320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas siis ML on 10's?
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
      kuidas siis ML on 10's?
      Väga palju arendatud ja paremaks muudetud. Rohkem nagu manageri mängu moodi.. õige raha, noortemeeskond kust saad endale mängijaid meeskonda tuua, saad valida mida mängijad rohkem treenivad, saad staff'i leveleid paremaks muuta/osta jne..
      PES.PLANET

      Kommentaar


        Suurepärane. Esimene hooaeg TOP PLAYER'ga ja Chelsea ei taha enam lepingut pikendada. Ainuke normaalne valik oli Barcelona, kuna FC Kölni eriti ei kisu. 8. hooaeg käsil nüüd.

        Kommentaar


          Kuna hetkel on igav, siis mõtlesin, et räägin oma uuest hooajast.

          Hakkasin MLi tegema AZ Alkmaariga, Hollandi liigas on siis siuke seis, et vahepeal poole hooaja peal olin 8kohale, Ajaxist lausa 15punktiga maas, aga nüüd vaikselt on mul viimased 8mängu ülihästi läinud, 2 kaotust ja 6 võitu ja samal ajal on palju koperdanud nii Ajax, PSV, kui ka Feyernood. Hetkel siis seis selline, et olen 2. kohal, Ajaxist maas vaid 2punktiga, PSV on Alkmaarist maas 1punktiga ja 4. on Feyernood, 2punktiga maas PSV'st. 6vooru o nveel jäänud mängida.

          Hollandi karikas jõudsin veerandfinaali, seal kaotasin mingusugele 2. liiga klubile 2:3

          Meistrite liigas vedas mul alagrupiga, vastasteks FC Copenhagen, Spartak Moskva ja Anderlecht. Alagrupi võitsin, 14punkti sain, 4 võitu 2 kaotust väravatevahe 12-4, teine oli FC Copenhagen 7punktiga, sama palju punkte oli ka Spartakul aga kehvema väravate vahe tõttu langeti Euroopa liigasse, Anderlecht oli 5. punktiga neljas. Viigid tulid mul Anderlechti ja kopenganeiga, 0:0 ja 2:2
          Spartaku vastu võitsin mõlemad mängud 3:1 ja 3:0. teistes mängudes võitsin kopenhageni 2:0 ja Anderlechti 2:1.
          1/16finaalis oli siis Dynamo Kiiev. Olin õnnelik, e t tuli lihtne vastane ja, et pääsen veerandfinaali, aga võta näpust, kiiev polnud üldsegi lihtne vastane, võõrsil kaotasin 1:2, kodus 0:1 ja nii minu eurohooaeg läbi sai.

          Nüüd räägin oma transferitest, mis ma olen teinud. Hooaja alguses ostsin endale Nistelrooy, alguses oli väga hea, lõi palju väravaid ja tänu tema kahele väravale võitsin hooaja esimese põnevus mängu PSV'i 2:1
          22mängu on Nistelrooy siis kaasa mänginud, 8 väravat löönud vaid. Rohkem mängijaid ei õnnestunud enne hooaega osta.
          Talvel ostsin siis Gignaci Toulousest ja Ashely Youngi Aston Villast, Gignaci sain 5miljoniga, youngi nelja miljoniga. Gignaci ost on täielikult õigustanud end, algselt hooaja esimeses pooles lõi Prantsusmaal 16mängust 8 väravat, nüüd, eriti viimased mängud on ta pea igas mängus löönud väravaid, eriti 3mängu tagasi Vitesse vastu tegi hat-tricki. nüüd siis on ta mänginud 31mängu ja löönud 19väravat! ehk siis AZ's oldud ajal 15mängust 11 väravat!! Eredvise top scorer on ka, 11 väravaga.
          Ashley Young nii õnnestunud ost pole olnud, nagu Gignac oli see, mingi 12mängu mänginud ja löönud kaks väravat ( tänu tema kahele väravale võitsin Rodat 2:1)
          Teised AZ ründajad, kes algusest peale olnud on, on ka hästi mänginud, El Hamdoui ja Dembele.
          El Hamdoui siis 27mängust 8 väravat löönud, 5väravasöötu andnud ja keskmine hinne 6.8.
          Dembele on 31st mängust 12väravat löönud ja andnud 3väravasöötu, keskmine hinne on 6.9
          Gignacil siis on see 6.4, alguses, kui tuli AZ'i, siis polnud eriti hea mängija, aga nüüd viimased 8 mängu kindel meeskonna parim olnud.
          Ari müüsin talvel maha, ka 5miljoni eest nagu ostsin Gignaci.

          Klavanit olen mängitanud 32 mängu, keskmine hinne on tal 5.9, ühtegi värava söötu ega väravat pole löönud. Mängitan teda nii keskkaitses, kui ka vasakulkaitses, kui Procgnoli vorm pole kiita.

