320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas riho Vaata postitust
    http://xs.to/xs.php?h=xs109&d=06471&f=Eesti.jpg

    Ja need kolm järjestikust mängu. Aga Inglismaa vastu suutsin terve II poolaja 9 mehega vastu pidada ilma väravat sisse laskmata. Tackling on Normal meeskonnal niiet see on ikka nali. Võiks juba patch välja tulla seal peaks asi parem olema. Grupis väga kehv seis kuna sain Venemaalt 2 korda suurelt peksa, 5:0 ja 3:0.
    Arvatavasti jään grupis neljandaks. Rohkemat ei lootnudki kuna panen rõhku rohkem noortele. Kaimar Saag sai oma debüüdil jala valgeks ja poiss mängib hetkel põhis, kuna Oper on pikalt audis. Partneriks tal Viikmäe.
    MM qualifikatsioonis loodaks 2. koha eest võidelda, aga see on muidugi võimalik ainult siis kui mu mehed nii palju ei lammutaks kui kolmes viimases mängus.
    Mina kohtan kah vigastuste probleemi rohkem, punaseid nagu ei tule, hooaja peale kogus kõige vägivaldsem mees vaid kaks punast. Järelikuölt on viga ikka sinus ja siniste simuleerimisvõtete ülekandumises eestlaste sekka

    Üks asi mis mulle ei meeldi on, kui Chairman sekkub mu tegemistesse ja järsku Nikita lihtsalt Milani maha parseldab ja mina pean turult kellegi Floro Florese asemele ostma, kohe üldse ei meeldi.

    Kommentaar


      No, ise sain Lyoniga 3 hooaja peale AINULT 3 punast, sealjuures Cris 2 ja Juninho 1.

      Ja ManUtd 2 hooaja peale 4 punast See täitsa oleneb, kuidas saatus ja kuidas nad on motiveeritud vms.

      Igatahes, endal on juba ülevisanud, kuigi tahtsin alustada põhjast.
      Eks vaatab.

      Kommentaar


        Ma ei saa pmst üldse hakkama. Vahepeal õnnestus paar võitu võtta, siis tuli uus kriis. Dreaded vote of confidence on käes ka juba. Ma olen alates 01/02 kõikides versioonides Motherwelliga alustanud ja kunagi pole veel kinga saanud, isegi divarisse kukkudes. Õudne.
        Peamine probleem on, et täna ei skoori ja homme ei skoori jne. 2/3 hooajast läbi, igasugu formatsioone proovitud - ei tuhkagi. Topskoorer on paremäär 4 väravaga. Õnneks on Dunfermline veel viletsam, nii et püsin stabiilselt eelviimasel (ja siiski liigassejätval) kohal - kuniks saabast antakse. Ilmselt juba täna õhtul.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Kutsuti Tšiili koondise peatreeneriks, võtsin koha vastu. Nüüd on aga jama, kuna ei viitsi ise mingi U20 jne tegeleda, aga ükski treener ei taha ka tulla. Oskab keegi soovitada ehk midagi?
          Vaata ehk on mõni unproven repiga piisavalt hea

          Kommentaar


            Real Betis

            Jätkaks siis oma stoorit!...
            Alustasin siis aasta oli 2008 Real betisiga! Üllatavalt hästi tuli kõik esimesel hooajal betisiga välja. Suutsin R Madridi järel tulla runner up-iks liigas (Madrid võitis 3,ndat hooaega järjest La Liga) ja ka spanish cupi finaalis suutsin oma suurima rivaali Sevilla peale normaalaja 1-1 viiki lisaajal 1-5 alistada. Uuel hooajal oli seis peale 12-teist liiga peli selline 6-6-0 ja 6 peli ei olnud endale väravat lasknud aga siis hakkas kummitama ründajate vigastused ja täiesti võidetavates mängudes kus domineerisin suutsin kaotada või hädise viigi teha hetkel üld tabelis 7-mes ning lood pole enam nii roosilised. Õnneks suutsin CL alagrupi turniiril viimases voorus alistada PSV 3-0 ja pääsesin Chelsea järel +2p edumaaga PSV ees edasi järgmisesse ringi. Tähelepanu väärne oli 2-3 võit võõrsil Chelsea üle mida küll tselski domineeris aga tänu viimase minuti vabalöögile suutsin läbi ime võita. Tänu sellele üldse edasipääsu lootus elus püsisgi.
            Hetkel pooleli Hisp karikas kus veerandfinaalis võõrsil sain jagu läbi õnnejällegist Real Madridist 1-2 ning kodus tuleb võtta vaid viik et saada poolfinaali. Aga endiselt suht frustreeriv on et ründajad ei löö ära :S eelmisel hooajal mu põhi straiker Rafael Sobis lõi 30 kolli ja nüüd on löönd vaid 5 :S kõrval olev Baros ka ei hiilga just!
            Ei teagi kus probleem peituda võib kuna moraal on kõigil Superb!

            Kommentaar


              Ma alustasin mängu liverpooliga, kõik tundub tibens tobens olevat - ei punaseid kaarte ega ka suurt väravate põuda - mehed löövad väravaid võrdselt nii ründajad kui ka keskvälja mootorid. Ja ma kasutan sama taktikat mis fm 2006. 4-3-1-2
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                Mina kah virelesin Leedsiga Chapionshipi põhjas, kui teisel hooajal hakkas meeskond ühtäkki paugutama ja 2. kohaga automaatne tõusmine.

                Kommentaar


                  ise kasutan 4-1-2-1-2 ehk siis 4 kaitset-DMC-2 MC nooltega äärtele-AMC ja 2 FC.

                  Lisaks mis kala on miks ingliseliigal premieril siis logosi pole ? :S et kuskil peab midagi sudima või ? keegi teab?

                  Kommentaar


                    Litsentsitingimused, muuseas teisel hooajal võitis Meistriliiga ELva, uskuge või ärge uskuge

                    Kommentaar


                      serie a 8 mängu hooaja lõpuni . ja juhin kuigi hooaja alguses pakuti 7-ndat kohta . varsti räägin pikemalt

                      Kommentaar


                        Mehed on ennast parandanud juba. 4 punast viimase 9 mängu jooksul. Mis kõige toredam, just oli mäng Armeenia vastu (MM Kval.), esimesel poolajal sai Opi punase, teise poolaja keskpaigas tegin kõik 3 vahetust ära ja mingi 80. min Kotenko vigastada. Senini olin 2-0 eduseisus aga kahjuks üheksakesi ja Smirnov väravas ei olnud midagi head loota ning tuli 3-2 kaotus. Alagrupp on mul selline suhteliselt tugev aga samas ühtlane (Tšehhi, Poola, Bosnia, Serbia ja Armeenia). Hetkel neljast mängust 4 punktiga neljas.

                        Kommentaar


                          juhtub nii ka vahel.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                            juhtub nii ka vahel.
                            minu senine suurim võit on 7:0 ja see ka pre-season friendly mingi liigata klubi vastu Man U-ga

                            Kommentaar


                              Mul oli see champions league alagrupi mäng. tahtsin suuremat pilti uppida, aga soccernet oma 19,5 kbiga. Kui õigesti mäletan.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                ma võitsin just Real Betisiga võõrsil mallorcat 36-nda vooru kohtumises 0-7 kõigil oli hea päev !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X