320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teine hooaeg läbi. Trofeede kabinetti lisandusid Superkarikas ja UEFA karikas. Liigas jäime neljandaks, mitte kuidagi ei saanud suurele kolmikule (Milan, Inter, Roma) vastu. Tähtsamad ostud olid Reto Ziegler, Nik Besagno ning Mirko Vucinic, kes tõusis kohe legendi staatusesse, lüües esimeses kolmes mängus kaks kübaratrikki. Vucinici ostsin hooaja keskel, kui asi hakkas metsa poole minema. Trezeguet & co olid jubedad sitahädad värava ees. Uueks hooajaks on saabumas D'Alessandro, Gourcuff, Djibrill Cisse, Cardenas ja Lassana Diarra. Loodetavasti piisab nendest tüüpides, et tõsiselt Serie A tiitli eest võidelda. Austraaliaga võitsin Aasia Rahvustekarika ära, finaalis alistasime Jaapani 5:3. Hetkel käimas 2010 MM-i valikmängud, kus me rahulikult kõigist üle kruusime, Jason Culina on täkk!

    Kommentaar


      kuidas on võimalik väravaid üldse lüüa? olne proovinud mitme suurema klbuiga, kuid kõigil on täielik põud, 442 attacking peaks ometi ju pealelööke tooma, kuid ei, mingi 2-3 raamidesse :/ siis ongi rekord 3 ära lüüa :/

      kas keegi tahaks mõne asjaliku taktikalahenduse kuskile üles postitada? netiavarustes eriti miodagi pole

      Kommentaar


        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
        kas keegi tahaks mõne asjaliku taktikalahenduse kuskile üles postitada? netiavarustes eriti miodagi pole
        Kel janu, sel jalad. Parem tasuks lugeda taktikalised õpetused läbi ja vastavalt oma meeste võimetele midagi valmis kompunnida. Läbi peaks hakkama saama need "1 supertaktika igale meeskonnale" ajad.

        Kommentaar


          Mhmh, FM06-ga läks ikka tükk aega aega, enne kui tuli arusaamine, et 3 kaitsjat ei toida selles mängus ning vanas CMis harrastatud 352 samuti nii mõjus pole.

          Kommentaar


            kasutan taktikat 4-1-1-2-2. ehk kaitse-ja ründeliin on regular ning poolkaitses kasutan DCM,MC,AML/R asetust. team instructions on enamvähem maximum ründele orienteeruv. ja väravad tulevad
            edit: ja miskipärast tulevad nad eriti hästi arse vastu. eelmisel hooajal 5-5 viik ja 5-4 võit

            vigadest nii palju, et neid väravavahi amatöörlikke väljalööke ja neist ühe puutega löödavaid väravaid on ikka müstiliselt palju. lisaks siis juba mainitud üliamatöörlikud pallipoisid ning see, kuidas ründaja käib väravavahile palli kätte toimetamas:@

            hetkel kaaluvad veel kõik positiivsed uuendused halvema poole üle.
            ½121½

            Kommentaar


              Derby Favoured Personal on Mart Poom.

              Kommentaar


                Algselt postitas riho Vaata postitust
                Derby Favoured Personal on Mart Poom.
                Newsflash!

                Kommentaar


                  Ega vist ainult sina siin foorumis pole. Ma sain alles teada, äkki mõni veel.

                  Kommentaar


                    Vigastuse kohapealt niipalju, et ärge treenige nii võimsalt aeroobikat ja jõusaali. Õpetuses kirjas, et vigastused tulevad liiga suurest treeningkoormusest. Ma lasin üldise koormuse keskmise peale ja vigastusi kohe palju vähem.

                    Kommentaar


                      Esimene mulje mängust väga hea. Ise mängin 4-4-2, wingerid ülevale nihutatud.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        www.hot.ee/treix/suur_07.ddt

                        See on veidi suurem fail. Ma lolli peaga jätsin küll Eesti esiliiga välja (nii jääb välja nt. Vaprus, sest see põhineb vanadel ID'el), kuid pohhui see. Vajadusel saab sellest mööda, kui settingust panna, et laeksite kõik Eesti mängijad.

                        Paigutada siia: C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt
                        ehk keegi aitab..olen veel arvutis suht noob..kuidas ma selle lingi failid sinna kausta saan mis Martin ette näitas..

                        Kommentaar


                          Seivid omale selle ddt ära ja tõstad sinna kausta. Mis seal rasket on?

                          Kommentaar


                            probleem on selles et mul ei tule seda save valikut ette....mingi interneti lehekülg ja pikk-pikk rodu kirju ja Seivimis valikut pole kusagilt võtta.

                            Kommentaar


                              paremklõps lingil ja "save as"

                              Kommentaar


                                Neil kel huvi pakkub, siis Andreev peaks olema suhtkõht täkk mängus ning maksab alla miljoni naela. Potential ability oli 162, kui ma teda "eestlaseks" teges nägin. Soovituste peale ostis üks kutt ta Sportingusse ning 17's mängus 11 söötu. Kindlasti väärt proovimist.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X