          Talvel ostsin veel ka tuleviku perspektiivis noore 18 aastase mängumehe Mangala, kaitsevpoolkaitse, Standard Liege meeskonnast.

          Nüüd siis otsin endale järgmiseks hooajaks keskkaitset, paremkaitset ja väravahti + veel üritan head ründavat poolkaitset saada (hetkel üritan saada Hamsiki, kui peaks õnnestuma ja ta on nõus tulema AZ'i, siis pean arvatavasti raha saamiseks Nistelrooy maha müüma, talvel Sevilla tahtis teda, pakkus 14miljonit eurot)
          Väravavahtidest olen hetkel silma peale pannud Porto vv'le Mandadale ja Unirea zuc vms leedu vv Arlauskis, noor väravaht (varem tegin 3hooaega Man Cityga, siis kolmandal ostsin ta endale ja tõusis põhivv'ks, vanust oli tal sel ajal 23 ja ovrl 75.

          Hetkel siis olen juba ühe hea diili teinud, saanud endale täiesti tasuta A. Traore Bordeaux'st, parempoolkaitse, 21aastane, ovrl 74.
          Tasuta sain sp kuna ta polnud nõus pikendama oma klubiga lepingut.

          Hetkel siis kõik. Täna-homme teen veel viimased 6hollandi liiga mängu ära ja ütlen siis kuidas läks.

          Ahjaa, seda ka, et ma mängin Top Player tasemega.

          E: Mängud tehtud, tiitel jäi saamata, aga euroopa meistrite liigasse viiva 2. koha suutsin ära võtta. 2. koha otsustava mängus Ajaxiga suutsin võita Ajaxit 0:2 ja tänu sellele siis sain Ajaxist ette, oli vahepeal ka oht, et kaotan selle 2. koha kuna lõpus tuli 2 järjestikust viiki, mis lõpetas ka minu tiitlilootused, viigid tulid siis NEC ja Feyernoodiga ja siis voor enne lõppu kindlustas PSV tiitli ära, 4punkti oli edu ja vahe ka selleks jäi, kuna viimases voorus mõlemad võitsime.

          Kui hooaeg sai läbi, oli mul 2 nädalat aega tegutseda transferite turul, aga rsk, keegi ei olnud nõus AZ'iga liituma, ei tea miks.. -.-
          Loodan, et hooaja alguses ikka suudan ühe väravavahi, ühe keskkaitsja ja paremkaitsja ära osta, muudele kohtadele pole vaja uusi mängijaid, youth teamist tuli mul 4ndaks põhiründajaks 15aastane kanada noor ründaja Gouraqui.
          Ehk siis uuel hooajal moodustavad minu ründe tuumiku 4 ründajat, El Hamadoui, Dembele, talvel ostetud super,hüpper mega ründaja Gignac(kes suutis hooaja teises pooles AZ'i eest siis 12väravat lüüa, hooaja peale lõi kokku 23.) ja noor Gouraqui, vahepeal võin ka kasutada Pellet ja Nistelrooyt(tema ma üritan ikkagi kellegile maha parseldada). Hooaja alguses sain ilusti Nistelrooyga mängitud, aga nüüd, hooaja teises pooles oli ta vorm koguaeg alla igasugu arvestuse.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            On saabunud ka minu karakteril 27. eluaasta ja sellega koos ka võimalus retiremiseks. Aga minul pole retirimiseks aega, paugutan kuni võimalik on.

            Kommentaar


              Miks nii vähe mänge mängitud viimastel hooaegadel?

              Kommentaar


                vahetasin winter transfer windowi ajal klubi. :P Hooaja peale tuli siiski 54 mängu, sama palju kui Barcas olles.

                Kommentaar


                  Sa muutsid nimed ise ära klubidel, või mingisugune patch?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Eks ikka patchiga saadud kõik.

                    Kommentaar


                      Mul sai kah siis hooaeg läbi, ei hakka pikka teksti kirjutama, lisan pildid parem:

                      Individuaalsed tiitlid

                      Inglismaa kohta oli üks päris huvitav asi, Bendtner lõi nimelt kõige rohkem väravaid priemer liigas, 18 aga kuna ta siirdus valenciasse nüüd järgmiseks hooajaks, juulis toimus üleminek, siis tema seda kõige rohkem väravaid löönud tiitlit ei saanud

                      Tabel:


                      Minu mängijad ja kuidas neil hooaeg möödus:




                      Meistrite liiga:


                      Alguses playoffis suutsin Panathinaikost võita 2:1 (1:0 ja 1:1)
                      Alagrupis siis suutsin Chelseat ühe korra võita 2:1, teisel korral kaotasin 0:1 ja Juvet mõlemal korral 2:1, Kopenhageniga tuli siis 1:0 võit ja 1:1 viik

                      Edasi, playoffis esimeses ringis sattusin kokku Bragaga
                      Teises mängus suutsin võõrsil võita 2:0

