320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Idud, mängida klubidega, kus saab kedagi osta....tõeline väljakutse.

    Minu Green Moore on 2010/2011 hooajal ehk League Two'sse tõusmas. Otse kindlasti mitte, kuid play-offidesse ehk pääsen. Samas on tegemist pea ainsa Conference klubiga, mis on endiselt part-time, seega mehi põhimõtteliselt palgata ei saa.

    Ostmisest ei maksa rääkidagi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Brightonist sain sule sappa peale poolt hooaega nüüd Eibari trenna ... siinpool lood paremad kuid brightonis suht saatuslikuks said just see, et enamus mängijaid ei olnd just parimad ning suutmatus leida üht head kindlat võitvat taktikat! Kuidagi ebaõnne ka oli palju! olukordi oli aga ei löö ära!

      Siin kohal küsiks kas kellegil on mõni hea treening kava ?

      Kommentaar


        mis te nendest staaridest ikka ostate suure raha eest... ostke parem odavaid, tundmatuid kuid häid mängijaid, saate rohkem ja punktid tulevad...

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Idud, mängida klubidega, kus saab kedagi osta....tõeline väljakutse.

          Minu Green Moore on 2010/2011 hooajal ehk League Two'sse tõusmas. Otse kindlasti mitte, kuid play-offidesse ehk pääsen. Samas on tegemist pea ainsa Conference klubiga, mis on endiselt part-time, seega mehi põhimõtteliselt palgata ei saa.

          Ostmisest ei maksa rääkidagi.
          Kurat, koguaeg on tunne, et lõpetaks oma Bognor Regis Towniga esimese hooaja ära, aga nii frustreeriv on lihtsalt see, et kutid saavad üle mängu vigastada ja otsustavad vahepeal ka kedagi lihtsalt "kickida" ning sellega korralike mängukeelde teenida.

          Kommentaar


            Brightonist kinga saadud suundusin Hispaania see vist tugevuselt 3 liiga igatahes on division 1 grupp 2 or smth! eespool siis Primera liga ja siis BBVA liga ehk siis essa divar or smth!

            raskeim oli just saada paika mingi võitev formatsioon millega ei tuleks lambi kaotusi...nüüd vist leidsin :P 4-3-2-1 taktika! all out of attack ja tundub et toimib...kaotusi esineb harva enamus on võidud/viigid! Suurim võit 9-2 kodus! aga jah krt vigastused/kaardid kimbutavad. vahepeal polnd lihtsalt kedagi platsile panna ja noo ega seal tiimis varud just parimad ole!

            Muide nimetake mängijaid keda osta/laenata kes tuleks madalamasse liigasse aga neist kasvavad eri TÄKUD! on keegi endal leidnud mõne sellise staarikese ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Minu Green Moore on 2010/2011 hooajal ehk League Two'sse tõusmas. Otse kindlasti mitte, kuid play-offidesse ehk pääsen.
              Nojah, unistuseks see jäigi. Detsembris alanud ja jaanuaris lõppenud mõõn võttis igasuguse lootuse, lõpuks jäi puudu 12 punni ning 10. koht.

              Sellel hooajal 65 punni, eelmisel 61 ja üle-eelmisel 48.

              Parim part-time klubi. Eks nüüd tule loota, et omanik võtab mõistuse pähe ja teeb klubi professionaliks. Muidu on ikka liiga raske seda hüpet teha. Kuid loodame-proovime.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ka minu debüüthooaeg sai Bognor Regis Towniga läbi. Enda ülisuureks meeleheaks sain läbi play-offide ka promotioni (Conference Southist Conference Nationali). Liiga oli ikka nii tasavägine, et vaatamata mu veebruari ja märtsi vahel olevale 7-mängulisele võitudeta seeriale sain ma 21. kohalt 5.-ks. Eks õnne oli ka omajagu. Näiteks see, et minuga 5. koha pärast võidelnud Basingstoke lasi omale 88. minutil Yeadingu poolt viigivärava lüüa, mis mu ka edasi viis. Tänud hr Marlon Patterson. Play-offides kukutasin Sutton Unitedi seisudega 2:0, 0:1 ning finaalis H&W 1:0. Eks üritame järgmine aasta juba aste kõrgemal püsima jääda.

                Kommentaar


                  Ahjaaa, ma põhjendan natuke Moor Greeni valikut kah. See on nimelt kõige väiksema Estimated Value'ga meeskond Inglismaa liigas.

                  Seetõttu siis valisingi. Ehk täieliku muda Praeguseks (hooaja 2010/11 lõpp) on value 275 000 naela, mängu alguses oli vist 12 000.

                  EDIT: FAKK! Kuradi idu chairmain. Mingi Tamworth läheb proffiks ja meie nillime idiootidena edasi. Tra. ma ei või! Kõigl meestel on enivei full time leping olemas, fak raisk. Treenerid on aint part time, sest üksi normaalne ei tule ju 100 naela eest fill timeiks. TRA!
                  Last edited by Martin; 14.11.06, 19:52.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar




                    Kommentaar


                      Las ma arvan........tõrjus penalti ära ja sai kohe peale seda vigastada v?

                      Kommentaar


                        Tere, ega keegi lahke poiss pole teinud eesti liiga ja tahaks selle uppida ja siin lehte jagada kust seda liigat tirid. Ootaks väga, et keegi teeks, ise ei oska sellist asja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                          Las ma arvan........tõrjus penalti ära ja sai kohe peale seda vigastada v?
                          Ei tõrjunud

                          Kommentaar


                            nimetage nüüd häid noori mängijaid mida leidnud olete.

                            Kommentaar


                              Ruben Ramos ja Bojan

                              Kommentaar


                                Goalkeepers:
                                Oscar Ustari, Craig Gordon, Gianluca Curci, Igor Akinfeev, Benoit Costil, Jefferson.

                                Defenders:
                                Marco Russ, Patricio Araujo, Anthony Vanden Borre, Eduardo Ratinho, Cristian Zapata, Ze Castro, Giorgio Chiellini, Didier Digard, Felipe.

                                Midfielders:
                                Per Skjelbred, Andres Guardado, Raul Garcia, Joao Moutinho, Manuel Fernandes, Nani, Nuri Sahin, Fernando Gago, N' Zogbia, Daniele Dessana.

                                Strikers:
                                Lasse Qvist, Roberto Soldado, Gonzalo Higuain, Aritz Aduriz, Yannick Djalo, Jose Sosa, Juan Pablo Pino, Romulo, Klaas-Jan Huntelaar, Nikola Zigic.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X