320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis rolli see condition BAL'is mängib? (see nool, teate küll)

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Mis rolli see condition BAL'is mängib? (see nool, teate küll)




      Erki Nool?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Mis rolli see condition BAL'is mängib? (see nool, teate küll)
        vormi peaks see näitama.

        Kommentaar


          Jõudsin kah siis lõpuks esimese hooajaga lõpule. Valisin Barca kuna arvasin et 4-nda raskuastmega võib mul raskusi tekkida.
          Liiga:
          Liigas mängud tulid väga raskelt, hooaja esimeses pooles sain vahepeal kolm kaotust järjest ja ka viike tuli liiga palju sisse. Jaanuari alguses leidsin ennast alles 8-ndalt tabeli realt ja liidrist maas 11p. Hooaja teine pool oli edukam ja ka liidrid eksisid palju. Neli vooru enne lõppu olin tõusnud liidriks ja edu lähimate jälitajate(valencia, real madrid) ees oli 3p aga ees oli mäng real madridiga(hooaja esimeses omavahelises mängus kodus olin neid võitnud 3-2, tänu Gudjohnseni väravale). Võõrsil mäng sujus veel paremini ja juba 30 minutise mängu järel juhtisin 3-0. Peale seda võtsin rahulikumalt ja asi oligi kottis, lõppseis 4-1. Tundus juba et liigavõit on minu, 3 vooru lõpuni, kõik eesolevad mängud tabelis lõppuossa kuuluvate tiimidega. Aga siiski järgmised kaks mängu olid katastroofid, esmalt ei suutnud ma liigas 18 kohta hoidva meeskonna vastu midagi enamat 0-0 viigist ja ka järgmises mängus oskasin 2-0 eduseisu viigis soperdada. Samalajal valencia mängis ilmeksimatult ja oligi tõusnud voor enne lõppu 1p-ga juhtima. Hooaja viimast mängu läksin mängima lootuses et äkki valencia eksib ja et ise suudan astasel värgu palle täis laduda. Esimene poolaeg kulges minu mängus suhteliselt närviliselt, mul oli kyll võimalusi aga ära ei suutnud lüüa. Poolajal läksin ja vaatasin teiste mängude tulemusi ja nägin enda suureks kurvastuseks et valencia on võitnud 3-0, sellega olid pinged maas tuli leppida teise kohaga(Real oli lootusetult kaugele jäänud et teist kohta mult ära võtta). Teisel poolajal pingevabalt mängides suutisid Ibra ja Messi panna vastase võrgu sahisema, 2-0 võit.
          Liiga kokkuvõttes oli Messi parim söötja ja Ibra parim skoorija. Mõlemad mehed pääsesid ka best elevenisse, lisaks neile pääses sinna minu suure üllatusena Maxwell. Ibra sai ka väärtuslikema mängija tiitli.

          Konami cup: Mängisin boca juniorsiga ja võitsin 1-0 enda esimese tiitli.

          Karikas: ka seal ei saatnud mind eriline edu jõudsin lõppkokkuvõttes 8 hulka. Kaotasin veerandfinaalis mingile tiimile kelle nime ei mäleta kahemängu kokkuvõttes 1-0(0-0,0-1).

          Meistrite liiga: Cl-is sain alagruppi vastasteks Bestikase,kopenhaageni ja Liverpooli. Ka meistrite liiga algas minu jaoks raskelt, kaotasin kodus Gerrardi superväravast(35m-lt ristnurka) 0-1. Edasi suutsin 4-st mängust 3 võita ja ühe viigistada. ja Anfieldile mängima minnes oli edasipääs kindel ja alagruppi võit kadunud. Mängisin seal välja 1-1 viigi. Kaheksandikfinaali vastaseks loositi mulle Inter. Minu kodustaadionil mängides püsisid mõlemad meeskonnad kuival. Võõrsil mängus suutsin mängu alguses kaks kiiret väravat lüüa ja sellega endale tagada pääsu kaheksa hulka. Kaheksa hulgas sain esimeseks vastaseks AC milani, kes oli seni näidanud CL-is võimsaimat minekut.(alagruppis võitis kuuest kuus). Sarnaselt kaheksandikfinaalile ei näinud minu kodupublik väravaid. Võõrsil mäng tõtas tulla raske. Mängu alguses avanesid mul mõned võimalused mida ma ei suutnud realiseerida. Seejärel kasutas minu kaitse hetkelise peataoleku ära Pato ja põrutas trahvikasti joonelt allanurka seisuks 1-0. Peale väravat Milan tõmbus tagasi ja eriti nad enam rünnaku õigust ei saanud. Ka minu surve ei kandnud vilja, oli lööke ja ohtlikke momente aga mitte väravat. Kuni lõpuks sai palli Messi, mängis üle kaks kaitsjat,murdis keskele ja virutas palli taha ristnurka. Lõppseis 1-1 ja tänu võõrsil löödud väravale edasi mina. Poolfinaalis loositi sain ma kokku liverpooliga, ainsa tiimiga kes oli sutnud mind CL-is võita. Teises poolfinaalis mängisid omavahel Real ja manU. Minu kurvastuseks oli enne mängu saanud vigastada minu üks selle hooaja säravamaid pallureid Lionel Messi. Avamäng ilma Messita ei kujunenud sellegipoolest kehvaks, suutsin võita 2-0. korduskohtumises suutsin jätkata sama rida ja võitsin ka tolle 2-0. Finaalis ootas mind kodune konkurent Ream Madrid, keda olin seni suutnud kahes liigamängu võita. Finaal kujunes väga ühe poolseks. Poolajaks juhtisin 3-0. Teisel poolajal suutsin seda seisu hoida. Cl kokkuvõttes sai "Kuldse saapa" jälle Ibra ja parim söötja oli üllatuslikult minu tiimi värskeim mees Balotelli. Best Elevenisse pääses ainult Ibra.
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            Hakkasin kah siis Juvega ML'i tegema.