                      Siis sattus raske vastane Real Madrid, kellele andsin ägeda lahingu aga tuli kaotus vastu võtta, teises mängus siis suutsin 81minutil lüüa 2:2 viigi värava aga realil ikka õnnestus võiduvärav ära lüüa 88minutil Kaka poolt.
                      Real oli üldse üli võimas sel hooajal, võideti kõik kolm tiitlit ära.
                      Meistrite liigas võideti siis 5:1 Romat ja Barce 3:2 Interit ja finaalis oli tõeline väravatesadu vist, 6:4 koos lisaajaga real võitis.
                      Järgmisel hooajal siis lõpuks ei näe meistrite liigas reali ja manut ühes alagrupis, seni pea kõikides meistrite liiga alagrupiturniiridel kus ma olen olnud, on nad koos. Priemer liigas siis Manu jäi viiendaks, tuli küll Man Cityga võrdsed punktid aga Man city edestas manut täna paremale väravatevahele.

                      Siin siis minu transferid, mis sel hooajal tehtud sai


                      Ja minu sponsorid järgmiseks hooajaks.


                      Raha mul nüüd nagu murdu, alguses oli mul 30miljonit vist, nüüd peale 3ndat hooaega peale palkade maksmist on 120miljonit.

                      Tahaks nüüd ühe korraliku keskkaitsja veel ära osta.
                      VV ei pea, sest nüüd tuli youth tiimist 2 vvi mulle, Chimenti, kelle ovlr 88 ja vanus 15:P ning prantslane Rame 15aastane ja ovrl 89. :P
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Meeskond



                        ...
                        Meistrite Liiga



                        ...
                        Premier League




                        ...
                        FA Cup



                        ...
                        Team Rank

                        ...
                        Sponsorid


                        ...
                        Raha

                        ...
                        Aasta

                        ...
                        Väike ülevaade siis MList Chelsea FCga.

                        ...
                        Meeskonnas on siis 3 Youth Team mängijat.
                        Gutierrez CF 90/SS 93
                        Hastings LB 77
                        Kawashima GK 71

                        Liigas olen lolle viike liiga palju saanud. Seega olen teine.
                        CL'i grupis lubasin ühe kaotuse endale isegi Hamburger SV vastu... aga no ikka juhtub vahel.
                        Hamšik sai just Euroopa aasta mängijaks ning Zhirkov oli teine suhteliselt napilt. Mingi ~270 Hamšikule ja ~220 häält Zhikovile. Kolmandat ei mäleta. Ilusa autasustamine tuli kah lampi ette. Algul vaatasin, et misasja : D
                        FA Cupis sain ManUga kokku. Siiski panen need mängud kinni vast.
                        Meeskonnas siiski asendamatud tüübid on Terry, Hamšik, Zhirkov ja Paterson.



                        Mingipäev võtan kätte ja alustan mingisuguse coca cola liiga tabeli lõpumeeskonnaga ML'i. Hetkel selline võimalus praktiliselt olemas juba kuna jah peal PESEdit 1.8(1.9full ja 2.0 update olemas aga ei viitsi jälle OF'i muutma hakata kuna palju on seal mängijate välimusi muudetud jne) ning PESFanatic Coca-Cola Championship Patch.

                        PS! Kuna tegu on mingi piiranguga max 4 pilti siis pidin img url'iks muutma :S
                        Damn see foorum on mingite dial up netiühendusega tüüpide jaoks, et pilte rohkem ei luba postitada kui 4?!
                        PES.PLANET

                        Kommentaar


                          Märkasin, et BA pingil. Tüüp on mulle BAL's kohutavat peavalu tekitanud mitu hooaega, 2016-2017 kukkusime just nimelt sellesamuse kuti tõttu CL'st välja, kui ta rahulikult treble ladus väravapostide vahele. Aga elab üle, järgmine aasta Barcaga sai uuesti maitsta võitu.

                          Kõige haaravam mäng.

                          Kommentaar


                            Ba paneb päris hästi jah vahepeal. Siiski eelistatud SS on mul Paterson. Kuigi overall on 80 siiki hindan teda oma meeskonnas kõige rohkem. Kiire, hea tehnika, hea löök ja super söötmine. Gutierrez 16a youth teamist on kah suht korralik kuid peab meeskonda veel sisse sulanduma rohkem... saab vahetusest sisse ikka vahetevahel ning fa cup'is mängitan teda tihti XI's kah..
                            PES.PLANET

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Converse Vaata postitust
                              Eks ikka patchiga saadud kõik.
                              Ehk viitsid patchi lingi siia visata?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Ehk viitsid patchi lingi siia visata?
                                Ma kasutan ise PESedit patchi, 1.7 peaks minu versioon olema. Aga võid siit foorumist otsida, http://forums.evo-web.co.uk/index.php

                                Sealt leidsin päris hea patchi näiteks, http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=55763

                                Kommentaar

                                Working...
                                X