320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Identity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    tegin ka siis otsin klubi
    mängija nimi : Hardi Ristimägi CF Speed Bullet
    oleks valmis kasvõi pingipeal olema algul ja mängudel saaks kindlalt kohal olla

    Kommentaar


      #92
      Ma arvan ründajana saaksid meil väga vähe mänguaega ning väga madala palga. Aga ehk mõni mäng saaksid varust ka sisse, kuigi mänguaeg saaks olema suht lühike.


      Muideks aktiivsed poolikud kes te 0 Shotsis olete ja FIDis sisse logite, ehk saate teada anda kas te saaks ka mängudel ja foorumis käima hakata?

      Kommentaar


        #93
        klubisse tahaks ikka saada . ml vahetpole palju palk on.Mänguaeg on põhiline

        Kommentaar


          #94
          Fc Rapla oleks sinust huvitatud, kui aktiivne oled. Peaksid siiski leidma korra päevas aega ,et trenni teha ja mängudel võiks kah vähemalt 1 kord nädalas käia

          Kommentaar


            #95
            olen aktiivne lihtsalt ootasin klubi pakkumist.Mängudel saan kindlalt käia nagu ka eelnavalt ütlesin.

            Kommentaar


              #96
              aga kellega ma ühendust peaks võtma ?
              e:sorri for doublepost unustasin editi kasutada
              Last edited by hardi123; 16.08.10, 14:43. Põhjus: doublepost

              Kommentaar


                #97
                Christoph Daum http://footballidentity.com/Manager/....aspx?id=44608

                Kommentaar


                  #98
                  Siiani oleks hea kui mängijaid juurde saaks www.footballidentity.com Lisaks ka need, kes mängima ei taha hakata, kuid siiski nõus ühes mängus Eesti kommuuni aitama, võiks lihtsalt registreerida mängija luua ning lasta mängijal olla. Ka sellega aitad kaasa Eesti liiga suurenemisele.

                  Kommentaar


                    #99
                    Kahekordsed Eesti meistrid otsivad kaitsjaid - ja just äärekaitsjaid.

                    Kui tahad mängida heas ning hästi organiseeritud klubis, siis oled oodatud võtma minuga ühendust, kui:

                    *Oled äärekaitsja(SD)
                    *Vähemalt 15 aastat vana(ei soovi nooremaid, kuna enamus neist ainult ropendavad ja ajavad mõttetut loba mängu ajal
                    *Ja muidugi eeldan, et sa jääksid ka aktiivseks

                    Ma ei garanteeri teile kindlat mänguaega, kuna põhis ikka rohkem kogenumad mängijad, aga teil on hea võimalus siin areneda ja nõrgemate satside vastu platisele saada või kui keegi puudub. Esimesed 2 nädalat kõrget palka ei anna, kuna ma ei saa kindel olla teie aktiivsuses. Pärast seda kui olete end tõestanud, ootavad teid ka paremad palganumbrid.

                    fakeplayerr mängus ID, ja eestis Unfinished Business manager - peaksite üles küll mind leidma.
                    NB! Pakkumine ei kehti kaua!

                    Ja üleüldse, kes mängida seda tahavad, tehke ikka kaitsjaid, sest nendest on mängus suur puudus. Leiate kiirelt klubi.
                    http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                    Kommentaar


                      Eesti #2 tiim Fc 0 Shots on goal otsib aga oma ridadesse varusse keskründajat, keskkaitsjat ning kaitsvat poolikut (CF, DCM , CD). suhteliselt sama jutt mis ka fakeplayerril oli. Kuna osaleme ka UF Euroopa Liigas, siis kindlasti on mänge kus põhimehed ei jõua kohale.

                      Kommentaar


                        Bump. Ainult 3 meeskonda veel vaja, et meil oleks olemas kõik 12 klubi.
                        Ning vajadus aktiivsete eesti treenerite järgi on täitsa olemas.
                        http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                        Kommentaar


                          Ja kui panete endale positsiooniks kaitsja, siis saate minu tiimis ka koha, mängime Eesti liigas.

                          Kommentaar


                            DMC võtaks ka Fc 0 Shots vastu.

                            Kommentaar


                              Tegin ka siis mängija sinna.
                              Nimi: German Suhhodolski
                              Positsioon: Äärekaitsja (Conductor)
                              Vanus: 16

                              Klubi hetkel ei ole, aga võite pakkumisi teha.
                              Mäng on veel täiesti uus minu jaoks, aga üritan praegu foorumist ja youtuubist midagi õppida.

                              Kommentaar


                                Lepingu pakkumine saadetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X