            Ostnud olen hetkel vaid Adriano ja kuna mul on 32 mängijat meeskonnas, siis rohkem juurde osta ei saa.
            Panin küll osad vennad müüki aga talvel keegi ei tahtnud osta minu mängijaid...
            Aga paar noort mängijat keda eriti ei kasuta, saatsin ma laenule.

            Aga Adriano on kõvasti põmmutama hakanud, 36'st mängust 30 väravat.
            Iaquinita on teisel kohal, 15 väravat, 6väravaga juhib meistrite liiga väravate tabelit.

            Itaalia karikal ma langesin kohe alguses välja, Inter oli vastaseks, 0:0 ja 1:1 viimane viik oli kodus.

            Serie A's peale poolt hooaega siis pikka aega olin 2. kohal, aga nüüd puhkuseks langesin 4. kohale kuna 2 viimast mängu viigistasin, Inter, Roma võitsid...AC milan juhtis pikalt 6-9punktiga, nüüd on vahe Interi ja Romaga 2punkti ja minuga 5punkti. suurematest mängudest kaotasin Romale 1:2, Milaniga 2:2 viik ja Interit võitsin 3:2
            Peale pisikest puhkust siis edasi mängisin nii mina, kui ka AC Milan väga kehvasti ja praeguseks on aC Milan langenud 4. kohale, mina (juve) olen kolmandal kohal, punktiga milanist ees, 7punkti Interist maas ja 6punkti Romast, jäänud on veel 8 mängu.

            Meistrite liigas sain alagrupist edasi, alagrupis olid Porto, Lissaboni Sporting ja Dinamo Zagreb.
            4võitu, üks viik, üks kaotus tuli ja sain 13punkti, Porto sai samuti 13punkti aga tänu parematele väravate vahele suutsin võita alagrupi.
            Esimese mängu siis kaotasin Portole 0:1, teise kodus võitisin 2:0
            1. ringi vastaseks sain Liverpooli.
            Liverpooli ma täielikult hävitasin ära, kahe mängu kokkuvõttes 9:3
            Edasi veerandfinaalis oli vastaseks Manu, esimene mäng kodus jäi 1:1 viiki, teise mängu old traffordil Adriano väravast võitsin 1:0 ja sain edasi poolfinaali, poolfinaalis siis sain vastaseks Interi ja suurepärase võimaluse kätte maksta Interile selle eest, et hooaja alguses nad lõid minu outi itaalia karika 1. ringis.
            Esimene mäng siis san sirol võitsin 1:0 Candreva väravast, nurgalöögist lõi peaga palli väravasse. Kodus võitsin siis Interit 2:0 Adriano ja Iaquinta väravatest.

            Lollisti tegin vist ka, et talvel ma panin Trezeguet, Del Piero, Poulseni ja Diego müüki, alates sellest hetkest on neil vormi nool täielikult alla igasuguse arvestuse ja tänu selle ei saa ma neid enam kasutada.
            Esimese poole hooaja on siis Candreva selgelt üle mänginud Diego ja tänu sellele paningi Diego müüki, Del Piero ja Treze ka, kuna nad küsivad väga suurt palka...palkadeks mul läheb siis hooaja kohta üle saja miljoni euro...ja seda on natukene palju ikkagi..Järgmiseks hooajaks üritan endale osta siis Cassano ja mõne hea kaitsja, kui saan ikka need 4 meest maha parseldatud.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Siin siis mängijate statistika eelmise hooaja kohta




              Serie A võit tuli siis tänu Interi omavahelistele mängudele.

              Kokku kohtusin hooaja peale Interiga 6korda, Itaalia karikas, Serie A ja meistrite liigas poolfinaalis
              Itaalia karikas esimeses ringis kaotasin Interile, mõlemad mängud lõppesid viigiliselt 0:0 ja 1:1 kodus, Serie A's õnnestus mõlemal korral 2:1 võita, Meistrite liigas kahe mängu kokkuvõttes 3:0
              Meistrite liiga finaalis kaotasin Realile 1:3, lisaajal C.Ronaldo ja Kaka lõid väravad ära.

