320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ibrahimovic on overrated saast ja värdjas
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      mis asi see on, kui vastastel kolm mängu mängib väravavaht 10
      ja mina ära ei löö mul on 22 ja nii võimalusi ja neil paar-kolm tükki ja veel sokutavad selle palli kotti
      on see ebaõnn või bug?

      Kommentaar


        Ehk on mehed sätitud liig tihti peale lööma (eriti need, kellel long shot on suht madal). Kui sitt mees lööb või 10 korda peale, siis see pole kuigi ohtlik. Seega, vali, kes ja kust peale lööb.

        Kommentaar


          FM 08's võiks olla võimalus kohtunikule mängu ajal kallale minna, talle tapmisähvardus teha ja ta lõpuks maha ka koksata. aaaaaaaaaaaaaaaaah ma olen nnnnärviiiiiiiiiiiiiiiiiiis

          seda ka et. öelge, miks peaks vasakul pool asetsev mees saama parima noore mängija tiitli, mitte paremal asuv?

          Kommentaar


            ei ole pidevalt podolskil ja gilardinol võimalused
            ja järgmine mäng tuleb kas või inter vastu võin neile 7:0 panna
            aga nõrkadel mingi julmad väravahid ikka:S:S

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              FM 08's võiks olla võimalus kohtunikule mängu ajal kallale minna, talle tapmisähvardus teha ja ta lõpuks maha ka koksata. aaaaaaaaaaaaaaaaah ma olen nnnnärviiiiiiiiiiiiiiiiiiis
              Madalamaid liigasid mängides on aga nii tore, kui oma mees näiteks keskjoonelt suudab omavärava lüüa. Ja muidugi see ka, et iga mäng otsustavad kaks kutti kedagi headbuttida või lihtsalt kickida, mille tagajärjeks 110% juhtudest on punane kaart. Põhjus ka miks ma seda mängu enam ei mängi.

              Kommentaar


                Sama siin, pöördusin esialgu FM06 juurde tagasi... Ootan kuni mingi patch tuleb, et FM07 veidike mängitavamaks muutuks.
                Ei ole meeldiv, kui 20-st mehest 6-7 on vigastustega väljas ja veel 2-3 on suspended. Enamik loomulikult põhisatsi mehed. Varumeestega ja reservidega mängimine eriliselt positiivseid tulemusi ei paku.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Noh, life is a bitch ka. Nt reaalses elus on Dunfermline'il praegu sisuliselt kogu esimene tiim vigastatud, audis meeste arv oli laupäeval 10, nüüd on paar tükki lisandunud. FM-i injury rate on selle kõrval lapsemäng.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    seda ka et. öelge, miks peaks vasakul pool asetsev mees saama parima noore mängija tiitli, mitte paremal asuv?

                    äkki võib põhjuseks olla see, et ta maksab rohkem? :P

                    Kommentaar


                      Kure, aasta 2009 väi?

                      , see oli hästi tore. Kuidas minul alati ei vea?
                      Jamh, nüüd liiga läinud kah, Barca juhib 13 punktiga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                        Kure, aasta 2009 väi?
                        2010. aasta maikuu.

                        Kommentaar


                          Et siis nagu eelmisel hooajal võidetud serie b tiitliga rahul ja tõusin serie a'sse . Serie A's siis juhtus nii Juventusega et tuli liigavõi kuigi pakuti 7 kohta . Lõppjärejstus:
                          1) Juventus 84p
                          2) Chievo 70p
                          3) Inter 69p
                          4) Roma 67p
                          5) Fiorentina 65p
                          --------------
                          8) Milan 60p [ennustati 1 kohta ja ostis palju uusi mängijaid(nt Gerrard) aga ei suutnud enamat]

                          Juventuse põhikoosseis:
                          gk - Buffon
                          dr - Zebina
                          dl - Chiellini
                          dc - Tudor
                          dc - Kovac
                          mr - Camoranesi
                          ml - Gil
                          mc - Altintop
                          amc - Skjelbred
                          fc - Trezegeut
                          fc - Bojinov
                          põhilised vahetused olid : Del Piero, Nedved, Vanden Borre, Palladino

                          Transfers in:
                          Gil, Altintop, Duscher, Soldado, Skjelbred, Thuram (kõik tasuta)
                          kõige rohkem jään rahule Altintopi, Skjelbredi ja Giliga, nemad murdsid ennast põhikoosseisu . Kõige paremaks pean siiski Gil'i tema valiti ka itaalia parimaks transferiks .

                          Transfers out:
                          Piccolo, Giannichedda (tasuta)
                          Pisani 180k
                          Marchionni 3,1 M
                          Miccoli 2,7M

                          Euro Cup :
                          semi finals vs Barcelona
                          1.mäng (võõrsil)
                          0:4

                          2.mäng (kodus)
                          3:0 (Del Piero, Nedved, Kovac)


                          Italian cup:
                          2.qualifying rnd.
                          vs Livorno 0:2


                          Meeskonna parimad väravakütid olid :
                          Trezegeut 28
                          Bojinov 18
                          Palladino 8

                          Kommentaar


                            mhm kus juures kui ma mängisin juvega oli mul amc skjelbred
                            päris hästi paneb ka

                            Kommentaar


                              Lõpes siis esimene hooaeg Norwichiga ja tulin championshipis 10-ndaks,premier league võitis arsenal 5 punktiga chelsea ees,euro cup-i finaalis võitis Bremen Sevillat 2:1 lisaajal,CH võitis Man U 2:0 finaalis Milani.Järgmine hooaeg üritaks siis play-offi.Eestiga ka hetkel 5 mängust 4 punkti ja alagrupis 6-s.

                              Kommentaar


                                Ma teen Manuga vigastused viskavad juba üle s'''' kanti neid
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X