320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Identity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
    Ole nii tore mees & sebi mulle ka koht meeskonnas, mängija nimi on Feliks Golding..
    Ründajaid tuleb ikka nii palju . Meil hetkel juba 2 keskründajat ja 1 ääreründaja. Kui vaja, kas oled nõus mängima ka wingerit? Aga alati on võimalus ka varust sisse tulla, sest conditon läheb osadel kiiresti ning osad ei jõua mängulegi mõnikord.
    Panin talle kirja teele koos su lingiga. Ma ei tea nüüd millal see lammas online tuleb.
    http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
      Ründajaid tuleb ikka nii palju . Meil hetkel juba 2 keskründajat ja 1 ääreründaja. Kui vaja, kas oled nõus mängima ka wingerit? Aga alati on võimalus ka varust sisse tulla, sest conditon läheb osadel kiiresti ning osad ei jõua mängulegi mõnikord.
      Panin talle kirja teele koos su lingiga. Ma ei tea nüüd millal see lammas online tuleb.
      Aga ma olengi positsioonilt wingforward

      Kommentaar


        #33
        Well, ei kippu, ei kõppu?

        Kommentaar


          #34
          Otsin ka tiimi, nimi on Nr 99

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
            Well, ei kippu, ei kõppu?
            Ei ole jah veel. Viivitatakse kuidagi selle manageri vallandamisega. Ei saa teile team hetkel pakkuda, kuna ta pole üldse online käinud. Aga postita seni Footballer advertisement teemas, et otsid klubi ja oled nõus ka esialgu pingil olema. Kindlalt ära hülga veel mängu =), ega kõik siis paugu pealt ei käigi.

            Samad sõnad sullegi Lahekutt. Sul ehk lihtsam meeskonda saada, sest oled kaitsev poolik. aga mine tee oma päevane treening, sest sul see tegemata minuarust.

            Kindlasti vaadake ka Eesti teemat foorumis, seal meil info liigub.
            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

            Kommentaar


              #36
              Aga nüüd ka peatreener vallandatud. Olin üks rebelitest kes talle dissatisfied pani. fakeplayer võtad üle koha ? Siis ehk lootust ka inseinol tiimi saada ?

              Kommentaar


                #37
                Ootan kui fakeplayer üle võtab, siis äkki saan sinna tiimi, ei viitsi praegu otsida midagi muud

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
                  Ootan kui fakeplayer üle võtab, siis äkki saan sinna tiimi, ei viitsi praegu otsida midagi muud
                  Olen klubi üle võtnud. Varsti saate kutsed, kel teami pole JA keda mulle ka sinna vaja on.
                  http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                  Kommentaar


                    #39
                    tahaks ta tiimi saada ma ise olen manager seal tahan tiimi endale

                    kuidas ma eestisse saan ? käin adminnile pinda vms ?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas loozer123 Vaata postitust
                      tahaks ta tiimi saada ma ise olen manager seal tahan tiimi endale

                      kuidas ma eestisse saan ? käin adminnile pinda vms ?
                      Rohkem ei tahtnud neid rohelisi feisse sisse panna?
                      Adminitele pinda pole mõtet käija, see sind ei aita. Esmalt tuleb eestisse team 2 tekitada, selleks on aga mängijaid vaja.
                      Muidugi võid ka mujale tööle minna.
                      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                      Kommentaar


                        #41
                        roheline on ilus, eriti feissid

                        aga kuidas ma ennast treenida saan ? seda nö ratingut paremaks ?
                        keegi ei taha mind koguaeg saab keegi teine

                        Kommentaar


                          #42
                          Kõige mõttetum reegel ikkagi see, Loozer käi ikka pinda neile, ehk antakse kuidagi 1 tiim ka su kasutusse.Mängijaid leiaks ilusti.

                          Kommentaar


                            #43
                            Saad reitingut juurde siis kui meeskonda juhtides tulemusi saad.

                            Teile mõlemale tahaks öelda, et tegu pole mingi tavalise jalka manageriga nagu Hattrick, trophy manager või mis iganes, kus saad mingi meeskonna bottidega ja logid ära offline.

                            Identitys on kõik mängijad ja managerid inimesed. Vale mäng vb su jaoks.
                            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                            Kommentaar


                              #44
                              Hmm, see nüüd küll eriti ilus polnud, et sa mu meeskonnast niimoodi välja jätsid. Võinuksid vähemalt vahetusmängja rolli pakkuda..

                              Kommentaar


                                #45
                                wtf ? online mäng ongi ju reaalsete inimestega... ega nad nukud pole kelle vastu sõdin

                                aga igatahes sain kuhugi hollandi meistrikasse abitreeneriks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X