320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Kas sul see uusim patch on ikka?Mu meelest läheb see Eesti DB ainult uusimaga tööle.

    Siit saad selle: http://thedugout.tv/community/showthread.php?t=41195
    Tänud Proovin kohe!
    The Gun Is Loaded

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      hmmm ega sul mõni kiri vastamata pole? Vanade CMidega oli vahel nii, et kui ta pikalt protsessis, siis task manager näitas aeg ajalt not responding. mingi hetk oli ära protsessind ja kõik läks ilusasti edasi...
      Tere, tänan vastuse eest aga kas keegi oskab öelda kaua see protsessing kestab, sest ühetegi vastamata kirja ma ei jätnud ning sisulise ca 30min protsessib julgelt, samal ajal CPU Usage näitab 100%. Ei teagi mida arvata nüüd sellest, endal mõistus otsas...

      Kommentaar


        Nüüd selline põnev online mäng pakkuda. (idee mitmetest teistest foorumitest aegade jooksul kogunenud)

        Kas on piisavalt huvilisi, et mängida oma versiooni MM2010'st või EM2008'st.

        Kõik mängitavad rahvuskoondised läheks välja loosi tahtel, ei mingit valimist. Mängud toimuksid niimoodi, et ei tee kõike ühel õhtul ära vaid lõpptulemuse saamiseks kuluks mitu nädalat. Et üks FMi päev = üks päev ka päris elus. Sel juhul on igal mängijal nädala jooksul võib-olla üks-kaks mängu. Ajatabelit annab selle päeva jooksul vastavalt minu võimalustele liigutada.

        Kuid kuna mul hostida otse ei lase, siis peaks kõik Hamachi virtuaalse LAN-serveri taga olema, mis iseenesest pidavat väga kergest üles seatav olema.

        Kõige uuema patchiga ja kui huvi on, siis tahaks juba ehk nädala pärast alustada.

        Saatke PM, kui olete huvitatud. Kui osalejate arv jõuab piisava tasemini, siis teeme eraldi teema, kus asjadest lähemalt rääkida.
        sigpic

        Kommentaar


          mul hamachi olemas, käpp. ei viitsi PMid, anna andeks

          Kommentaar


            Mina olen samuti käpp.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Algselt postitas TSA_ Vaata postitust
              Tere, tänan vastuse eest aga kas keegi oskab öelda kaua see protsessing kestab, sest ühetegi vastamata kirja ma ei jätnud ning sisulise ca 30min protsessib julgelt, samal ajal CPU Usage näitab 100%. Ei teagi mida arvata nüüd sellest, endal mõistus otsas...
              minu mõistus selle peale ei hakka. aga ehk saad sealt abi http://community.sigames.com/

              rega ära ja mine küsi

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                mul hamachi olemas, käpp. ei viitsi PMid, anna andeks
                xxxxxxxxxxx

                Kommentaar


                  Ilmselt leiaksin ka aega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Nüüd selline põnev online mäng pakkuda. (idee mitmetest teistest foorumitest aegade jooksul kogunenud)

                    Kas on piisavalt huvilisi, et mängida oma versiooni MM2010'st või EM2008'st.

                    Kõik mängitavad rahvuskoondised läheks välja loosi tahtel, ei mingit valimist. Mängud toimuksid niimoodi, et ei tee kõike ühel õhtul ära vaid lõpptulemuse saamiseks kuluks mitu nädalat. Et üks FMi päev = üks päev ka päris elus. Sel juhul on igal mängijal nädala jooksul võib-olla üks-kaks mängu. Ajatabelit annab selle päeva jooksul vastavalt minu võimalustele liigutada.

                    Kuid kuna mul hostida otse ei lase, siis peaks kõik Hamachi virtuaalse LAN-serveri taga olema, mis iseenesest pidavat väga kergest üles seatav olema.

                    Kõige uuema patchiga ja kui huvi on, siis tahaks juba ehk nädala pärast alustada.

                    Saatke PM, kui olete huvitatud. Kui osalejate arv jõuab piisava tasemini, siis teeme eraldi teema, kus asjadest lähemalt rääkida.



                    Mina osalen

                    Kommentaar


                      Anelka lõi teisel hooajal 62 mänguga 61 väravat.pole paha
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        uusim patch....tegelikult ma tahtsin teada kuidas teil uusima patchiga mehed arenevad?...et nagu kas arenevad ka või mitte?
                        Proud to wear Claret & Blue!

                        Kommentaar


                          Arenevad ikka,see loeb ikka päris palju potential ability'st ka.Nii nagu ma aru saan on tavaliselt noortele parim trenn first team play,kas siis oma klubis või laenul.Oma reservides mädanemisega on palju aeglasem areng.

                          Kommentaar


                            Oskab keegi anda nõu, kuidas hoida klubi finansid kontrolli all. Hakkan nüüd jälle FM'i tõsisemalt pelama ja tahaks kangesti ennast miinustest säästa.
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              ma sain siis vahepeal Hollandi treeneriks. Ise oleks tahtnud saada Rootsi või Hispaania, aga noh oranžid käravad kah alguseks. Eelnevalt olen muidu tagasi lükanud koondise juhendamise pakkumised näiteks Tšehhist ja USAst.

                              Esimene mäng Hollandiga oli närvi ajav. See on see, mis mulle selle mängu juures kõige vähem meeldib...



                              ahjaa, muidu manageerin Barcat ja suurklubiga on üpris lahe. vähemalt selles FMis. Koondise värgi avastasin ka laheda olevat.

                              Kommentaar


                                mul millegi pärast ei taha keegi areneda peale Delgado
                                Proud to wear Claret & Blue!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X