320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis sellelel international management'il siis viga on?

    Kommentaar


      Tere, mina olen Miko ja mulle meeldivad ebanormaalsed mängud. Teile ka?

      Kommentaar


        ikka päris karm mäng siis,ise veel pole kahuks veel mängu soetanud aga kiiremas korras on see plaanis.vaatasin et on/offis maksab ta 650 eeku aint
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas reps Vaata postitust
          mhm kus juures kui ma mängisin juvega oli mul amc skjelbred
          päris hästi paneb ka
          suht tihe vend jah, ma ei saa aru kuidas mul siiamaani nii hästi on läinud . vigastusi on suht palju siis võtan noortest kedagi ja siis tulevad need ja löövad ka väravaid nagu näiteks mingi ründaja oli tuli ja löi 4 väravat mängis kokku võib-olla pool tundi maksimum

          Kommentaar


            käige ppepepepeppepepeee....



            on see normaalne vä ähhh?

            Kommentaar


              krt. 7.o.1 ei hakka jahh midagi peale, deem ma olen fm 05 ja 06 endale ostnud ei tea kas nyyd siis 07 ka tuleb soetada???
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                Ma üleks küll, et kaardid on taktikas kinni, mul hooaja peale saanud üks mees ühe kaadi ja enamiku kaartidest korjavad vastased.

                Kommentaar


                  Kaartide rohkus peaks tingitud olema agress-st.

                  Kommentaar


                    Huvitav, et board arvas/arvab - Motherwell on liiga täkk klubi, et kellelegi feederiks olla. Vaatamata sellele tuli uudis, et oleme nüüd Chelsea satelliit. Nojah, ega rublade vastu saa. Kõige tipuks ei ole mulle kedagi laenule saadetud, kui ise küsisin, löödi vastu suud.
                    Ja noh, kui Birmingham mu ainsa korraliku kaitsja eest milli pakkus, müüs board ta maha, mulle sõnaõigust jätmata. Süllekukkunud varandus ja joodud õlled muidugi ajasid pea sassi ja kui seni oli kalleim ost 24k, siis nüüd ostsin 250k eest Lee Peltieri. Jälle plussis.
                    Aa sellised uudised on ka mõistlikud, et fännid kiruvad peale kaotust Fitti Baldit, kes oma hästi töötava 4-4-2 vahetas fruitless 4-4-2 vastu.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Real Betis

                      Niii lõpetasin oma 3nda hooaja Real betisiga siis. Kui esimesel hooajal tulin 2-seks , teisel 3-ndaks , siis nüüd selgus tiitel alles 3mängu enne lõppu ja kahjuks 3ndal hooajal tuli jälle 2 koht. barca oli lihtsalt liiga võimas. Samas märkimisväärsed tulemused need ikkagi kuna viimased 3 aastat tahab board et ma kesktabelisse sätiks end... Pakuti just uut 4aastast lepingut mulle 35k eurot nädalas. ütlesin et tahan 46k saada ja voala oldi nõus lisaks kui alustasin transfer budgetiga 2,5m siis nüüdseks 2 hooaega CLigas on klubi nii käima tümmand et saan lausa 76m kulutada

                      Klubi fännid ja board on üli rahul...sisuliselt võin teha mis tahan kätt ette ei panda :P ning mängudes mul koguhooaja peale punaseid kaarte suht vähe on meybe mingi hooajapeale 2-3 punast on! Vigastusi ikka tuleb ette aga nendega tuleb harjuda.

                      3nda hooaja lõpp siis:
                      liigas .2 koht
                      hisp karikas : finaalis (3ndat hooaega järjest olen finaali jõudnud)
                      CL: veerand finaal

                      Lisaks olen nüüdsest ka Uruguay trenna ning 3 sõpaka tulemused on lõppend 2-0 minu kasuks...eesootamas siis nüüd suvel Copa america!

                      Kommentaar


                        Sain au oma kalli Leixõesiga Portugali karikas Portoga mängida, kuid tuli võõrsil napp 0:1 kaotus vastu võtta. Oleks ründajad paremini löönud oleks ehk paremini läinud aga jah Porto oli muidu loogiliselt üle kuna mängiti täies koosseisus.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          See kaartide teema vist on taktikas kinni! Pelasin just Copa America alagrupi turniiri ära Uruguayga mis läks tõsiselt aiataha. Brasiilia vastu 1-4, USA 2-3 ja Tsiili vastu 1-3 kaotused. Lisaks igas mängus said minu mängijaid punaseid kaarte. Samas sõpruskohtumistes ei teenind nad ühtegi punast. Ise arvan, et kuskil taktikas see kinni ikka või rahvusvahelisel tasemel närvikava on nõrk ?

                          Kommentaar


                            nu jahhh egas midagi poes käidud ja mäng ostetud (627.-) ning nyyd siis pelama
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar


                              Piraatlusest ei tohi foorumis rääkida!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Vaatamata sellele tuli uudis, et oleme nüüd Chelsea satelliit. Nojah, ega rublade vastu saa. Kõige tipuks ei ole mulle kedagi laenule saadetud, kui ise küsisin, löödi vastu suud.
                                Sama siin. Leedsi on kõrgemale tasemele väga raske vedada. Suvel ajasin vabaagentidega kokku sitaks täku meeskonna, kuid meedia ennustus vaid 10. koht ning uue hooaja kolmest esimesest mängust kaks kaotust. Eelmisel hooajal teenisid tänu eelviimase vooru võidule Coventry (?) üle 20. koha, muidu oleks relegatsioon tulnud.

                                Koondistega on kaarte mitteteenimine väga raske ülesanne. Juba Copa America avamängus kickis Sorin vastast ning Heinze sai samuti kaks kollast. Meeskonda nad enam turniiri jooksul tagasi ei saanudki ning veerandfinaalis järgnes penaltidega kaotus Brasiiliale.

                                Lähen löön nüüd selle krdi Wigani mättasse. Leeds Premieri!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X