320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
    Mängi kodus, nagu liigas.
    Võõral aga vähe kaitsvamalt.
    ma ei näe selleks põhjust, ma töötan yhe taktika välja ja kasutan seda nii kodus kui võõrsil nii liigas kui cup-idel ja ei saaks öelda et kaiserslauterniga 3 hooajaga tõsta bundesliga võitjaks ja uefa cupil veerand finaali oleks väga paha tulemus
    aa mängu alustades on kaiserslautern 2 bundesligas
    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

    Kommentaar


      Hetkel mängin eesti liigat Vaprusega, teine hooaeg käimas,
      esimese lõpetasin 5ndana, keskimiselt lõin mängus 2,6 väravat.
      Ja hetkel olen 2., 8 mängu mängitud, olen suutnud võita nii Levadiat, Florat, Transi, TVMK'd.
      Kahjuks rahaline seis mängijate ostmiseks on juba teist hooaeg 0, müüsin küll esimese hooaja poole pealt Meltsa Levadiasse 120000€, kuid jah, null on siiski.

      Kommentaar


        Kus seda wage budgetit saab suurendada transfer budgeti arvelt? Vastupidise variandi leidsin

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Kus seda wage budgetit saab suurendada transfer budgeti arvelt? Vastupidise variandi leidsin
          jep, mul sama asja vaja.

          Kommentaar


            Seal samas Board Room, aga mina pole siiani aru saanud, kuna sa saad Tranfer ja kuna Wage budgetit suurendada

            Kommentaar


              Vaprusega lõppes teine hooaeg, lõpetasin neljandana, 5punkti florast maas.
              Karikasarjas jõudsin finaal kus jäin levadiale alla, poolfinaalis alistasin võõrsil flora ja kodus mängisin viiki.
              Uusi mängijaid pole saanud veel osta kuna raha on endiselt 0 ja palk saan pakkuda vähe.

              Kommentaar


                Waget saad minu arust siis tõsta kui või wage on väga vähe või miinustes ja budgetit on ka vähe, mingi 2milli kanti.

                Kommentaar


                  Keegi ,täna tahab teha ja ültse netis fm08 (EPL)? msn: hodmal@hotmail.com

                  Kommentaar


                    Praegu mängin Eesti koondisega ja olen jõudunud 2009 aasta detsembri algusesse ja nüüd igakord kui kui mängu lähen, ja natukene edasi mängin viskab errori ette ja enam mängida ei saa. Keegi aidata oskab? Päris hästi hakkas minema ja tahaks veel edasi mängida.

                    Error siis selline: http://img522.imageshack.us/my.php?image=eeroorhp5.jpg

                    Kommentaar


                      Crashib 5. detsembril 2009? Patch peale ja asi peaks korras olema.

                      Kommentaar


                        Holiday'ta üle sellest kuupäevast.

                        Kommentaar


                          Panin uue patchi peale ja nüüd korras tänud.

                          Kommentaar


                            küsimus , et kas keegi oskab teha facepacki?
                            või soovitada kedagi kes teeks,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rain. Vaata postitust
                              küsimus , et kas keegi oskab teha facepacki?
                              või soovitada kedagi kes teeks,
                              Siit peaks saama facepacke
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                üleminekute patch tuleb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X