320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii, kolmas hooaeg Helsingborgiga ongi läbi. Väike kokkuvõte senistest tulemustest.
    Esimene hooaeg: Liigas tuli teine koht AIK järel, kes võitis üsna ülekaalukalt. Karikas langesin päris ruttu välja. Parimaks mängijaks nimetasid fännid Rootsi ründaja Stefanidise, kelle ma üsna pea pidin kahjuks maha müüma.

    Teine hooaeg algas suure šokiga, sest board otsustas, ilma minuga rääkimata, kaks päeva enne ülemineku akna kinniminekut maha müüa mu parima poolakaitsja näruse miljoni eest. Siiski suutsin Royal Leagues (see siis see Põhjamaade parimate klubide vaheline võistlus) jõuda finaali, kus kaotasin Lilleströmile. Liigas juhtisin kuni viimaste voorudeni, kuni AIK minust mööda tuhises (AIK võitis viiamased 11 mängu, kuid minu klubi vaevles samal ajal vigastuste küüsis). Kokkuvõttes liigas napilt teine koht. Rootsi Karika suutsin võita. Euro Cupis võitsin kõigepealt kahe mängu kokkuvõttes mingit Luksemburgi klubi, siis suutsin võita HSV`d, kuid otsutavas alagrupimängudele saajate mängus kaotasin Aachenile kokkuvõttes 0-1. Parimaks mängijaks nimetasid fännid Jamaikalasest ründaja Sheltoni.

    Kolmas hooaeg: Peaaegu perfektne hooaeg- Rootsi liigas tuli Helsingborg ülekaalukas võitjaks ning kaitses ka karikavõitu. Samuti suutsin ma klubi tüürida Royal League võitjaks. Kurta ei saa ka Euro Cupi esituste üle. Seal suutsin viia meeskonna alagrupimängudele (otsustavas mängus võitsin võõrsil Liverpooli 2-1 ning sama üldskooriga sain ka edasi). Alagrupis olid mu vastasteks Tottenham, Lyon, Banik Ostrava ja Brondby. Kuna ma suutsin võita kaht viimasena nimetatut, siis pääsesin ma ka alagrupist edasi. Kuid esimeses play-off ringis mu teekond kahjuks katkes, kui ma jäin alla Atleticole (5-5, otsutastas võõrsil löödud värav). Meeskonna parimaks nimetati Fredrikstadist ostetud Oyvind Hoas.
    Huvitav tähelepanek on see, et ma pole kolme hooaja jooksul Rootis liigas kordagi kodumängu kaotanud, samas võõrsil on mul alati raskusi.

    Neljanda hooaja alguses on algkoosseis midagi sellist:
    gk Källqvist (Elfsborgist teiseks hooajaks tasuta saadud 25 aastane väravavaht, äärmiselt kindel mängumees)
    dr Lustig (noor ja loodustandev paremkaitsja, kes sai miljoni eest IFK Göteborgist ostetud)
    dl Mahr (noortesüsteemi kasvandik- kiire, aga ebastabiilne 21 a noormees)
    dc Piiroja (kindel algkooseisu mees, ostsin Fredrikstadist)
    dc Granqvist (Ainuke mees, kes on esimesest hooajast alates algkooseis olnud- varukapten)
    dmc Dahl (samuti noortesüsteemist tulnud mängija, äärmiselt stabiilne ja hea karistuslöökide lööja- hetkel kapten)
    mr Ishizaki (Elfsborgist enne teist hooaega ostetud mängumees, meeskonna nõrgim koht)
    ml Mngonemi (Samuti algusest peale meeskonas olnud, kuid alles nüüd algkooseisu murnud Lõuna-Aafrika poolkaitja)
    amc Vilakazi (Veel üks Lõuna-Aafrikalne- ostetud sai ta kuskil teisel hooajal, säravaim moment temal oli otsutav värav Pooli vastu, muidu üsna kahvatu mängija)
    fc Shelton (Jamaika koondislane, kes oskab oma kiirust hästi ära kasutada. Minu teisel hooajal Rootsi liiga parim väravalööja)
    fc Hoas (Norra koondislane, kellel pikkust 203 ning tänu sellel kõikide kaitsjate hirm. Oli eelmisel hooajal Rootis liiga parim väravatelööja ning parim söötja ja parima keskmisega (8,midagi)

    Esimesel hooajal sai hulganisti Eestlasi endale noortesüsteemi muretsetud. Nendest vaid Puri on tõusnud algkooseisu piirimaile, teised on reservides või lahkunud.

    Kolmandal hooajal sain ma ka Inglismaa treeneriks (selleks ajaks polnud mul peaaegu üldse saavutusi- ainult Royal League võit, reaalne mäng my äss). Esimesed neli mängu olen suutnud (enamasti läbi häda) võita, eks näis mis sellest edasi saab.

    Kuigi Helsingborg on nüüdseks (ehk siis neljanda hooaja alguseks) Skandinaavia üks parimaid ja rikkamaid klubisid ei taha mehed teistest klubidest üldse siia tulla. Transferiraha on nagu raba (3,midagi miljonit eurot on Helsingorgi suguse klubi jaoks väga palju), aga korralikke kaitsjaid, kes klubiga ühineda tahaks ei ole. Samuti ajab board närvi, kes lubab mehi skautida ainult skandinaavias, no kurat raisk.

