320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    suured tänud sulle ka!
    nii need on siis meistriliiga viimased kelle kohta tahaks saada infot

    Johannes Kukebal (FC Flora)
    Zakaria Beglarishvili (FC Flora)
    Karl-Eerik Luigend (FC Flora)
    Eron Krillo (FC Flora)
    Priit Danelson (FC Viljandi)
    Erkki Junolainen (FC Viljandi)
    Rasmus Munskind (FC Viljandi)

    Kommentaar


      kuidas teiste meeste positsioonid teada said?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
        kuidas teiste meeste positsioonid teada said?

        Kommentaar


          Nii meistriliiga koosseisud sain valmis, hommikust saati olen mässanud esiliiga koosseisudega.
          Järgmsite mängijate kohta oleks vaja infot positsiooni kohta.

          Rames Mamedov
          Aleksandr Kulikov
          Martin Kase
          Sergei Kurejev
          Erwin Stüf
          Magnus Rosen
          Tengiz Eteria
          ------------------
          Aleksei Borrisenko
          Aleksei Filimonov
          Aleksei Larin
          Maksim Lipin
          Vladimir Izotov
          ------------------
          Artjom Balahhitšjev
          Maksim Dalinenko
          Sergei Frolov
          Artyom Lastochkin
          Mihhail Lavrentjev
          Rodion Ovsijenko
          Pavel Rubel
          Robert Sadovski
          Gleb Sinitsin
          Gleb Salavin
          ---------------
          Kevin Aloe
          Kevin Arike
          Andre Arus
          Martin Kaarjärv
          Sander Karu
          Heinrich Kasser
          Marten Mütt
          Martin Nurmsaar
          Robi Püttsepp
          Henri Randväli
          Gert Reinberg
          Hans-Gabriel Siim
          Kaaarel Treubladt
          Gregor Wahl

          Kommentaar


            Istanbul Büyüksehir Belediye Spor

            Asustatud aasstal 1990

            Staadion: Atatürk Olypmic Stadium, Istanbul. 80597 istekohta

            Põhivärv on Oranz. siis valge ja sinine.

            eesmärk: Klubi viia aastaks 2010 Euroopasse ja hiljem ehk ka täitsa tippu.

            Raske saab olema, kuna sõprusmängude ajal enamike mängijate nimede välja lugemine läks juba üpris raskeks.
            Märkimisväärseid oste teinud pole. Mõned vaba-agendid ja siis sain Nikita Andrejevi 150k naelaga.
            Eks hilejm uuesti midagi.

            Kommentaar


              Läeb uus klubi jah, vana tüdines ära, sest kõik võimalik kotti pandud? :P

              Pole ise ka palju enam FMi avanud viimasel ajal, aga QPR-iga olen vist aastas 2022 vms.

              Obviously inglismaal favoriit number 1 igal aastal nüüd, ainult kes konkurentsi veel pakub on endiselt overpowered Arsenal FM08-s.

              EPL-i tiitleid peaks 5 olema
              League Cupi võitja samuti
              Community Shieldi võitja 5 järjestikku hooaega
              Europa Cup sai kunagi ammu võidetud
              Ning viimane hooaeg sai ka lõpuks Champions League võidetud, finaalis 3:1 Interi vastu.

              Euroopas ei ole just hiilanud nende kauaoldud aastate jooksul Inglismaa tipus olles. Grupifaas ei paku probleeme, aga veerand või poolfinaalis jälle mingi Arsenal või Barcelona vastas ja ole vastu saanud võõrsil mängudes.

              Mängijad viimase peal ja raha ka piisavalt, 130 mil eurot
              Rikkuselt maailmas 2. kohal, Arsenali järel
              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

              Kommentaar


                viskas mul jah vetis Hoffenheim kopa ette. no sain korraliku tiimi kokku, enda arvates senise parima, mis kunagi olnud, aga siis tulid vigastused kohe ja sain kaks masendatavat kaotust. võõrsil 4-1 HSV käest ja 4-0 PSG CL'is. EElnevad 3 aastat sai muidu saksa liiga ära võidetud. Aga no ei tule seda meistrite liiga hitti. Ja ma proovin kasutada muidugi võimalikult palju oma kasvandikke.
                aga see klubi raha värk... daamn, mul näitab see koguaeg nii erinevalt. kuigi kulutused on meeletult väiksed. Suurim palk, mida maksan on ainult 50k naela nädalas. chelski pakub nt. ühele tüübile 180k.

