320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    ei, küsiti midagi muud
    Vasta siis ise

    Kommentaar


      Algselt postitas kennu93 Vaata postitust
      Tänud ,sain sellest aru ,aga kui ütlesid ,et ostad mängija ja arendad teda trenn või paar,seega küsimus ,kuidas sa oskad vaadata ,et tal kohe uus tase ?
      Palga ja TSI järgi.
      Otsi turult 10 ühevanust ja ühesuguse tasemega noort, näiteks 17 a. rahuldavad kaitsjaid ja võrdle nende palkasid. Mida kõrgem palk, seda lähemal on mängija tasemetõus. Aga palka mõjutavad ka kõrvaloskused alates nõrgast, TSI-d veel ka vorm ja vastupidavus.
      Edasi muudkui kammid mängijaturgu ja otsid sobivaid tüüpe normaalse hinnaga, mis pole sugugi lihtne, sest sageli maksab kõrge rahuldav mängija pea samapalju kui madal hea.

      See kõik oli nüüd väga pealiskaudselt kirja pandud ja kindlasti on veel palju olulist, mida silmas peab pidama selleks, et skilltrade'iga palju pappi kokku ajada. Mina pole sellel alal eriti pädev.
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Krt kuidas ma ei viitsi enam selle hattrickiga tegeleda aga kahju oleks ka meeskonda pöhja lasta kui meeskonna pangakontol on mingi 440milli raha. On see enam hattrickis mingi suur summa? :S
        On kellegil häid ideid mida sellise tiimiga peale hakata?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Aita koondist!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Krt kuidas ma ei viitsi enam selle hattrickiga tegeleda aga kahju oleks ka meeskonda pöhja lasta kui meeskonna pangakontol on mingi 440milli raha. On see enam hattrickis mingi suur summa? :S
            On kellegil häid ideid mida sellise tiimiga peale hakata?

            sama teema. ma ei viitsi ka tegeleda. mul vist küll mingi 100 milli, aga mäng ennast suht ammendanud. kahju nagu lihtsalt ära ka unustada, et mul seal sats.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              võta minuga ühendust, olen parajasti koondise eesotsas.

              Kommentaar


                olen rookie suhteliselt alles - VI liiga. eelmine hooaeg teekis küll võimalus V liigasse tõusta kuid üks konkurentmeeskond mu liigas noppis koha mult ära ja jäin teiseks kuid tüüp ei suutnud ülemineku mängus vastasest jagu saada ning kukkus meie liigasse tagasi ja nüüd pesitseb 5 koha peal peal seda kui hooaja selgroog on murtud. ma jätkan 5 võidu ja 2 viigiga. järgmine meeskond jääb maha juba 5 punniga. loodan, et suudan erinevalt oma liigakaaslasest üleminu mängu ära teha ning V liigasse tõusta, suht kõrini on seal kuuendas passimisest. :P

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                  olen rookie suhteliselt alles - VI liiga. eelmine hooaeg teekis küll võimalus V liigasse tõusta kuid üks konkurentmeeskond mu liigas noppis koha mult ära ja jäin teiseks kuid tüüp ei suutnud ülemineku mängus vastasest jagu saada ning kukkus meie liigasse tagasi ja nüüd pesitseb 5 koha peal peal seda kui hooaja selgroog on murtud. ma jätkan 5 võidu ja 2 viigiga. järgmine meeskond jääb maha juba 5 punniga. loodan, et suudan erinevalt oma liigakaaslasest üleminu mängu ära teha ning V liigasse tõusta, suht kõrini on seal kuuendas passimisest. :P
                  mis meeskonnaga tegu?`

                  muidu napilt V tulles ei pruugi sul palju pidu olla lähed hooajaga VI tagasi saades iganädalasi saunu

                  Kommentaar


                    Mul ongi nii.
                    Tõusin esimese hooajaga V liigasse, seal esimese mängu võitsin aga nüüd saan järjest peksa. Kukun tagasi kuuendasse ilmselt.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                      Mul ongi nii.
                      Tõusin esimese hooajaga V liigasse, seal esimese mängu võitsin aga nüüd saan järjest peksa. Kukun tagasi kuuendasse ilmselt.
                      Ma tegin ka sama teekonna läbi, aga siis peksin kuuendas hooaja botte ja teine tõusmine viiendasse osutus juba märksa edukamaks.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                        olen rookie suhteliselt alles - VI liiga. eelmine hooaeg teekis küll võimalus V liigasse tõusta kuid üks konkurentmeeskond mu liigas noppis koha mult ära ja jäin teiseks kuid tüüp ei suutnud ülemineku mängus vastasest jagu saada ning kukkus meie liigasse tagasi ja nüüd pesitseb 5 koha peal peal seda kui hooaja selgroog on murtud. ma jätkan 5 võidu ja 2 viigiga. järgmine meeskond jääb maha juba 5 punniga. loodan, et suudan erinevalt oma liigakaaslasest üleminu mängu ära teha ning V liigasse tõusta, suht kõrini on seal kuuendas passimisest. :P

                        Ma juba kolm hooaega kuuendas passinud, aga nüüd vist läheb õnneks. Olen teinud ühe viigi ja ülejäänud mängud võitnud, aga teisel kohal olev tiim on ainult ühe punniga maas ja kolmandal kohal olev tiim on kolme punniga maas. Mul on ka kaks head kaitsjat vigastatud ja üks hea poolkaitsija on kah vigastatud . aga kui kõik läheb õieti, siis saan ikka viiendasse liigasse.

                        Kommentaar


                          annaksin oma meeskonna kellelegi hooldada, kes seda soovib... sats on 4 liigas.. rahaliselt üle 30 milli plussis, stata on suur ja mehed normaalsed... endal pole aega olnd enam eriti tegeleda sellega... on soovijaid?

                          Kommentaar


                            Ma võin ju sellega veits tegeleda.

                            Kommentaar


                              ma saatsin sulle privaatsõnum ioam msniga võta ühendust.

                              Kommentaar


                                Aga Eesti tuli jälle maailmameistriks, seekord siis noorte MM-il. Head internetipeded me ikka oleme. Tundub ju küll, et mis siin ikka, me vanad klikkijad ja see pole mingi ime, aga tegelikult jääb Eesti hattricki kogukond suuremate riikide omadele kümneid kordi suuruse poolest alla. Seega tuleb vahe mõistusega tasa teha ja Eesti edu on suhteliselt fenomenaalne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X