    Aga üldiselt on päris tore Manageri üle mitme-mitme aasta mängida

    Kommentaar


      niisiis lõpuks hooajal 2009/2010 tulin Manchester City-ga Premium League võitjaks! Tegemist oli täiesti uskumatu saavutusega, sest hooaja eel ennustati mulle 9ndat kohta. Eelnevatel hooaegadel olingi kuskil sealkandis olnud. Mängu alguses oli klubi väärtus 56 milj. naela ja enne võidukat hooaega ~77 milj. naela, siis nüüd hooaja lõpus on 136 milj. naela.





      Viimased kaheksa mängu läksid Arsenaliga punkt punkti võitluses, kusjuures mul oli õrn edumaa. Edu aluseks oli ilmselt ka see, et ma ei koatanud 22 kohtumist järjest (!). Müstika täielik. Kõik algas muidugi peale seda, kui ma olin taktikat kohendanud. Muidugi vaikselt AI muukis selle lahti (vähemalt arvan nii), kuid õnneks suutsin kiirelt kohaneda ja väikeste muudatustega oli edu tagasi


      Põhimeeskond oli jägmine:
      (* märgitud mehed, kes klubi saamisel kohe olemas olid)


      --------------D. Sturridge*(A. Lupoli)---C. Delgado---------------
      ----------------------------------------------------------------
      -------------------------T. Cahill (B. Vilakazi)-------------------
      ----------------------------------------------------------------
      ----------O. Kapo (K. Larsen)---J. Barton*---M. Arteta-----------
      ----------------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------------
      -S. Pocognoli---J. Lescott (S. Distin*)---M. Richards*---H. Trabelsi*(N. Onuoha*)-
      ------------------------------------------------------------------
      --------------------A. Isaksson* (S. Kouakbi)----------------------

      Enam kui 10 mängu said veel (koos vahetustest sekkumisega): Espen Ruud, Stephen Ireland*, Vyacheslav Hleb, Eugeny Aldonin, Chavdar Yankov,

      Eriti tõstan esile kahte imelast - Daniel Sturridge'it ja Micah Richardsit ning loomulikult ilmselt minu parimat osta Tim Cahilli. See mees on fantast. Viimane hooaeg kõmmutas keskpoolikuna 31 (!) väravat.

      TOP 3 skoorijad (arvestatud nii liigat, karikat kui eurohooaega):
      Tim Cahill 31
      Daniel Sturridge 26
      Cesar Delgado 20


      Hooaja magusaim võit oli aga ilmselt see (metsiku lõpuga mäng):




      Aga Uefa karika finaal oli ka finaali vääriline. Vaheinfona, et UEFA cupile (Euro Cup) sain läbi Inter Toto (Euro Vase). Üllatuslikult olin mina finaalis domineerivam pool. Võib olla avaldas muidugi mõju ka Ibrahimovici punane (kaks kollast):




      Eestlastest nii palju, et ülemöödund hooajal sõlmis Luton lepingud Enar Jäägri ja Raio Piirojaga ning mängiti Premieris. Seejärel kukuti alla, kuid suudeti taas tõusta.

      Kommentaar


        Kuitas oleks võimalik ainult u21 treeneriks saada?

        Kommentaar


          ainult u-21 manager ei saagi olla vist
          meesmuiste mis patch sul peal on et sul inglise klubide logod ja särgid on

          Kommentaar


            Siit vist saab ka midagi.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              aitäh sain mida otsisin

              Kommentaar


                Kas kellegil veel on selline probleem, et mängija müümisel ja ostmisel hinnad kahekordistuvad?nt müüd mängija 2 milli eest, aga saad hoopis 4:S

                Kommentaar


                  Algselt postitas MihkelPallak Vaata postitust
                  ainult u-21 manager ei saagi olla vist
                  Saab vist ikka, vähemalt FM2006-s sai. Ma olen lugenud erinevatest foorumitest, et mõnedel üksikutel kordadel on pakutud võimalust mõnd U21 meeskonda juhtida.

                  Kommentaar


                    kadunud poeg.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MihkelPallak Vaata postitust
                      meesmuiste mis patch sul peal on et sul inglise klubide logod ja särgid on
                      mina isiklikult soovitaksin seda lehekülge: http://www.sortitoutsi.net/fm2007/

                      Kommentaar


                        agüero, villa, navas, bojan, ja richards on jõhkrad täkud
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Saab vist ikka, vähemalt FM2006-s sai. Ma olen lugenud erinevatest foorumitest, et mõnedel üksikutel kordadel on pakutud võimalust mõnd U21 meeskonda juhtida.

                          mm isegi mulle pakuti kunagi prantsusmaa u-21 kohta, kui eelenvalt olin kandineerinud rahvuskoondise treeneriks.
                          puhh

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            Kuigi olin varem FM2007 mänginud ja see jättis sita mulje, siis olude sunnil pean Fm2007-ga leppima.
                            Jõle suur vahe ka ju...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Jõle suur vahe ka ju...
                              Sa mõtled kahe fm2007 vahel vä? Aga mina nii ei mõelnud, lause sõnastus lihtsalt kukkus sitast välja.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                suht raskeks on mäng tehtud :X.5st mängust 4 on lõppend 1:1 viigiga ja peale igat mängu mõni põhivend vigastatud.peale esimest mängu läks kohe richardson 6 kuuks:X
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X