320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
    Selle intstalleeerid ära ja kõik?

    Uut mängu vms ei pea tegema, et need aktiveeruks?
    Panin tõmbama just.
    Ma tean seda, sest mul on see juba olemas, aga ma tahan teada kuidas ma enda näost tehtud pildi saan mängu?!
    AILTON

    Kommentaar


      "Hea pakkumine aga juba olemas see. Kas keegi teab kuidas ma saaks pildi nii mängu, kui mul on editoriga tehtud mees ja temale tahan pilti panna?"

      Sellel mängijal peaks olema "unique ID". Seda saad vaadata mängust, preferencide alt peab olema tickitud "show unique ID". Siis edasi on sama moodi nagu enda pildiga, kuid selle erinevusega, et kui enda pildi juures tuli panna nimi ja sünni kuupäev, siis selle mängija puhul paned selle unique ID.
      \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
      Marcello Lippi

      Kommentaar


        Ka editoris peaks need ID-d loogika poolest näha olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas waluswend Vaata postitust
          "Hea pakkumine aga juba olemas see. Kas keegi teab kuidas ma saaks pildi nii mängu, kui mul on editoriga tehtud mees ja temale tahan pilti panna?"

          Sellel mängijal peaks olema "unique ID". Seda saad vaadata mängust, preferencide alt peab olema tickitud "show unique ID". Siis edasi on sama moodi nagu enda pildiga, kuid selle erinevusega, et kui enda pildi juures tuli panna nimi ja sünni kuupäev, siis selle mängija puhul paned selle unique ID.
          katsetasin ära, aga ei funka miskipärast
          AILTON

          Kommentaar


            "Ka editoris peaks need ID-d loogika poolest näha olema."

            Minuteada olid ID'd näha FM 2006 Editoris, kuid need ei ole näha FM 2007 Editoris.
            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
            Marcello Lippi

            Kommentaar


              Küsimus. Kuidas FM07's see toiming käib, et saada mängu koondisi, millele SI litsentsi ei saanud, Saksamaa jne.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Meeldivad ajad ... Oliveira sai 7-8 kuuse vigastuse(mingi viirus vms) 2 kuud tagasi ca 5 järel, Van der vaart 4 kuud(broken foot), Gila( kuu aega(käe luu vms) ... tore 2 ründajat veel alles ja siis peab boriellot kasutama hakkama :P

                Aga muidu läheb hästi peale 14 mängu, vaid üks viik võitude kõrval väravate vahe 36-6

                Kuidagi liiga hästi läheb ... CList samas veenvalt edasi ei saanud suutsime vist Portole lausa kaotada(Porto samas edasi ei saanud :P)

                Kewell, muidugi tervena ei püsigi ... Koos gattusoga otustasid peale Derbyt mis lõppes 2-2 kuuks ajaks puhkuse võtta.

                Kommentaar


                  Kewell ongi rohkem vigastatud kui terve ja kus juures poisil on kogu aeg pikad vigastused 2-5 kuud
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                    Kewell ongi rohkem vigastatud kui terve ja kus juures poisil on kogu aeg pikad vigastused 2-5 kuud
                    kasulik ongi see mees kohe maha myya,saab rahalist kasu kui ta muidu enamus aega vigastatud ja Owen peaks teine samasugune vend olema
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      ah ma sain poisi tasuta ja mulle ta meeldib, pealegi sai kuidagi keset hooaega seedorfist lahti :O, ei viitsind tema hoidmisega pingutada kah.

                      Aga yks asi on kindel, siia ei tohi oma edukusest postitada, asi hakaks perse kiskuma Italian Coppast kukkusin välja saades mõnusa sauna Romalt ..5-2 Tottilt 4 kotti...
                      20ndal kohal asetsva livornoga viiki jne.

                      Kommentaar


                        loogikavabaduseiolelahe

                        Kommentaar


                          et nagu mis mõttes ? Pole kirjutatud, et nad on English Champions

                          Kommentaar


                            jah aga reaalses seisus on neil raske divariski püsida juu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              loogikavabaduseiolelahe

                              minu mängus juhtus sama asi!!!
                              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                              Kommentaar


                                küll nad sealt august välja tulevad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X