320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul nüüdsest klubis ainult enda klubi kasvatatud mängijad. Laupäeval sain esimese võidu kätte(6-0). Majanduslikult kah hea kasulik, Kontol hetkel 535milli vaba raha.
    www.netsoccer2.com

    Kommentaar


      Hätt jälle maas. Ja ometi kord oleks täna päev kui saaksin rahus mängu jälgida.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        jep.. tahtsin just sama kirjutada

        JAMAJAMAJAMA!

        nüüd on jälle raudselt mingi mitu päeva maas

        Kommentaar


          HT tagasi !
          aga tuju läks ära .. kui mängu hetkeseisu nägin

          Kommentaar


            Just täna, kui ma ärkasin vara üles ei saanud hati mängu vaadata. Aga õnneks eilsed ostud keskväljale tunduvad vilja toovat, 3:2 juhin veel. Loodan väga, et ära ei lööda.

            // väga lahe, nagu alati lüüakse viimastel minutitel mulle värav ja 3:3

            // vaadates vastase reitingud peaks tegelt isegi rahul olema. kaitse oli tal kaks korda kõvem kui mul, poolik ja rünne sama.

            Kommentaar


              keegi noortemeeskonnaga sõprusmängu tahab teha ? paneks kast õllet vahele kah :P

              Kommentaar


                oleks sa seda kaks kuud tagasi tahtnud, oleks vastu võtnud :P

                Kommentaar


                  kuidas kulgeb?

                  Kommentaar


                    Krdi euro, polegi enam peaaegu miljardär...

                    Kommentaar


                      Keegi sõpakat? Tiimi nimi igatahes Tallinna Levadia user : -justrate-

                      Kommentaar


                        Vaatan, et mul läheb 51,84% kuludest mängijate palkadeks. Polegi nii palju rikkuritega võrreldes.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mängin siis ka seda mängu Hetkel 5. liigas neljandal positsioonil. Oman Valgevene parimat innerit ning treenin keskvälja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Mängin siis ka seda mängu Hetkel 5. liigas neljandal positsioonil. Oman Valgevene parimat innerit ning treenin keskvälja
                            Sa oled nii nummi!!!

                            Kommentaar


                              suutsin elmine hooaeg 4. ära võita, aga üleminekumängus tuli napp kaotus.
                              see aasta jään vist samas liigas nulli peale. siuksed elu keerdkäigud siis...
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Igavusest one day hakkasin uuesti üle mitme aasta. Meeldiv näha mõningaid uuendusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X