320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäin liigas suhteliselt kindlalt 3-ndaks.(5.liiga) Suurimad võidud olid kaks korda 10:0, suurim kaotus oli 0:7. Varem tiksusin 5-nda ja 6-nda liiga vahel, aga see aasta suutsin liigasse püsima jääda. Suurim väravakütt oli mul Tomas Lacey 11 väravaga.
    Algselt postitas Blue Moon
    Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

    Kommentaar


      V liigas 4. koht, mis oli minu ootustest allpool, nii juhtus peamiselt tänu korraliku ründaja puudumisele.

      Kommentaar


        Tõusin nüüd enne seda hooaega viiendasse ja sain väga kerge liiga. Lõpetasin neljandana, kolmas- ja teine koht olid minuga väga võrdsed. Kui hea murrang peaks tulema, siis järgmine hooaeg ilmselt võin lõpetada seal 1-2. kohal.

        Kommentaar


          Mängisin alles teist hooaega ja võitsin 6. liiga kindlalt.Järgmine hooaeg võiks viiendasse püsima jääda.

          Kommentaar


            johhaidii, jälle üks tore hooaeg kuuuendas ees ootamas, krdi hooaaja algne uuendus tõi mulle 2 kaotust grr .
            hakkake mehi müüma nüüd hoogsalt kuni nende eest veel raha saate, uus treeningsüsteem tulemas uuel hooajal

            Kommentaar


              Tõusin siis oma esimsel liiga hooajal 5. liigasse kohe.

              Kommentaar


                Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                hakkake mehi müüma nüüd hoogsalt kuni nende eest veel raha saate, uus treeningsüsteem tulemas uuel hooajal
                Jee! Ostsin just 30m eest ründaja, selle raha eest oleks järgmine hooaeg juba väga korraliku mängija saanud. Edaspidi loen uudiseid.
                See hooaeg ei ole siis minu liigas ühtegi botti (V liiga)

                Kommentaar


                  Kas keegi veel peale minu on alustanud 5-ndast liigast ?
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    Ma ka alustades olin 5. liigas, kuskil poole hooaja peal liitusin mänguga. Sealt langesin loomulikult VI liigasse

                    Kommentaar


                      viimasest juhtkirjast sai lugeda ,et
                      Treenimine on Hattricki keskne osa ja nädala üheks põnevaimaks hetkeks on kindlasti neljapäeva õhtupoolikul treeningraportit lugedes kuulda treenerilt sõnu, et kellegi oskus on tõusnud.
                      pikemalt siit

                      Kus ma seda treeningraporti lugeda saan? teab keegi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Herr Vaata postitust
                        viimasest juhtkirjast sai lugeda ,et pikemalt siit

                        Kus ma seda treeningraporti lugeda saan? teab keegi?
                        Sa pead olema Hattrick Supporter.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Herr Vaata postitust
                          viimasest juhtkirjast sai lugeda ,et pikemalt siit

                          Kus ma seda treeningraporti lugeda saan? teab keegi?


                          või siis tõmba endale abiproge Hattrick Coach Proffessional.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                            või siis tõmba endale abiproge Hattrick Coach Proffessional.
                            kasutan tomattricki , eeldan et teeb sama asja ära .. või kuidas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              kasutan tomattricki , eeldan et teeb sama asja ära .. või kuidas?
                              ma ei tea, pole tomattricki kasutanud varem ja ei tea selle võimalusi.

                              Kommentaar


                                Müüsin oma parimad pojad maha, teenisin 87 milkut. Nüüd, enne seda, kui hattrick maha läks panin mõne noore peale 15-20 milkut. Loodan, et saan need noored kergelt kätte nüüd :]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X