320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SMSse saad tellida nende eest.

    Kommentaar


      Kaks küsimust:
      1) Kuna hetkel on hattrickis suur mängijate üleküllus, siis kas tasub ikka noortesüsteemi investeerida? See hooaeg olen vist ainult paar hea tasemega mäüngijat saanud ja nende eest ei saa mingit raha ka eriti. Kui noortesüsteemi ära nulliks saaks kuus 1,6 miljonit juurde, mis on minu jaoks üsna suur raha.
      2)Tahan treenida söötmist, et kumba on parem kas pikad või lühikesed söödud ja kas mõlema variandiga treenib kõiki mehi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Erko Vaata postitust
        Kaks küsimust:
        1) Kuna hetkel on hattrickis suur mängijate üleküllus, siis kas tasub ikka noortesüsteemi investeerida? See hooaeg olen vist ainult paar hea tasemega mäüngijat saanud ja nende eest ei saa mingit raha ka eriti. Kui noortesüsteemi ära nulliks saaks kuus 1,6 miljonit juurde, mis on minu jaoks üsna suur raha.
        2)Tahan treenida söötmist, et kumba on parem kas pikad või lühikesed söödud ja kas mõlema variandiga treenib kõiki mehi?
        Olen ilmselt vastustega hiljaks jäänud, aga ok.
        1. Noortesüsteem on sisuliselt loterii. Investeerides saad pisut suurema tõenäosuse hea mees tõmmata. Samas see rahasüst ei garanteeri mitte midagi. Kevadel tulevad noortesüsteemis teatavasti suured muudatused, millest soovitan juba Häti juhtkirjast ja foorumitest lugeda.
        2. Lühikesed söödud treenivad ääri, keskpoolkaitsjad ja ründajaid, pikad söödud ääri, keskpoolkaitsjaid ja kaitsjaid. Lühikeste söötude korral on tasemetõus mõnevõrra kiirem. Kumba treenida, oleneb sinu meeskonna spetsiifikast.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Correspondence

          09:31
          To you See, et sulle ei meeldi mõni tehtud otsus ei tähenda, et sa võid selleks teha teema, kus sa arutad Mod-i otsust. Järgmisel korral kaasneb selle rikkumisega foorumikeeld.

          Mod-Albertti
          09:32
          From you keda kotib :P


          naera lolliks

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Correspondence

            09:31
            To you See, et sulle ei meeldi mõni tehtud otsus ei tähenda, et sa võid selleks teha teema, kus sa arutad Mod-i otsust. Järgmisel korral kaasneb selle rikkumisega foorumikeeld.

            Mod-Albertti
            09:32
            From you keda kotib :P


            naera lolliks
            uhh, mässaja, vahi meest.

            Kommentaar


              ah mis ma ikka mässan, niisama lõõbin

              Kommentaar


                Mul on üks loll küsimus. Kui palju tohib miinustesse jääda, et su tiim ära ei võetaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                  Mul on üks loll küsimus. Kui palju tohib miinustesse jääda, et su tiim ära ei võetaks?
                  Kümne milliga võid miinuses olla. Kui sellest veel rohkem suudad miinusesse minna, siis antakse sulle 2 nädalat aega, et sellest välja tulla. Kui hakkama ei saa siis võid oma tiimiga hüvasti jätta.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Kümne milliga võid miinuses olla. Kui sellest veel rohkem suudad miinusesse minna, siis antakse sulle 2 nädalat aega, et sellest välja tulla. Kui hakkama ei saa siis võid oma tiimiga hüvasti jätta.
                    Tänan vastuse eest.

                    Kommentaar


                      Kaua see kasutaja saamine aega võtab?
                      Aitäh!

                      Kommentaar


                        Yess! sain 3-1 võidu liigas 3 kohal oleva FCI üle! minu raiting oli 35.0, tal oli 54.5 :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karvkate Vaata postitust
                          Kaua see kasutaja saamine aega võtab?
                          Aitäh!
                          oleneb. varu kannatust igatahes.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            See mängijate üleküllus on juba väga masendav hattrickis. Hattrick lahendas asja nii, et oskused hakkavad kiiremini langema vist vanaedes, aga minu meelest oleks parem variant see kui noortesüsteemist saaks iga nädala asemel iga kuu ühe mängija tõmmata või siis üle kahe nädala. Mängijaid oleks siis vähem ja iga mängija oleks hinnas. Nii tõuseksid taas mängijate väärtused ja mängijate treenimisest oleks rohkem kasu.

                            Kommentaar


                              tupekad on vaid 1 poolaja kaugusel veel 1 meistritiitlist-
                              kadestamisvaart k6rgel tasemel stabiilsus
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                küps saab lõuga sellise teo eest, on ahv raisk. vähemalt on logo minu tehtud, härra kübara enda eskiisi järgi



                                Mul saab juuni alguses aasta uue satsiga pelatud, läheb koguaeg mudugi meelest ära mis asi see hätt üldse on.. 2 kõvemat kaabakat on fõurmiidabõõl poolikud, yeshh, passable skillist treenisin aasta otsa wiyk treeneriga :-}

                                a tegelt meeldib kossumanager palju paremini, seal läheb mul kah palju paremini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X