320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    üleminekute patch tuleb?
    Minu teada peaks ennem välja tulema fm 2009
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Algselt postitas Milanista Vaata postitust


      ma tean et sealt saab
      aga uusi facepacke pole seal nagu uut Arsenali oma
      sellepärast ma küsingi et kas keegi saaks teha vms.

      Kommentaar


        Algselt postitas rain. Vaata postitust
        ma tean et sealt saab
        aga uusi facepacke pole seal nagu uut Arsenali oma
        sellepärast ma küsingi et kas keegi saaks teha vms.
        Mine kola seal foorumis

        Kommentaar


          juhtus selline asi et ei saanud endal brasiilia meeskonna algkoosseisu panna ja arvuti pani pange ja kaotasin 32:0 peruule farfan lõi 13 väravat
          ratingutest sai ta 10 ja ratingutabeli järgi vaadates polnud minu mehi väljakul
          lahe

          Kommentaar


            Algselt postitas matys Vaata postitust
            juhtus selline asi et ei saanud endal brasiilia meeskonna algkoosseisu panna ja arvuti pani pange ja kaotasin 32:0 peruule farfan lõi 13 väravat
            ratingutest sai ta 10 ja ratingutabeli järgi vaadates polnud minu mehi väljakul
            lahe
            Eks ikka juhtub
            Suhkruhaige

            Kommentaar




              türa nahhui vittu putsi raisk fakk idinahhuj suka plät faking pedekas taun värdjas idioot football manager . järgminekord ma löön selle fmi tõsiselt maha. Ja ma ei tee mitte üldse nalja. nii närvi ajab see sitt!

              Kommentaar


                Sa oled nii lahe.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Kas keegi võiks anda järjestuse descriptionidest? Seda tean, et Wonderkid on kõige parem aga mis teised on? Ise leidsin ühelt mängijalt "explosive full-back" ja statid on kah suht head.

                  Kommentaar


                    Wonderkid ei pruugi alati kõige parem olla. Wonderkid on parim noorte mängijate puhul.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      tegin natuke liigade ja võistluste logosid ümber, ehk siis täpsemalt ainult Slovakia (või oli see Sloveenia!?) Kõrgliiga oma. selle, mille alt Eesti Meistriliigat mängida saab.
                      välja näeb ta siis selline:



                      veidi vigane on ja algeline kuid ehk ajab asja ära. :P

                      kui kellegil on soovi koos teiste liigade ja võistluste logodega seda saada siis ma võion kuidagi toimetada selle teieni, kuna http://www.sortitoutsi.net/ oli viimati maas kui vaatasin...



                      edit: ainuke asi on see, et mul on see bänneri riba veel tegemata - see Sloveenia või Slovakia Kõrgliiga logo paistab natuke taamal välja. :P

                      Kommentaar


                        Ma ostsin endale uue läpaka, ning seal ei taha see mäng tööle millegi pärast minna. Algul läheb mängima. SI logo on ära. Rahvas karjub ja siis arvuti teeb shut downi... Mingi error vms. Ehk keegi targem oskab aidata.

                        Kommentaar


                          mis läpaka näitajad on? Mäng on piraat?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            mis läpaka näitajad on? Mäng on piraat?
                            mäng on jah piraat kahjuks. Mälu on 2048MB DDR2 667MHz , protessor Intel Core 2 Duo T5670 1.8GHz, videokaart Intel GMA X3100 (kuni 358MB)... Opsüsteem on Vista.

                            Kommentaar


                              Arvuti nüüd teab-mis-võimas pole, aga selles ei tohiks asi olla. Tõmba mängule mõni uus patch peale
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Arvuti nüüd teab-mis-võimas pole, aga selles ei tohiks asi olla. Tõmba mängule mõni uus patch peale
                                Mu lauaarvuti peal mänguis ilusti..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X