320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Identity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
    Ei ole, aga vaatasin üle tema ründevaliku ja ei ütleks, et ma neile oluliselt alla jääksin, saatsin kirja lootuses tiimi saada. Aga kui sul endal plaan Eesti tiim üle võtta, siis oleksin huvitatud :
    Alla sa muidugi ei jää, sest enamus seal klubis on offline vennad ja mitte aktiivsed.(saad vaadata iga chari alt nende viimast online aega).
    Jah, mul on kindel soov saada eesti klubi juhendama. Kaks päeva tagasi kui eesti omale liiga sai, lasin kohe uue chari muretseda ja tegin manageri. Seni kui see mul kohale jõudis, oli ta klubi üle võtnud.
    Ta ei tundu eriti aktiivne vend ju. Foorumis pole mingit teemat algatatunud, mehi sisse ei too, rääkimata klubi nime ja särkide-värkide muutmisest.

    Aga hetkel ma ootan kuni saaks jah kokku uue klubi. Nagu eelpool mainitud, vaja kindel arv mängijaid igale positsioonlile. Seepärast üritan üsna tihti vaatamas käia, kuidas asi edeneb, et ma jälle maha ei maga ja mõni väljamaalane sisse vupsab.
    Siis oleks kõik aktiivsed eesti mängijad sinna oodatud ja need offline mehed saab välja visatud.
    http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

    Kommentaar


      #17
      Iseenesest imelik mäng, klubi manageriks saab minna alles siis kui klubi mängijaid täis on :S

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Swifty2002 Vaata postitust
        Iseenesest imelik mäng, klubi manageriks saab minna alles siis kui klubi mängijaid täis on :S
        No oletame nüüd saad üle võtta Team 3 Estonia. Lähed klubisse kus mängijad kõik botid.Või õigemini neid ka pole, sest botte ei kuvata. Rääkida ega midagi nendega ei saa. Mida sa edasi teed? Mängijad niisama lihtne sisse tuua pole. Tuleb vaeva ka näha. See pole mingi Hattrick või TM, asi käib nagu real lifes rohkem. Läbirääkimised klubidega, mängijatega jne. Kui sul hooaja lõpuks pole 16 mängijat klubis, saad kinga.

        Asi selles, et klubid on vaja teha liigasse esmalt. Eestis ainult ühe klubi jagu vabu mängijaid oli. Ülejäänud on botid, mida ei näidata ka mängijatena. See ongi mängu eripära, et ei mingit botte koos pärismängijate ühes klubis.
        Aga manager jobe küllalt vaba hetkel. Mine aga kandideeri kuhu tahad, kui eesti klubi ei jõua oodata. World>emplyoment>manager jobs

        Mäng on suuresti arengufaasis veel. Alles 3 hooaega olnud seal, iga hooaeg umbes 2 ja pool kuud vms.
        http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

        Kommentaar


          #19
          No mul päris palju oleks olemas olnud mängijaid juba, see 16 poleks midagi hullu.Oleks ju hea võtad klubi üle ja siis kutsud mängijad sinna.Nagu päriseltki käib ju.Aga nüüd tegin ründaja hoopis, eks vaatab kuidas sellega läheb. Järgmise klubi siis jätaks rahule, kui 3 klubi tuleb siis vaatan kas uus slot või kustutan ründaja, eks oleneb kuda läheb sellega.Samas eestisse oleks klubi ju loota alles peale seda, kui 18 mängijat 3 päeva eksisteerinud on ning klubi otsinud omale pole.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Swifty2002 Vaata postitust
            No mul päris palju oleks olemas olnud mängijaid juba, see 16 poleks midagi hullu.Oleks ju hea võtad klubi üle ja siis kutsud mängijad sinna.Nagu päriseltki käib ju.Aga nüüd tegin ründaja hoopis, eks vaatab kuidas sellega läheb. Järgmise klubi siis jätaks rahule, kui 3 klubi tuleb siis vaatan kas uus slot või kustutan ründaja, eks oleneb kuda läheb sellega.Samas eestisse oleks klubi ju loota alles peale seda, kui 18 mängijat 3 päeva eksisteerinud on ning klubi otsinud omale pole.
            Põhimõtteliselt küll. No vast ei lähe väga kaua.
            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

            Kommentaar


              #21
              Head uudised. Postitasin enne foorumisse, et meil team 1hes ebaaktiivne Walesi mees ja tahaks sinna Eesti manageri, ja hopsti läinud ta ongi.

              Kandideerisin ametile, homme kell 5 saab teada. Vast ei jõudnud keegi ette, kuigi kindel pole Confused
              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

              Kommentaar


                #22
                Ee. sessuhtes, et ma ei ole endiselt endale meeskonda suutnud leida. Positsioon on WF ja kui keegi teist suudaks mulle kuskil mingi koha leida, oleks super..

