 assisti andnud ning 30 man of matchi, suhteliselt ebarealistlik, aga siiski. Suuremad transferid kahe hooaja jooksul oli Joaquin ja Capi Betisest, Gallas ja Terry chelseast, Ronaldinho PSG-st ning Eleftheropolouse Olympiakosest.Ebatavalised polnud ka tulemused näiteks 5:0 deporile võõrsil ära panna ning 7:0 atletico madridile kodus ära lypsta.
                                Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X