320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    pes-is sain be a legendis klubi kah vahetada eks
    just nii
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      see teema hakkab epicuks muutuma
      E: süvenedes just eelmisele lehele

      Kommentaar


        Keegi mingit programmi teab millega saaks Become a Legendis mängija oskusi tõsta?
        Mul mängija juba 22 aastane aga löömise skillid on jube madalad. Tahaks natukene putitada. Kui keegi mingit normaalset programmi teab, siis palun andke!

        Kommentaar


          Sule ei tõuse ?
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            No lihtsalt olen koguaeg kiirust arendanud kuna see oli ka jube madal. Nüüd see on korralik aga ülejäänud asjad tulevad hästi aeglaselt nüüd. Leidsin juba mingi asja ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Sule ei tõuse ?
              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              No lihtsalt olen koguaeg kiirust arendanud kuna see oli ka jube madal. Nüüd see on korralik aga ülejäänud asjad tulevad hästi aeglaselt nüüd. Leidsin juba mingi asja ka.

              tra kui homo see tundub. no offence

              Kommentaar


                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                tra kui homo see tundub. no offence
                On on,ta vist ei saanud mu küsimusest aru.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Kuidas te free kicke lööte? Ma absoluutselt ei oska. Otse ei saa lüüa kuna läheb kas totaalselt üle või müüri, ning kui pööran ennast nats kõrvale ja hoian noolt all, et võtaks vindi, siis ta ei tee midagi ja läheb mööda. Et kuidas phm üle müüri vindiga risti lüüa või mööda müürist?
                  Andke abi

                  Kommentaar


                    mängin Atletico Madridiga.
                    Jäin napilt hispaania liiga tiitlist ilma.

                    Liiga hooaeg algas üsna kesiselt, peale 10. vooru olin 6. kohal, Real ja Barca võitsid kõik esimesed 10mängu ja olid kindlad liidrid. Hooaja keskel väsis Real Madrid ära. :lol:
                    Tuli neil palju kaotusi, madridi derby võitsin 1:0 ja alates sellest võidust olin kuni hooaja lõpuni 2. kohal, Real oli vahepeal langenud lausa 6. kohale, hooaja lõpuks suutsid ikka tõusta ja said napilt selle CL koha ikka, Real oli hooaja alguses ostnud Wayne Rooney :lol:
                    Tema tegi hooaja peale 25 mängu kaasa, lõi 4 väravat, jagas 7 väravasöötu.
                    Barca väsis hooaja lõpus ära, tuli neil palju viike ja mõned kaotused, ise kahjuks ei suutnud neid võimalusi ära kasutada, mängisin ka paar mängu viiki, eel eel viimase mängu kaotasin realile kahjuks, 1:2 ja viimase mängu barca jäi getafega 0:0 viiki, ise suutsin Almeirat 4:1 võita, aga tiitli võitmiseks ei piisanud sellest kahjuks.
                    CL'is hooaja alguses osalesin playoffis, tuli kahe mängu kokkuvõttes vist olympiakose vastu 4:2 võit, alagrupis olid mu kaaslasteks Chelsea, Stuttgart ja Celtic. Peale 3. vooru olin liider 6 punktiga, alagrupi võitsin 11punktiga, teine stuttgart 8, Chelsea 7, Celtic 4. Esimeses playoff ringis tuli vastu Rangers, kus mängis Robinho, võitsin kahemängu kokkuvõttes 4:2. Siis aga veerandfnaalis oli nata kõvem vastane ja hilisem finalist, Inter. Esimese mängu kaotasin 1:2, teise 0:2 CL'i tiitli võitis Liverpool, finaalis löödi Interit 2:1, Liver võitis veel priemer liiga ja mõlemas tunnistati turniiri parimaks mängijaks liverpooli poolkaitsja Mascherano.

                    Copa del ray's sain kuni poolfinaalini, Seal oli vastas Real Madrid, esimese mängu kaotasin 1:2, teine jäi 1:1 viiki..
                    Hispaania liigas siis kohtusin barcaga 2 korda, esimese kaotasin 0:2, teise 1:1 mängisin viiki.

                    Transferitest nii palju siis, et hooaja algul sain endale Quaresma, hooaja keskel Gignaci, müüsin hooaja keskel Pernia, hooaja lõppedes Ujfalusi.
                    Uueks hooajaks sain laenulepinguga Walcotti ja Hull cityst Geovanni. Hooaja algul plaanin veel kedagi kaitsesse osta, kes mängiks nii paremal äärel, kui ka keskel.
                    Proovin veel üht tippründajat ka saada.

                    Mängjate statsid:


                    Pildile ei mahtunud teine ülinoor väravaht, kes paistab, et on ka väga hea, De Gea, 8 mängu tegi, keskmine hinne 6.1
                    Ja vana kaitsja Juanito, tegi 8 mängu ja keskmine hinne 6.2

                    Lõppenud hooaja alguses ma võtsin kohe eesmärgiks La Liga võit, seega mängisin CL'is vahetusmängijatega, andsin põhimeestele puhkusi, Interi vastu isegi tegin ka nii, esimese mängu mängisin vahetusmängijate, ülinoorte Ibrahima(19) ja Salvioga(20)
                    La liga top scorer oli david villa barcast, 22 väravat, Forland 20 väravat. Parima 11 sekka mahtus Tiago, nagu ka La Ligas + sai veel top scoreri tiitli (5 väravat)
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      Kuidas te free kicke lööte? Ma absoluutselt ei oska. Otse ei saa lüüa kuna läheb kas totaalselt üle või müüri, ning kui pööran ennast nats kõrvale ja hoian noolt all, et võtaks vindi, siis ta ei tee midagi ja läheb mööda. Et kuidas phm üle müüri vindiga risti lüüa või mööda müürist?
                      Andke abi
                      Löö kahe mehega, mida saad teha selle nupuga millega mehi vahetada ja sprindinupuga (kui neid korduvalt vajutada, siis läheb see teine mees teisele poole). Sihi väravavahist eemale nurka ja vajuta seda nn mehevahetamisnuppu all hoides söödu nuppu, mispeale teine mees lööjale palli ette söödab. Seejärel hoia neid nooli all kuhu sa sihid (nt kui sa ründad paremale ja tahad väravavahi poolt vaadates paremale nurka lüüa, siis hoia paremale noolt ja üles noolt all) ja vajuta löögi nuppu.
                      Loodetavasti said midagi aru. Enne mängus proovimist soovitan treeningul harjutada.

                      Kommentaar


                        Seda saab Become a Legendis teha ikka?

                        Kommentaar


                          Saab küll, aga kuidagi raskem tundub olevat, aga see on rohkem skillide värk vist.

                          Kommentaar


                            Nonii, tegin MM-finaali, ise olin Hollandiga (Top Player), 81. min lõi VDV ära ja Holland tuli maailmameistriks. Voilaa.

                            Eks vaatame, kuda lääb
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Nonii, tegin MM-finaali, ise olin Hollandiga (Top Player), 81. min lõi VDV ära ja Holland tuli maailmameistriks. Voilaa.

                              Eks vaatame, kuda lääb
                              Kellega finaalis mängisid?
                              Näeme Santiago Bernabeul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
                                Kellega finaalis mängisid?
                                .....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X