                Kommentaar


                  #23
                  Lisaks tekkis mul küsimus Account Balance'i kohta. Kas sellejaoks, et mängus raha saada, pead seda ise ostma or hakkad sa teenima, kui saad mingi klubi eest mängima? Ses suhtes, et avastasin natukene Footballers Shoppi ja seal on päris palju häid asju

                  Kommentaar


                    #24
                    Iga päev läheb su palk trenni jaoks, kui otsustad raha välja võtta, siis sel päeval sa treenida ei saa.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                      Lisaks tekkis mul küsimus Account Balance'i kohta. Kas sellejaoks, et mängus raha saada, pead seda ise ostma or hakkad sa teenima, kui saad mingi klubi eest mängima? Ses suhtes, et avastasin natukene Footballers Shoppi ja seal on päris palju häid asju
                      Nii, esiteks. Oota veel täna ja ära mine kuhugi teami, kui soovid siiski eesti klubis mängida. Nagu ma eelpool ütlesin, saab team1 eestis homme uue manageri, loodetavasti mina kui mingi tont ette ei jõudnud. Kui ei lähe nii hästi, aitan sul klubi vaadata.

                      Teiskes see raha värk. Oma "kontole" saad jah raha alles siis kanda kui oled meeskonnas, loogiline ju? :P
                      Süsteem käib nii, et kui tahad enda kontole raha, pead seda ise sinna üle kandma. See ei tule automaatselt mingi aja tagant.(mis on hea, sest muidu saaks kõik asjad poest liiga kiirelt kätte). Raha saad kanda siis igapäev kui tahad, aga selle tulemusena pead loovutama oma päevase treeningu, mida mina ei soovita teha. Ma arvan keegi ei soovita sul seda teha.

                      Kui sa lähed Footballer Improvement, sealt saad valida mitme asja vahel; kas tahad treenida skille, erioskust, teist positsiooni ,conditional treeningut või raha kanda oma kontole. Kui valid selle, siis saad oma kontole 1/7 nädala palgast(mis on su pealehel märgitud "weekly salary"). Siit tuleb point, miks pole seda mõtet sul teha, sest kui saad omale klubi, siis enamus treenerid pakuvad sulle alguses 20k palka, heal juhul rohkem. Ja kui sa nüüd arvutad natuke palju sa saad päevase väljavõttega sellest, siis pole see sittagi.

                      Aga soovitan soojalt see teema praeguseks unustada ja tee AINULT igapäevast treenungut. Treenid nii oma skille kiiremini, raiting tõuseb ja soojemad palgad ootavad . (Muideks, kui oled klubis ükskord, siis nädalas ühe korra on ka team-training, kus treenitakse 3 skilli. Need paneb treener ise paika. Sel päeval ÄRA TEE igapäevast treeningut, muidu jääd teami omast ilma.
                      Niisiis, ära põe nende asjade pärast seal poes,küll ostad neid siis kui oled parema palga peal, soovitatavalt vähemalt 100k nädala palk.

                      Pikk ja loll tekst vb, aga loodan et said aru midagi. Võta ühendust mängus kui vaja.
                      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                      Kommentaar


                        #26
                        Heh. Mingi rumeenlane tundub, et sai pukki ? Ise ka endiselt klubita.. :/

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                          Heh. Mingi rumeenlane tundub, et sai pukki ? Ise ka endiselt klubita.. :/
                          Sai jah. Tal oli kõrgem raiting. Saatsin adminitele kirja juba. Ehk lastakse eesti esimesele klubile ikka eesi treener.

                          EDIT: Mul õnnestus sinna assistant manageri kohale saada. Saan hiljem rääkida tüübiga. Vaatame, mis plaanid on tal.
                          http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
                            Sai jah. Tal oli kõrgem raiting. Saatsin adminitele kirja juba. Ehk lastakse eesti esimesele klubile ikka eesi treener.

                            EDIT: Mul õnnestus sinna assistant manageri kohale saada. Saan hiljem rääkida tüübiga. Vaatame, mis plaanid on tal.
                            Saatsin talle kirja, ning sain tiimi, palka saan kl ainult 10k aga noh, asi seegi, esimene mäng vist juba homme kell8 õhtul ?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                              Saatsin talle kirja, ning sain tiimi, palka saan kl ainult 10k aga noh, asi seegi, esimene mäng vist juba homme kell8 õhtul ?
                              jah, homme kell 8 õhtul on mäng. Klubi on uus ja esimest hooaega, seepärast salary budget on üsna madal ja ei saa kõrgeid palku pakkuda. 20k oleks ütleme miinimum mida mina annaks esmatulijatele.

                              Kõik kes siin ilma klubita on ja eestisse mängima tahate tulla, saatke kiri mulle või siis selle rumeenia onule, sest mängijaid on kähku praegu vaja, kuna aktiivsetest ainult 2 mängijat hetkel.
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                #30
                                Ole nii tore mees & sebi mulle ka koht meeskonnas, mängija nimi on Feliks Golding..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X