320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastan küll hilja, kuid parem kui mitte kunagi.

    Sa pead otsingusse pane Crash Dumps ning sealt leiad arvatavasti 1 kuni 2 kausta. Pead mõlemad puhtaks tegema kuna mingi Save Game või Antipaction vms on sul pöördumatult tülli läinud Football Manager 2008 endaga.

    Kommentaar


      täitsa pekkis. aastaks 2019 jooksis mäng kokku :/ polnud backupppi kah. täitsa jama värk. just sain staadioni juba pea 60k kohaliseks ja saksa liiga võidetud 6s kord jutti. meistrite liigas ka olin juba poolfinaalis.
      ega midagi, tuleb hakata uut mäng vist mängima.

      Kommentaar


        keegi mängib veel?
        teeks online pela kui keegi viitsib?

        Kommentaar


          Mängin ka seda levadiaga. Küsimus oleks selline, et mul on hetkel üpriski hea koosseis aga free agendist sain mängija kes on üle miljoni väärt. Kuna ta on ründaja ja ründajad on mul temast paremad siis kuidas saaks teda kergelt maha müüa ?

          Tuleks staffi kedagi palgata vms ?

          Kommentaar


            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
            Mängin ka seda levadiaga. Küsimus oleks selline, et mul on hetkel üpriski hea koosseis aga free agendist sain mängija kes on üle miljoni väärt. Kuna ta on ründaja ja ründajad on mul temast paremad siis kuidas saaks teda kergelt maha müüa ?

            Tuleks staffi kedagi palgata vms ?
            Staffi küll selleks palkama ei pea. Paned mängija lihtsalt müüki - hinnasildiks esialgu 2m. Ja paku teda teistele meeskondadele.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              On siin palju veel 2008 mängijaid üldse?
              Kui on siis võiks kirjutada oma hooaegadest. Ise mängin ka seda veel ja peale käimasolevat hooaega plaanis teha väike ülevaade.

              Kommentaar


                keegi oskab öelda, kuidas free agente saab signida?

                Kommentaar


                  Lihtsalt pakud talle lepingut!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                    Mängin ka seda levadiaga. Küsimus oleks selline, et mul on hetkel üpriski hea koosseis aga free agendist sain mängija kes on üle miljoni väärt. Kuna ta on ründaja ja ründajad on mul temast paremad siis kuidas saaks teda kergelt maha müüa ?

                    Tuleks staffi kedagi palgata vms ?
                    Kust Eesti liiga said? Äkki jagaksid linki palun.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Lihtsalt pakud talle lepingut!
                      nojah, aga kust ma leian free agente?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                        nojah, aga kust ma leian free agente?
                        Seal kus teisi mehigi otsid. Paned lihtsalt otsingu filtrisse contract status alla 'expired' vms.

                        Kommentaar


                          Kas mängus on võimalik muuta meeskondade nimesid?

                          Kommentaar


                            Kui siis ainult editoriga vist?!

                            Kommentaar


                              Keegi müüks Football manger 2008 ja kui paljuga?

                              Kommentaar


                                Alustasin taas FM 2008 mängimist ning võtsin ette Esiliiga ning Valga Warriori.
                                Eesmärk oli Meistriliigasse tõusmine, millega sain üle kivide-kändude hakkama. Lõpuks siis teine koht, minust 1 punktiga ees oli Levadia duubelmeeskond.
                                Alustasin hooaega ostude-müükidega. Otsisin üle maailma häid vaba-agente ning lõpuks tuli - kes otsib see leiab.
                                Sõlmisin lepingu kolumbia rahvusest ründaja John Ninoga, tüüp oli hooaja alguses paljulubav, aga siis tuli vigastus mis viis kuti 2-3 kuuks välja. Peale paranemist jäi veits tahaplaanile, aga lõi 10 väravat 16 mängust (+1 assist). Lisaks neile suutsid veel särada Jaan Kekishev ning Vitangelo Colapietro (Itaaliast)
                                Leidsin veel prantslasest 'gemi' Arnaud Ribase, keda ma nimetan oma parimaks mängijaks. Vasak-äär - kes suutis ka ründes mängida - lõi 22 väravat 35 mängust ning andis 22(!) assisti.
                                Keskel olid mul suht oma klubi kasvandikud : Jaan Leimann(Ribas) - Segui Salvador Perez (kolumbia keskväljakunn) - Ott Ottis - Olavi Ojamaa(Martin Pley).
                                Kaitses leidsid oma koha Toivo Laidla(Meelis Peitre) - Mikk Reintam - Tomasz Zakierski (poolast pärit nurgalöögi kunn) - Keido Seppi(Richard Vald).
                                Puuri kaitses kindlalt Jüris Sahkur.
                                Hooaeg nagu öeldud möödus üle kivide-kändude, kord oli tõus siis jälle mõõn, aga lõpuks tuli mis tulema pidi. Teine koht, minust ettepoole jäi Levadia duubelmeeskond. Promotioni eest käis põnev võitlus minu Valga ja Elva vahel - korraks tuli lahingusse ka Tartu Välk, aga too langes ka - võitjaks mina, punktiga Elva ees. Karikasarjas läks ootamatult kehvasti. Esimeses ringis tuli 1:1 viigi järel penaltiseerias võit Rakvere üle, aga järgmine ring kaotasin Sakule kodus 0:2. Niimoodi oli minu karikasarja hooaeg läbi.
                                Mis nüüd edasi? Viin meeskonnas läbi puhastuse, proovin sisse tuua Flora pojukesi ning 2-3 võõrleegionääri.
                                Meistriliiga, siit ma tulen!

                                Pildid:
                                squad.jpg
                                liigatabel.jpg
                                transfers.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X