320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi ikka mängib veel?

    Kuidas kellegil seis on praegu?

    Kommentaar


      no ikka mängib.. seis on selline, et karikas oli katastroof aga peale 4. vooru pole liigatabelis nii kõrgel varem olnudki.. eks oma osa mängib ka märkimisväärne mitteaktiivsete meeskondade arv.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Käisin eile üle pika aja sees ja üllatuseks läheb päris hästi, liigas teine hetkel ja eelmises voorus panin vähemalt endisele tugevale hati-pedele 4-1 suhu. Paar noort ja andekat on ka meeskonnas alles.

        Kommentaar


          Mängin viiendat liigat, üks tõsiselt võetav vastane on, kes pani mu 6-0 kotti. Samas võitsin karikas eelmise aasta sama liiga võitjat, kes oli märgatavalt tugevam sellest tüübist, kes mu 6-0 kotti pani Üldiselt olen teisel kohal ja plaanin veel aastakeseks viiendasse jääda.

          Kommentaar


            Kuna ma suht alles alustasin.
            Siis siit ka üsna rumal küsimus:

            Kui tihti ja kas üldse peaksin treening tüüpi muutma?

            Kommentaar


              Ei peaksgi praktiliselt muutma - valid ühe kindla ära (näiteks mängujuhtmine) siis ostad omale 6 poolkaitsjat vanuses 17aastat, kuna raha algul vähe võtad tasemega rahuldav. Ja liigamäng paned mängu 3 poolkaitsjat ja sõprusmängus teised 3 poolkaitsjat. Nii saavad kõik 6 mängijat trenni ja kui nad on 21-aastased, siis on kõige küpsem aeg nende müümiseks.

              Kommentaar


                Pole paha. Sain 15 aastase väravavahi omale akadeemiast, väravavaht rahuldav, kaitsmine rahuldav. Loodetavasti hakkab mees ka U20s kunagi imetegusid tegema :]

                Kommentaar


                  erxu, tänud sulle.

                  Huvitav fakt: hetkel kokku 18 mängijast 4 vigased. :/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Mängin viiendat liigat, üks tõsiselt võetav vastane on, kes pani mu 6-0 kotti. Samas võitsin karikas eelmise aasta sama liiga võitjat, kes oli märgatavalt tugevam sellest tüübist, kes mu 6-0 kotti pani Üldiselt olen teisel kohal ja plaanin veel aastakeseks viiendasse jääda.
                    Anna oma ID, teeme mängu kolmapäeval. Mängin samuti viiendas ja olen teisel kohal, peaks suht võrdsed olema selle järgi

                    Kommentaar


                      Mängin ka viiendat ja olen teine. Tiba üle aasta on mängitud. Klubi ID: (411359)

                      Kommentaar


                        Võiks teha mingi väikse turna kolmapäeviti, kes mängib teise kaitse- kes poolkaitse- või ründeliiniga, aga veits põnevam oleks ikka kui uruguais või saksamaal mängida sõpruskohtumisi.

                        Kristen saatsin sulle väljakutse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                          Võiks teha mingi väikse turna kolmapäeviti, kes mängib teise kaitse- kes poolkaitse- või ründeliiniga, aga veits põnevam oleks ikka kui uruguais või saksamaal mängida sõpruskohtumisi.

                          Kristen saatsin sulle väljakutse.
                          Mul pole mõtet mängida, ma ei taha vigastustega riskida ja varumeeskonda pole mul ollagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                            Mul pole mõtet mängida, ma ei taha vigastustega riskida ja varumeeskonda pole mul ollagi.
                            treenitavaid ka siis ainult üks komplekt?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              treenitavaid ka siis ainult üks komplekt?
                              Hetkel küll jah, ma ei taha omale rahuldavaid 17a ääri, samas heade ja eeskujulike puhul proovib mind keegi alati üle pakkuda, aga ma ei viitsi üle 5 min tavaliselt sees olla ja nendega võidu pakkuda.

                              Kommentaar


                                Liiga läbi, kuidas kellelgil läks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X