320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi eesti liiga viitsib kuskile ülesse panna? Või siis mõne vanema fmi Eesti liiga suuna vms anda. Arvuti ei kannata uuemaid mänge välja:S

    Kommentaar


      hakkasin jälle fm 2007 mängima ja vahetasim eesti meistriliiga taani oma vastu ja ise olen Flora.
      ostud:
      mart Poom 1.4 mil
      Konstantin Nahk 250k
      ja oh imet :josep gardolia vms free transfer

      müüdud/Laenatud
      Tanel lips derby county 1.8m :O
      Pavel Londak Rosenborg 900k.

      kohe tuleb euro cup-i mäng mingi Horvaatia klubiga.

      Wish Me Luck ;D.

      Kommentaar


        Algselt postitas foorumid Vaata postitust
        ja oh imet :josep gardolia vms free transfer
        Josep "Pep" Guardiola, praegune Barca treener. Kas ta juba treener polnud selles mängus?
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Nii, ma hakkan ka oma debüüthooaega mängima Conference Northist Barrow´iga.
          Meedia ootused olid 11th koht sellele tiimile aga eks vaatab. Eesmärk on siiski midagi klubis saavutada ja oodata paremaid pakkumis sealt ülevamalt poolt
          Olgugi tegemist siin ManU fänniga, pole ju mõtet mängima hakata mingi professional tiimiga...pole nagu pinget vms o.O
          Aga ma lähen vaatan siis kuda minema hakkab.
          http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

          Kommentaar


            Algselt postitas Totti Vaata postitust
            Josep "Pep" Guardiola, praegune Barca treener. Kas ta juba treener polnud selles mängus?
            vist mitte
            1+0

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Uuesti viitsid laadida ? Oleks väga tänulik

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
                Uuesti viitsid laadida ? Oleks väga tänulik
                FM 2007 on maha laetud ning enam seda Patchi mul kahjuks ei ole.

                Kommentaar


                  Hooajal 2016/2017 kukkus Man Utd Championshipi. Ulme.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Olen mänginud vene liigat moskva spartakiga ca. 7 hooaega, kuid hoolimata suurtest summadest ja headest tulemustest nii kodumaal kui ka euroopas ei taha paljud mängijad minu ridadesse tulla. Arvan, et probleem on meeskonna reputationis. Kas seda on võimalik ka kuidagi poole pealt muuta, ehk on mõni editor võimeline seda tegema?

                    Kommentaar


                      Tere,
                      Mul selline probleem, et ma ei saa enam pre-match reporte. Alustasin mängu rootsi tugevuselt neljandas liigas ning mu assistant manager võttis vastu uue pakkumise ja lahkus. Pärast seda enam pre-match reporte ei saanud, palkasin uue assistant manageri aga ikka sama jama.
                      Üldiselt mõtlesin siis et mis seal ikka, saan hakkama Aga nüüd olen rootsi kõrgliigas ning seal on juba väga raske ja pre-match repordid teeksid elu natuke lihtsamaks. Keegi teab milles asi? Mingitest settingutest käib asi äkki?

                      Tänan

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                        Tere,
                        Mul selline probleem, et ma ei saa enam pre-match reporte. Alustasin mängu rootsi tugevuselt neljandas liigas ning mu assistant manager võttis vastu uue pakkumise ja lahkus. Pärast seda enam pre-match reporte ei saanud, palkasin uue assistant manageri aga ikka sama jama.
                        Üldiselt mõtlesin siis et mis seal ikka, saan hakkama Aga nüüd olen rootsi kõrgliigas ning seal on juba väga raske ja pre-match repordid teeksid elu natuke lihtsamaks. Keegi teab milles asi? Mingitest settingutest käib asi äkki?

                        Tänan
                        Vaata oma Scouti ülesanded üle ning vaata, et seal oleks Next Opposition vms.

                        Kommentaar


                          Tnx Rallikas vastuse eest, sain asja korda.

                          Igatahes lugu veel selline, et suutsin olla nii rumal ning seoses format c ja värkidega kaotasin ära eesti liiga faili (rallikas aitas tookord välja). Saan aru, et nüüd on ilmselt juba päris raske seda uuesti kätte saada kuid kui keegi peaks enda arvutist selle üles leidma või teab kuidas ma selle saaksin, siis oleksin väga tänulik!! (igaks juhuks mainin ka ära, et Martin seda üles ei leidnud ning kellegi muu konkreetse käest ei oska küsida).
                          Minu lubadus on ka see, et anna kõik endast oleneva, et kui veel selle eesti liiga faili kätte saan siis hoian seda alles nii, et kui keegi veel peaks tulevikus abi paluma siis aitan mina
                          tänks

                          Kommentaar


                            Koos formatiga läks kahjuks ka FM07 ja Eesti liiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Jätkame monoloogi...



                              Algamas hooaeg 2024/2025.
                              No Epic kaugele oled oma mänguga jõudnud.Ma 2008 mängisin kuni 2040 ja sis kogemata kustutasin savingu ära
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                No Epic kaugele oled oma mänguga jõudnud.Ma 2008 mängisin kuni 2040 ja sis kogemata kustutasin savingu ära
                                Asi jäi katki kuskil paar hooaega hiljem. Mälu järgi seetõttu, et koostatud maailma klassiga tiim ei suutnud enam kuidagi moodi võita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X