320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Identity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    millest sa aru ei saa fakeplayer? koguaeg ajad sama mula. Mind ei huvitagi botid, ma lihtsalt ei saa aru miks manager ei saa üle võtta klubi ning sinna kutsuda mängijad keda ta tahab? Peab ootama kuni mingi arv (tõenäoliselt mitteaktiivseid) eestlasi ilma klubita oleks 3 päeva ja siis saab võtta klubi üle, et neid välja visata.Kus siin point on? Mis siin reaalset on?

    Kommentaar


      #47
      Millest ma sul aru ei saa? Sa arvad tõesti me pole mänginud seda mängu juba natuke aega ? Miks koguaeg ajad mingi boti ja hattricki mula? Ma tean ju mis asi see on, millisest postist sa võtad, et ma pean seda hattricki või trophymanageri sarnaseks? Ma tean mis mäng see on ja ma tean rahvast, kes oleks huvitatud minuga ühes klubis mängimisest. Millest sa veel aru ei saa?

      Kommentaar


        #48
        Nii tegin endale ka kasutaja eriti ei mõika seda mängu(aga tahaks). Tegin mängija ka ära. kuidas nüüd edasi toimetama pean. oleks hea kui saaks kuskile klubisse? saaks keegi aidata?
        sigpic

        Kommentaar


          #49


          foorumisse tee siia omale teema.Kui oled nõus algul pingil olema, ei tohiks kahtlustki olla, et tiimi saad.

          Kommentaar


            #50
            fake lihtsalt suht gei vend egotseb

            Kommentaar


              #51
              Aga kas siin on keegi kes vajaks mängijat.(ACM)
              sigpic

              Kommentaar


                #52
                ei tea jah mis tal viga, ju teda häirib, et mulle 1 asi mängu juures ei meeldi.Või on ise just selle avastanud, et üldse sellist tüüpi mänge olemas on ja arvab teised kah temasugused.Aga kohe ropendama siin hakata...Igaljuhul saatsin adminnidele kah kirja selle kohta, pole nad seda veel lugenud aga.Footstari süsteem tiimi loomisel minuarust parim, võtad tiimi üle ja otsid sinna mängijad, saad algul paar WO siis saad, mis teha.Siin mängus muidugi managere natuke rohkem, kuna see tasuta, aga siiski ma arvan kui keegi teab ikka rahvast, kes ta klubiga liituda tahaks, ei tohiks sellest probleeme tekitada.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas loozer123 Vaata postitust
                  fake lihtsalt suht gei vend egotseb
                  Sa laps kasva suureks. Eks kõik, kel midagi öelda on, on kohe geid ja jalgapllis sul "sõditakse nukkudega".Huvitavad teooriad.


                  Aga Swifty, ma ei saa mille pärast sul hari nii punaseks läks. Rahune maha nüüd =). Need eelmised ütlemised olid ikka rohkem loozeri suunas.
                  Sa juba esimesel lehel, ütlesid, et see imelike mäng ja teine süsteem võiks olla. Ma sain aru ju sellest ja mul polnud selle peale ütlemist. Adminitele ei ole tõesti ju mõtet pinda käia, et tehtaks uus team, kuna seda nõuab üks mees metsast. Ma usun, et sellise teemaga poste tuleks neile siis igast maailmaotsast. Reeglid lihtsalt on sellised.
                  http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                  Kommentaar


                    #54
                    No nüüd sain vähemalt põhjuse teada ja eks ole natuke arusaadav ja nad ise tunnistasid see on jama lahendus aga paremat ei leia.Teiseks minuarust sa ikka ja jälle rääkisid mulle seda, et need päris mängijad mitte nukud v botid.Aga ma pole algusest peale arvanud, et see hattricki moodi oleks, kusagilt sa aga seda võtsid.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Swifty2002 Vaata postitust
                      No nüüd sain vähemalt põhjuse teada ja eks ole natuke arusaadav ja nad ise tunnistasid see on jama lahendus aga paremat ei leia.Teiseks minuarust sa ikka ja jälle rääkisid mulle seda, et need päris mängijad mitte nukud v botid.Aga ma pole algusest peale arvanud, et see hattricki moodi oleks, kusagilt sa aga seda võtsid.
                      Hea, et asi siis klaar. Tee loozerile ka siis põhjus selgeks, kui talle kohale pole jõudnud. Nu ja nukud tõi sisse loozer aga veelkord, rohkem pühendasin ma oma sõnavõtu loozeri suunas.
                      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                      Kommentaar


                        #56
                        Põhjus on lihtsalt sellest, et tahavad et tugevaimad liigad oleksid need, kust rohkem kasutajaid on. See 3 päeva reegel on BS, kui päevase update ajal piisavalt mängijaid eestil (kes pole varem tiimis olnud) saabki uue tiimi eestisse.

                        Kommentaar


                          #57
                          mis kuradi nukkudeks sa tatt räägid ?


                          sina tulid ytlema et kõik sealsed kasutajad on reaalsed inimesed. - no ma tean seda ju ja seega vastasin et ega nad nukud pole. Online mängus ongi kõik reaalsed inimesed

                          Kommentaar


                            #58
                            Niisiis oleks vaja veel ainult 2 kaitsjat, kes kolme päeva jooksul peale registreerumist kuhugi klubisse ei läheks. Siis saaks eesti liigas ka teine meeskond olema.
                            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                            Kommentaar


                              #59
                              Kuule, fakeplayer, ole hea ja sebi mulle ka oma tiimi koht. Nimi siis Krister Anderson

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
                                Kuule, fakeplayer, ole hea ja sebi mulle ka oma tiimi koht. Nimi siis Krister Anderson
                                Hei. Mul endal küll midfielderit ei lähe hetkel väga vaja, aga vb saad õhtu poole uude eesti teami end küsida,kui manager sisse sinna tuleb. Saada lihtsalt kiri talle ja ütle et oled active.

                                Eestis on siis Team 2 väljas. Kes siin tahtsid managerid olla, siis minge võtke üle, enne kui keegi teine ei võta.
                                http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X