320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui maarjamaa liigat pealda, siis mõned klubid (Tulevik, Kuressaare ja Valga) üritavad järjepidevalt mu mängijaid osta, ja kuna nad teevan järelepärimise mitte pakkumise, siis ei tundu ka reject all vajutamine midagi aitavat. Jube ebamugav on igal päeval mängus vastata et ei ja ei.

    Kommentaar


      Kas ta ignoreerida ei lase?
      Et lihtsalt loed järgmist maili ja kõik.
      FM06 igatahes laseb sääraseid asju eirata (va konkreetsed müügipakkumised).

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Kui maarjamaa liigat pealda, siis mõned klubid (Tulevik, Kuressaare ja Valga) üritavad järjepidevalt mu mängijaid osta, ja kuna nad teevan järelepärimise mitte pakkumise, siis ei tundu ka reject all vajutamine midagi aitavat. Jube ebamugav on igal päeval mängus vastata et ei ja ei.
        Mismoodi Eesti liigat pelada saab ? Keegi on juba data faili teinud ?

        Kommentaar


          muidugi muidugi

          onlain kellegagi hommikul 6-7ni? , heal juhul lepin ka varasema lõpetamisega

          Kommentaar


            Sain siis Brightoni trennaks! Hooaeg hakkas paljulubavalt kuid nüüd rsk 6 lutti järijest. Mehed lihtsalt ei suuda rsk ära lüüa! Taktikates kombineerin 4132 ja 442 diamondi vahel aga alati kuidagi tundub, et vastased suudavad kas keskväljal palli hoida või kui ei suuda ei löö mu mehed ära. Frustreeriv. Laenulepinguga on tiim toodud Marmor ja Purje!

            Kommentaar


              Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
              Seivid omale selle ddt ära ja tõstad sinna kausta. Mis seal rasket on?
              Kahtlane, aga mul ei tule, panin .ddt, siis oli text file, siis proovisin .edt ikka ei tulnud. Mis probleemid võivad olla, või ma teen midagi valesti?
              {9}

              Kommentaar


                Kuidas saab Eesti koondisega mängida?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                  Kuidas saab Eesti koondisega mängida?
                  Lihtsalt kui mängu alustad paned nations ja sealt estonia.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tzempion Vaata postitust
                    Kahtlane, aga mul ei tule, panin .ddt, siis oli text file, siis proovisin .edt ikka ei tulnud. Mis probleemid võivad olla, või ma teen midagi valesti?
                    Kui sa nii tegid, et copysid selle faili sisu omal notepadi näiteks ja siis save'isid, siis võis olla asi selles, et kuigi sa muutsid laiendi .ddt-ks, siis võib sul olla folder optionsist pandud peale, et laiendeid ei näita, mistõttu on hetkel su failinimeks suur_07.ddt.txt

                    Kommentaar


                      Ostke Sergio Agüero ja nii need võidud tulevad!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Ostke Sergio Agüero ja nii need võidud tulevad!
                        Tohoh, kuidas sa Agüero endale sebisid. Fakt on see et ta vaevalt Kuresse mängima tuleb Mängid Chelsea'ga v?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                          Tohoh, kuidas sa Agüero endale sebisid. Fakt on see et ta vaevalt Kuresse mängima tuleb Mängid Chelsea'ga v?
                          Fakt on see, et ma mängin Atletico Madridiga ^^

                          Kommentaar


                            Ostke Salomon Kalou ja võidud tulevad!

                            Kommentaar


                              Ei Ei poisid ostke David Villa ja nii need võidupunktid tulevad!!!

                              Kommentaar


                                IIICCCZZ, oztke Odier ja punktid tulevad, täiega k6vv, kutt l88b ikke t2ega!!!11111111

                                Kommentaar

                                Working...
                                X