320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hahaa, mul on nüüd selline huvitav küsimus, et kas mingi nipiga koondise sõprusmänge ei saa juurde laksida? Mõtlen just enne EM-i ja MM-i mõnda sõprusmängu juurde teha. Hetkel pole ühtegi ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Hahaa, mul on nüüd selline huvitav küsimus, et kas mingi nipiga koondise sõprusmänge ei saa juurde laksida? Mõtlen just enne EM-i ja MM-i mõnda sõprusmängu juurde teha. Hetkel pole ühtegi ju.
      kui pole ametlik koondise mängupäev, siis ei saa(vist.)

      Kommentaar


        Jama jah. Reaalsusega absoluutselt asi ei kattu.

        Kommentaar


          Kui chairmani staatust on hetkel : In process of board takeover , siis kui suur on võimalus ,et takeover ebaõnnestub ?

          Kommentaar


            Omast kogemusest võin öelda, et üsna 50-50. Ilmselt see takeover midagi ei mõjuta kuid eelmiste aastate versioonides meeldis uutele chairmanidele 4-5 mängu põhjal otsustada kas jääd pukki või mitte.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar




              suht närvi ajab, palermo olen

              Kommentaar


                ma tean, mida sa tunned

                Kommentaar


                  kui kellegil FM08-le taktikat vaja siis ma tegin FMLives selle sarnasele mängumootorile imelise taktika... http://sexandfootball.blogspot.com/2...-and-only.html

                  Kommentaar


                    Keegi veel mängib ka seda või on kõik juba 2010-2011 omadele üle läinud ? :P

                    Kommentaar


                      Mina mängin!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hheipss Vaata postitust
                        Keegi veel mängib ka seda või on kõik juba 2010-2011 omadele üle läinud ? :P
                        Ma ka ikka vuran 2008-t
                        http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                        Kommentaar


                          Eile hakkasin viljandi tulevikuga mängima.

                          Kommentaar


                            hakkasin ka esimest korda seda mängima. no ei ole üldse kerge. Alustasin Hull City'ga. Ostsin mõned poisid juurde oma 2,5m'iga ja liigas ei saa üldse käima. Aga mäng meeldib ikka kõvasti rohkem, kui need uuemad versioonid

                            Kommentaar


                              Ma mängin Eesti koondisega, hetkel world rankingus 50.koht parim on olnud 39. Aasta on 2009.

                              Kommentaar


                                Ostnud olen enda Hull'i:
                                Seid Khiter (AMC/FC)1.1m (22 aastane väga heade statidega prantsuse ründaja)
                                Herold Goulon (DM) 1m (väga hea noor keskpoolik) 19 aastane prantslane)
                                Raio Piiroja (põhi kaitsja) 700k
                                Udoji (bulgaaria) 325k põhi väravalööja. fännid väga rahul. ise ka
                                Gabriel Torje (rumeenia) noor tuleviku lootus. Plaan viia ikka hull tippu


                                lisaks siis mõned vähemtähtsad ostud. Kink, Lindpere, Kruglov ja mõned noored.
                                Võistkond nimede järgi on ikka väga korralik, aga no tulemust ei ole. Okochale tuleks ainult uus asendaja leida, aga klubi enam pappi ei anna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X