320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Irw, sulle ka pakuti Austraalia pulti?

    Ise panin Aasia kinni, viskas üle, tõmbasin uttu.

    Kommentaar


      Kas Conference'is pallivad kutid ongi eriti vägivaldsed? Esimene mäng Yeadingu eesotsas ja kaks kutti otsustavad esimesel poolajal vastasele jalaga anda ja punase saada.

      Kommentaar


        Üks küsimus veel, kas away mängu ongi niivõrd rasked, või annab kodustaadion niivõrdpalju juurde. Leedsiga esimene hooaeg premieris korjasin võõrsilt vaid 2 punkti

        Kommentaar


          Mul on Sunderlandiga teisel hooajal Premieris nii. Eriti just nõrkade vastaste vastu ei taha võõrsil tulla. CCC's nagu seda ei täheldanud eriti.

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Üks küsimus veel, kas away mängu ongi niivõrd rasked, või annab kodustaadion niivõrdpalju juurde. Leedsiga esimene hooaeg premieris korjasin võõrsilt vaid 2 punkti
            teen Newcastle´ga. võõrsil olen isegi rohkem punkte kogunud kui kodus.

            igatahes mõningate müükide-ostudega sain newcastle´i koosseisu päris tugevaks ja liigas hetkel(märts 2007) olen kolmas. liider chelsea pole eriti kaugel ning cl koht tundub üsna turvaline.
            ½121½

            Kommentaar


              Noh, kaks punast veel. Üks meeskonna kaptenile Fouhad Belaidile, kellele oli see juba teine pre-seasonil. Liigahooaega alustan siis reservidega vist .

              Kommentaar


                mul küll vigastuste ja kaartidega probleeme pole. punaseid pole ühtegi saanud ning kollaste saamises olen liigas eelviimane ehk minust vähem on saanud vaid Wigan. ja vigastusi on isegi vähem kui päriselt. vigastatud on tavaliselt 1 mees ikka ja üle 2 pole küll olnud. ja vigastused pole eriti pikad.
                ½121½

                Kommentaar


                  Oi, minul ongi ainult vigastused.

                  Kaks meest said ühes mängus korraga 6 kuud
                  Cris ja Juninho.

                  Kommentaar


                    Vigastusi on tõesti jube palju. Kuid õnneks ei ole enamus neist pikad. Mu Conference Northi meeskonnal on tavaliselt 3-4 põhitegijat ikka erinevate vigastustega audis. Hetkel on vist lagi käes. 8 vigast Worksopi ridades.

                    Kommentaar


                      Vigastused
                      Kaardid
                      +
                      Vastaste väravavahid on 90% juhtudest imemehed minu vastu. proovi kuidas tahad.
                      veel mõni bug, aga no need pisikesed.


                      pm suht norm ikkagi. tuleks mingi update ka välja, mis veits korrigeeriks seal mõnda asja.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Ma tõesti ei viitsi praegu üle kontrollida, aga kas see staadioni ehitamise võimalus tuli siis?

                        E: Ahhaa, Tipsides oli kirjas, et board ehitab siis, kui staadion ei kuulu sulle või seda ei saa enam suuremaks teha.
                        Last edited by IndrekL; 02.11.06, 17:16. Põhjus: a moment of brilliance

                        Kommentaar


                          Learned some new moves from Zizou

                          Kommentaar


                            Selline jama, et Hispaania liiga creatitud, siis meeskondades on mingite suvaliste nimedega tüübid. Õigeid nimesid pole, aga tüübid nö 'hallid' ka pole. Keegi teab, mis värk on?

                            Kommentaar


                              Vaata, et sul oleks selline kast tickitud nagu "Use Real Players" vms. See on siis enne, kui Start Game paned. Täpselt selle "Load All Players From" all

                              Kommentaar


                                Faking pinda käib see, et vigastusi on sitaks. Näiteks Meistrite Liiga mängudes, kus ma küll ise ei mängi. Vaatan kui pika laksu mehed on saanud, kuid enamustel juhtudel on kirjas lihtsalt Very Tired After Last Match....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X