320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
    Kellega finaalis mängisid?
    sa saad vahepeal ikka uskumatute pirakatega hakkama.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
      Kellega finaalis mängisid?
      kui sa tõesti pole veel aru saanud , siis ta mängis Hispaania vastu

      Kommentaar


        Ah selles mõttes MMi jah. Ma mõtlesin, et ta mängis seda MMi patchiga. JA jõudis finaalini ja mängis ära.
        Näeme Santiago Bernabeul.

        Kommentaar


          Kas Become a Legendis särginumbrit ei saa kuidagi muuta? Või peabki iga üleminek lootma, et nüüd tuleb mingi hea number särgile

          Kommentaar


            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Kas Become a Legendis särginumbrit ei saa kuidagi muuta? Või peabki iga üleminek lootma, et nüüd tuleb mingi hea number särgile
            peab lootma klubivahetusega head numbrit

            Kommentaar


              Kui lepingut teed siis saad ju ise numbri valida (see peab muidugi vaba olema)
              Fan of Manchester United and FC Barcelona.

              Kommentaar


                Kuidas seda teha saab?

                Kommentaar


                  Kui oled negonation perioodil ja saad klubilt pakkumise. Siis lähed selle pakkumise juurde. Saad valida kas keelduda või nõustuda ja mingi nupuga (vist sama mis madal sööt) tuleb ette aken kus saadgi valida sarginumbri ja juhul kui see vaba on siis ka oma särgile.
                  Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                  Kommentaar


                    a-tähega saab negonation perioodil vahetada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas saxzz Vaata postitust
                      a-tähega saab negonation perioodil vahetada
                      Oleneb kes kuidas enda nuppud seadistanud on.
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Ma mängin Become a legendi. mis moodi ma saan mehe oskusi treenida? Kuskilt lugesin, et keegi kiirust treeninud jne. Tean, et igat peale treeningut tõusevad staminad ja asjad.Aga kas on mingit moodust, et saaks powerit rohkem ja staminat vähem vms? Ja kas on võimalik söötu küsida nagu seda oli FIFA 10s ? Ette tänades.
                        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EII Vaata postitust
                          Ma mängin Become a legendi. mis moodi ma saan mehe oskusi treenida? Kuskilt lugesin, et keegi kiirust treeninud jne. Tean, et igat peale treeningut tõusevad staminad ja asjad.Aga kas on mingit moodust, et saaks powerit rohkem ja staminat vähem vms? Ja kas on võimalik söötu küsida nagu seda oli FIFA 10s ? Ette tänades.
                          player -> focus point(s) ja seal uurid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Converse Vaata postitust
                            player -> focus point(s) ja seal uurid
                            seal praegu kõik on võrdselt, kuidas sinna ponitse juurde peaks tulema?
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              ise võtad kuskilt maha ja paned teise kohta juurde..pead enteriga(?) aktiivseks ka tegema selle skilli millele juurde paned / ära võtad

                              Kommentaar


                                ...Ja söötu saab ka küsida, aga kuna põhimõtteliselt kõigil on erinevad settingud, siis ma ei oska öelda mis nupuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X