320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitab küll nüüd, jätkake privas, kui soovite.

    Kommentaar


      mind hakkas kohe huvitama, et mis viirus see võib olla, mis nii pikaks ajaks rivist välja lööb?

      Kommentaar


        Saaks aru, et kui juhendaksid naistetiimi ja on 7-8 kuud väljas...
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Saaks aru, et kui juhendaksid naistetiimi ja on 7-8 kuud väljas...
          jah, et pikaajaline viirus on kallal ja vajab vaprat võitlust

          Kommentaar


            Pigem parasiit...
            DELFI kommijad ahju!

            Kommentaar


              Võtsin 2017 aastal üle Eesti koondise. Nüüd olen siis 2 aastat juhendanud koondist ja kõik võtmemängijad nüüd juba vananemas.

              Sander Puri, kes enamus hooajast oli Spursi põhimeeskonna keskpoolik, nüüd 31. Samuti ka Sandri kaksikvend Eino, kes mu teine keskväljamootor oli, on nüüd suht kehvakene. Saag samuti.

              Õnneks on kaitseliin päris tugev, kuna seal 2 vägevat re-geni. Märt Mölder (CB) mängib Zaragoza põhimeeskonnas ja Andrei Piiroja (LB) liitus eelmine hooaeg Juventusega lausa 15 miljoni eest. Ka teised 2 kaitsjat on korralikud. Rünne ja poolkaitse nüüd kahjuks suht nõrk, sama ka väravavahiga. Nüüd aga leidsin õnneks suht muhedad noorukid (väravavahi ja ründaja).

              Silmapaistvamad tulemused selle 2 aasta jooksul 3-3 viik Rootsiga (võõrsil), 4-1 võit Horvaatia vastu (võõrsil), 2-0 võit Austria üle ning 3-1 võit Tuneesia vastu.

              Euro 2020 kvalifikatsioonigrupis praegu väga tasavägine seis. Šveits on küll eest ära rebinud 13 punktiga, Austral, Eestil ja Horvaatial kõigil 6 punkti ja Liechtensteinil 4 punkti. On veel võimalus pääseda EMile.

              Kommentaar


                sõbrad, aidake välja, mida ma tegema peaks?



                Kommentaar


                  Algselt postitas riho Vaata postitust
                  Võtsin 2017 aastal üle Eesti koondise. Nüüd olen siis 2 aastat juhendanud koondist

                  Euro 08 kvalifikatsioonigrupis praegu väga tasavägine seis. Šveits on küll eest ära rebinud 13 punktiga, Austral, Eestil ja Horvaatial kõigil 6 punkti ja Liechtensteinil 4 punkti. On veel võimalus pääseda EMile.
                  Ehk siis 2017 võtsid üle , lasid veel 2 aastat ja olid naksti aastas 2007 ?
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Juhtub.
                    Saingi finaalturniirile läbi õnne. Seal olid grupis vastasteks Hispaania, Šveits ja Tšehhi. Ühtegi punkti ei kogunud, kuigi Tšehhi vastu domineerisin mängu, aga viimasel minutil suudeti nurgalöögist hoopis minule ära lüüa. Niiet Tšehhile kaotasin 1-0, Hispaaniale 5-1 ning Šveitsile 3-1. Mõlema värava autoriks oli noor 18-aastane Re-Gen, kes juba koondise eest üheksas mängus 6 väravat löönud.

                    MM'i grupp tuli natuke sarnane EM'i omaga, Horvaatia, Šveits, Slovakkia, Austria, Malta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      sõbrad, aidake välja, mida ma tegema peaks?



                      Treeni MC'ks. Aga noh, mõlemad jalad on pasad (amputeeritud puujalad?) nii, et sellega võib omajagu probleeme tekkida.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        sõbrad, aidake välja, mida ma tegema peaks?



                        Kas saaksid öelda, mida su parim scout ja/või treener ta potensiaali kohta ütlevad, kui potensiaali pole saada ta minema, aga kui potensiaali on siis treenida kas MC'ks või äärmisel juhul AMC'ks...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sander t Vaata postitust
                          Kas saaksid öelda, mida su parim scout ja/või treener ta potensiaali kohta ütlevad, kui potensiaali pole saada ta minema, aga kui potensiaali on siis treenida kas MC'ks või äärmisel juhul AMC'ks...
                          potensiaal on mehel kõva... vähemalt oli kui ostsin, peale positsiooni kaotust enam nii kõva ei ole.

                          Kommentaar


                            siis talle sobib MC positsioon kõige paremini . Ise proovin pikemat mängu jälle käima saada, mul juba kolm mängu mis ulatunud 2012 kuni 2014 aastani välja, aga kõik on jäänud pooleli kas save-game'i rikkumise või mängu huvi kadumise tõttu...

                            Kommentaar


                              Avastasin Sortitoutsist taktika, millel nimeks KIMZ. Peale I hooaega, mil mängisin selle taktikaga, jään 99% rahule: Liigas kogusin 99 punkti (loomulikult jäin esimeseks), võitsin FA Karika ja CL'i. Terve hooaja peale kogunes vaid kaks kaotust: üks neist Tottenhamile hooaja lõpus ning Watfordile kaotasin Liigakarikas lisaajal.


                              Kommentaar


                                Algselt postitas lock Vaata postitust
                                Avastasin Sortitoutsist taktika, millel nimeks KIMZ.
                                Kimzi taktika vähemalt mul nüüd superhästi ei töötanud kahjuks mul oli ka muidugi nõrk meeskond. ise lõin küll palju väravaid, ent veel rohkem löödi mulle... parim variant Kimzi taktikatest peaks olema v 2.1 with layout 1.0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X