                Kommentaar


                  Mis nipiga te seal aastasse a la 2022 jõuate? Lasete mänge turbokiirusel läbi? Ma siiamaani olen teinud klubidega 2-3 hooaega ja koondisega vb veidi rohkem. Aega kulub üheks mänguks 3-4 kuud vähemalt. Ja selline nö põhjalikkus mulle sobib ka muidugi. Seega seletage mulle rumalale kuidas te niimoodi viitsite laksida?

                  Kommentaar


                    Transfeeri periood võtab natuke kauem aega, aga keskmise mahu liigade ja värkidega peaks suutma ühe hooaja ca 24 mängutunniga ära mängida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Mis nipiga te seal aastasse a la 2022 jõuate? Lasete mänge turbokiirusel läbi? Ma siiamaani olen teinud klubidega 2-3 hooaega ja koondisega vb veidi rohkem. Aega kulub üheks mänguks 3-4 kuud vähemalt. Ja selline nö põhjalikkus mulle sobib ka muidugi. Seega seletage mulle rumalale kuidas te niimoodi viitsite laksida?
                      ei, ma ei lase turbokiirusel läbi :P

                      olen just tegelikult selline mikromanagement tüüpi inimene, et meeldib võimalikult palju klubiga tegeleda, skautida nt. manuaalselt jne.

                      lihtsalt ma valisin selle klubi kaua aega tagasi ja olen nendega pusinud. Ei meeldi tihti uut klubi valida, seega ma alustan tavaliselt madalama liiga satsidega ja püüan nad CLi finaali vedada. Hea näide veel, et alla ma ka niisama ei anna, sest QPR alustab Championshipis ning mul läks 5 hooaega, enne kui Premierisse jõudsin.

                      Aga mul oli ülikoolist nö vaba aasta, ja polnud muud tarka teha ja igav oli.
                      Lisaks veel see, et mõnikord kui tõesti igav ja pole muud teha ning kui mitu kuud pole FMi jälle mängitud, siis tuleb mõnus hasart jälle sisse ja saab paar hooaega mängitud, enne kui suurem paus sisse lasta.

                      Nüüd aga ülikool taas käsil ja mängitud saab väga harva.
                      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                      Kommentaar


                        no mul läheb ka üks hooaeg umbes 24h. rekord on vist, et tegin õhtust hommikuni ühe hooaja läbi see oli vist mingi 4-5 hooaeg.

                        Kommentaar


                          nii kuna eesti liiga uuendus jääb vist ära kuna viskab mul poole hooaja peal erroreid ette.
                          Hakkan sisuuesti mängima, tiimiks võtan kalju,on kellegil soovitusi mis mängijaid osta jne..

                          Kommentaar


                            Ma olen nüüd siin lugenud ja otsustasin ka hakata mängima 2008 versiooni. Varem olen mänginud ainult 2011 versiooni, aga see ei ole minu arvutis just kõige kiirem ja otsustasin kohe alustada natuke madalamalt. Random nuppu vajutades tuli ette 2.Bundesliga klubi Mainz. Esimesed mängud ka tehtud ja päris hästi on läinud, meedia pakub küll teist kohta ja edasipääsu, aga ise kohe esimesel hooajal nii kõrget kohta ei oota. Kui hooaeg saab läbi kirjutan ka pikemalt, kuidas läheb.
                            Algselt postitas Blue Moon
                            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                            Kommentaar


                              pean mainima, et enda mängust tuttav mainz on väga ambitsioonikas klubi. endal tuli taas vana mängu isu peale (hoffenheim). Jõudis kätte jaanuari kuu viimane päev ja juve tegi minu eestlasesst keskpoolkaitsajle naerma ajava pakkumise (11,75m£) ja taaaskord Chairman Dietmar Hopp võtis asja enda õlule. NO FAKK ei saa nii olla ju. raha pole vaja klubile juurde. palgad on võimalikult madalal, 5 aastaga olen kasutanuda vist ainult 10m transferite peale. maha olen müünud nii umbes 60-70m eest. 3 aastat jutti liiga kinni pannud. no ikka vaja tal ise otsus vastuvõtta.
                              üks huvitav asi veel, vbla see isegi küsimus. igatahes, mingil varasemal hooajal, oli mul 80% mängudest TV. Nüüd mõni üksik. Kuigi mäng on palju parem, ja olen ka kõige kõvem saksa klubi. milles point... tahaks rohkem telekasse ikka.

                              Kommentaar




                                Keegi teab mis jama on ja kuidas saaks selle errori minema ?
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X