              Siis jäi üle ainult Serie A'le keskenduda, 7 vooru oli jäänud ja 7punkti vahe ning kõik mängud õnnestus mul ka võita peale ühe, Napoliga jäin viiki. Viimases mängus sain hooaja suurima võidu Bari üle kes langes ka Serie B'sse, 7:0.

              Juba olen siis uut hooaega alustanud kah, 3mängu tehtud ja võidetud kõik väravatevahega 4:0, üks mäng oli Itaalia karika esimene mäng, seekord sain vähe nõrgema vastase, Serie B klubi Torino keda võitsin 1:0

              transferitest nii palju, et Diegot ja Trezet ei õnnestunudki maha müüa, Diegot küll üritas saada real ja manu, aga ei jõutud kokkuleppele, Trezet pole keegi tahtnud.

              Aga Sissokot mul müüa polnud plaanis, aga kuna real pakkus nii palju, siis ei saanud lithsalt sellele pakkumisele ei öelda, 70miljonit sain tema eest. Taheti veel Cannavarot 30milli eest, aga teda ma keeldusin müümast. Ostsin siis endale veel eelmise hooaja Serie A best elevenisse pääsenud P. Cannavaro, nüüd siis on mul 2 Cannavarot, mõlemad keskkaitsjad. Veel sain omale minginoore argetiinlasest kaitsja kes on 19 aastane ja ovrl 81 ja koht CB
              Siis Sissoko asemele ostsin Belglase Mugunday or smth, 29 aastane ja 87ovrl.
              Ründajatest võtsin veel laenule Maxi Lopezi Cataniast, mees jäi silma mul suurepärase eelmise hooaja algusega, kui tänu temale Catania veel peale 5. vooru juhtis Serie A'd, mees lõi siis mingi7mänguga 9 väravat, 21 õnnestus tal lüüa, veebuaris sai vigastuse ja oli 2 kuud väljas, aga otsustasin ta ikka laenule võtta kõige pealt, algus on tal Juves väga hea olnud, 2mängu ja 2 väravat. Kardan, et hooaja lõpus võimaluse korral ostan ta ära ka.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                krt Bal on ikka imelik asi mängisin udineses ja just tundus, et hooaeg oli sitt olnud, aga ´Real pakkus mulle just siis lepingut

                Kommentaar


                  Ei tea, mina jahtisin Chelsea lepingut 5 hooaega, kuigi PES 2009's piirdus see jahtimine kahe hooajaga. Ja selle 5 hooaja sees ei tulnud palju häid pakkumisi va. Internazionale ja AC Milan.

                  Kommentaar


                    Niisiis, teen enne tõmbamist ehk väikese küsitluse PES09i kohta

                    1) on võimalik teha ise club transfereid, nt C. Ronaldo Rmad, Ibrahimovic Barcasse jms.
                    2)Saab mängijaid ise tugevdada/nõrgendada, praegu on nt Rooney supervormis, oleks siis võimalik panna talle siin-seal paar skillipukti juurde?
                    3)On võimalik neil mängijatel, kel on vale nimi, panna see nimi õigeks, sama asi siis meeskondadega, mis tippmeeskonnad -ja neis olevad mängijad on valede nimedega?


                    Ja kui on midagi positiivset/negatiivset mängu kohta lisada, siis paluks seda ka
                    Juttu on PC versioonist
                    Õhupalle tehakse konnadest. Jalgpalle kilpkonnadest.

                    Kommentaar


                      1) Ainult patchide või PES 2009 editoritega saab muuta.
                      2) Samuti teatud editoritega, millest mina midagi ei tea.
                      3) Patchidega.


                      PES 2009 erksaimad mälestused on ikka ja ainult BAL, kus jõudsingi 3 hooaega ainult teha, enne kui mängu piixu keerasin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Converse Vaata postitust
                        1) Ainult patchide või PES 2009 editoritega saab muuta.
                        2) Samuti teatud editoritega, millest mina midagi ei tea.
                        3) Patchidega.
                        Ma sain kõike neid ilma patchideta teha enda mäletamist mööda. Ainult targem on mõni patch tõmmata, kus sinu eest kõik juba tehtud on.

                        Kommentaar


                          Mängus sees saab kõike skille ja nimesi muuta. Transfereid samamoodi teha. Siiski on kõige mõtekam mingi suurem patch tõmmata kus kõik õiged transferid, kit'id jne on sinu eest tehtud.
                          PES.PLANET

                          Kommentaar


                            Ahjaa, EDIT mode läks täiesti meelest ära. Minu kala. :P

                            Kommentaar


                              GamingAccess Community Patch 2.00 on väljas. Peaks päris kenake olema teine.





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Pidi korralike vigaedega olema teine.

                                Aga selline probleem mul, et olen Brasiilia koondises, peaksin olema vasak äär, aga mind on pandud seal CF positsioonile koos Vagner Love'iga (jah temaga ) ning koondisest puuduvad üldse sellised nimed nagu Pato, Fabiano, Robinho, Lucio jne. Et mis kamm on? Väga nõrk värk rsk, varust on ründesse võtta Adriano ja Rivaldo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X