320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi sõprusmängu homme? ID : 95619

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Keegi sõprusmängu homme? ID : 95619
      Kasuta väljakutsete lehel sõprusmängude urni, palju lihtsam sõpakas saada kui soccerneti foorumist seda oodata.
      Supplies!

      Kommentaar


        Tervist!
        oleks abi vaja
        olen korduavlt proovinud hattricku registreerida aga asjatult nad ei aksepteeri seda vms.
        minu arust peaks kõik korrektne olema.
        aidake palun, väga tahaks seda mängu mängida.

        Kommentaar


          Ütle oma meeskonna nimi, millega sa registreerida tahad. Ja sa pead õige elukoha andma

          Kommentaar


            Kus ma üldse seda asukohta saan panna ?
            registreerides panin kõik eesti asjad.

            Kommentaar


              Täpset asukohta polegi vaja, regristreerimise all region ja sealt paned maakonna/linna

              Kommentaar


                Jah ja ikka nad ei aksepteeri mu avaldust :S

                Kommentaar


                  nad koinivad, jah, seal mingisuguste köömnete pärast -- saada GMile järelpärimine.

                  Kommentaar


                    kui enne proovisin saatsin gmile midagi aga nad ei vastand sellele vms
                    ja ikka ei aksepteerind .
                    Praegu ootan jälle nö. meeskonda, saatsin gmile ka midagi

                    Kommentaar


                      Paistab, et hätt ei pidanud esimesele karikavoorule vastu ja jooksis kokku...
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        tõstatage parem küsimus või palve, et keegi teeks kutse siin teile. isegi V liigades on sitaks palju bot tiime veel.

                        JK Mulgi Raev (115095)

                        Kommentaar


                          Kaua aega läheb, et noortemeeskond eeskujulikuks saab, mul sitaks kaua juba hea peal seisnud.
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                            Kaua aega läheb, et noortemeeskond eeskujulikuks saab, mul sitaks kaua juba hea peal seisnud.
                            mul sai kuskil 3-4 nädalaga.
                            aga see eeldab seda, et sa pead 400 000 ikka investeerima iganädalaselt sinna sisse.

                            Kommentaar


                              Ega kellegil vutimeeskonda pole üle vedelemas igavusest? Kogenud hatimängija otsib meeskonda, et jätkata head teekonda.. ei viitsi hakata tegema uut meeskonda, tahan poolepealt alustada.

                              PM kui on. Võin õllehinda ka maksta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                mul sai kuskil 3-4 nädalaga.
                                aga see eeldab seda, et sa pead 400 000 ikka investeerima iganädalaselt sinna sisse.
                                Ma panengi 400 000, algul läks väga kiiresti, nüüd juba pikka aega seisab hea peal, mitu kuud ikka.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X