320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Tõmbasin tolle patchi ja panin db kausta aga midagi ei toimi seda ei anna ju lahti pakkida,aitaks keegi mind.Tänud ette

    Kommentaar


      mu mure selline, et mul nagu transferite eelarve otsas. et nagu ei saa enam põmst ühtegi mängijat osta, kuid siis müüsin 2 mängijat maha koguväärtuses kuskil 22M kuid transferi eelarvesse on laekunud ainult 5,6M...ja kindlasti ma ei müünud neid mängijaid järelmaksuga. kuid teen board room´ile ettepaneku tõsta transferi eelarvet, siis ütlevad nad, et ei ole saanud veel eelmite transferite pealt raha kätte, kuigi selles üleminekust on juba mitu kuud möödas ja mängijad ammu teises klubis mängimas. milles case?

      Kommentaar


        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
        mu mure selline, et mul nagu transferite eelarve otsas. et nagu ei saa enam põmst ühtegi mängijat osta, kuid siis müüsin 2 mängijat maha koguväärtuses kuskil 22M kuid transferi eelarvesse on laekunud ainult 5,6M...ja kindlasti ma ei müünud neid mängijaid järelmaksuga. kuid teen board room´ile ettepaneku tõsta transferi eelarvet, siis ütlevad nad, et ei ole saanud veel eelmite transferite pealt raha kätte, kuigi selles üleminekust on juba mitu kuud möödas ja mängijad ammu teises klubis mängimas. milles case?
        klubi eelarve on miinuses ehk?mul endalgi nii olnud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Minuteada peaks ka müügist saama ainult 20-70%, oleneb mis seisus klubi juhatus just on.

          Võimalus on ka Wage Budgetid vähendada kui seal üleliigselt palju raha on.

          Kommentaar


            Tubli saavutus igal juhul, Tanel tegi kunagi samasuguse triki, aga tal oli seal eelnevatelt em-delt ja mm-delt ka medaleid ja saavutusi.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Algselt postitas eXtreme Vaata postitust
              http://maekas.planet.ee/FM_eesti/Eesti_DB2.rar

              Tõmbasin tolle patchi ja panin db kausta aga midagi ei toimi seda ei anna ju lahti pakkida,aitaks keegi mind.Tänud ette
              Mismõttes ei anna lahti pakkida? WinRAR'i (või mõne muu taolisega) extractid kogu sisu 'db' kausta. Selle tulemusel peaks sul 'db' kaustas nüüd ka 'Eesti_DB2' kaust. Päris tuumafüüsika just ei ole.

              Või on WinRAR puudu ja selle pärast ei saa faili lahti pakkida?

              Kommentaar


                Kuupäeva vaadates tegid poisid vist pendlaid lüües rohkem nalja, aga nii sita realiseerimisega seeriat nagu ei mäletagi.

                Kommentaar


                  Pakkisin lahti aga tööle ikka ei hakka

                  Kommentaar


                    802 patch on ikka olemas?

                    ja põhimõtteliselt võiks natuke detailsemalt seletada. a la 'ei tööta, mis värk on???' on suht väheütlev

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Minuteada peaks ka müügist saama ainult 20-70%, oleneb mis seisus klubi juhatus just on.
                      Mina Liverpoolis oma 3-dal hooajal olen oma finants seisuga sellises olekus, et board kaalub nende arvepidaja vallandamist ja minu palkamist sinna. Teisisõnu olen ma Liverpooli ikka sittamoodi rikkamaks teinud. Aga eks Liverpooli suguse klubiga on seda lihtsam teha ka. Mina saan igast müügist 100% raha transferide jaoks.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        klubi eelarve on miinuses ehk?mul endalgi nii olnud
                        miinustesse pole veel läinud kunagi, lihtsalt mingi kõige väiksem summa mis on olnud on mingi 100k vist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Minuteada peaks ka müügist saama ainult 20-70%, oleneb mis seisus klubi juhatus just on.

                          Võimalus on ka Wage Budgetid vähendada kui seal üleliigselt palju raha on.
                          kus seda Wage Budgetid vähendada saab, mille alt? võibolla olen ma seda teinud juba. :P

                          Kommentaar


                            Board Room, Valid, mida tahad boardilt nõuda, ning seal on Manage Transfer/Wage Budget.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Kuupäeva vaadates tegid poisid vist pendlaid lüües rohkem nalja, aga nii sita realiseerimisega seeriat nagu ei mäletagi.

                              mul ongi jäänud selline mulje et FM 2008 ongi pennude löömine üks suur tsirkus.ei taha need kuidagi väravasse maanduda
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Noo, mul omal ajal Barka mängus lõi VDV küll väga kindlalt hooaja peale 8/1 sisse.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X