320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei taha sulle vastatata.

    Kommentaar


      Kurat ma ostsin endale mõni aeg tagasi unise peaga maagilise ründajaga. Ma teadsin küll, et selliste palgad on kõrged, aga ma ei tea kuidas ma talle pakkumise teha võisin. Palka maksan talle üle 2 milli nädalas. Ots-otsaga tulen toime rahadega, aga samas jälle aitab tema mul tõusta kõrgemasse liigasse. Mina ostsin vist mingi 15 milliga, aga nüüd on neid saada isegi juba alla milli. Masendav süsteem. Midagi tuleks kindlasti muuta.

      Kommentaar


        Mis sa tast hoiad. Müü maha.

        Kommentaar


          Tehtud! Raha sain tema eest alla 9 miljoni. Üpris palju raha läks nüüd selle veaga kaotsi kuigi samas on esikoht nii kindlam liigas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            Tehtud! Raha sain tema eest alla 9 miljoni. Üpris palju raha läks nüüd selle veaga kaotsi kuigi samas on esikoht nii kindlam liigas.
            mis su teami nimi on, teeme järgmine nädal frendly
            JK Liverpool Pub nr 8

            Kommentaar


              Viljandi Saturn

              Kommentaar


                HT suvepäevad vol4 toimuvad Tarsi talus 24-26 august!

                Kommentaar


                  Tarsi talu ? Kas rabasse ka minnakse? Viimane kord sai seal päris kobedaid elamusi

                  Kommentaar


                    rabas mängime võrkpalli

                    Kommentaar


                      ÜRITUSE KAVA

                      24. august
                      Täkkude õhtu, osavõtu tasu 50 EEK
                      Saabumine Tarsi tallu 18:00-20:00
                      edasi on jooma.

                      25. august
                      Tegus laupäev Osavõtu tasu 100 eek
                      11:00-12:00 Kogunemine Rapla peaväljakul (Karmani kaupluse parklas, joogi ja söögivarude täiendamine.

                      13:00 Jalgpall (valida on kome staadioni vahel)
                      Esimene võimalus on Rapla ühisgümnaasiumi staadion, teine võimalus on Alu staadion, kolmas võimalus on Kehtna staadion.
                      Mäng kestaks 2x45 minutit ning omavahel võiks kohtuda Eestimaa v Liivimaa kubermang. Eks igaüks ise tea kust see piir läbi jooksis

                      Peale mängu on võimalik minna ujuma, kas Keava mõisa tiiki või Tarsi talu ligiduses olevasse väiksesse raba järve või kinnitada keha:
                      (www.meiepubi.ee/)
                      (www.krantsikorts.ee/hoone.html)
                      (www.arturitrahter.ee/)

                      16:00 Jõuame Tarsi tallu.
                      Telkide ülesse seadmine, esimesed õlled.

                      Orienteeruvalt 17:00 Õlle orienteerumine.
                      Vabatahtlikud 3 liikmelised võiskonnad:
                      Raja pikkus ca 2,5 km ja ca 4 kontroll punkti.
                      Igas kontroll punktis tuleb võiskonna peale juua ära kaks õlut. Osavõtu tasu võiskonna kohta 8xpudeli õlle hind.
                      Võitjale võiskonnale kast õlut

                      19:00- ... algab ürituse ametlik osa, ehk ohjeldamatu alksi hävitamine. Mille kestel peame maha kypsi korraldatud viktoriini ning võistleme Marduki välja mõeldud sportmängudes ning laulame Wallahi eestvedamisel puruks karaoke masina
                      Loomulikult saab iga üks enda kaasa võetud sodi grillida.
                      Lisaks saab kohapeal karata batuudil, mängida rabas põlvist saadik turba sees võrkpalli, olemas ka vähe kuivem võrgu plats, ning taguda jalkat.

                      Loodame, et marduk teeb ka nüüd miski regamise lehe, kus saate end kirja panna ning ära märkida, mitmel päeval te osa võtate ning mis hommikutel hommikusööki tahate (hommikusöök 50 EEK)

                      p.s. osaleda saavad kõik 18 aastased või vanemad HT mängijad. Nooremad kui 18 aastased peavad kaasa võtma vanema kirjaliku tõendi kus on öeldud et laps on seal nende oma vastutusel. Loomulikult peavad nad kogu ürituse mööda saatma kainelt.

                      Crap pakett on siis 100 EEK osavõtt tegusast laupäevast
                      Medium pakett on 150 EEK täkkude õhtu + tegus laupäev või tegus laupäev+pühapäevane hommikusöök.
                      VIP pakett on 250 EEK täkkude õhtu, tegus laupäev+ 2 hommikusööki. (puder, moos, piim, võileivad)

                      Kommentaar


                        Hattrickil uus kujundus...
                        Väga lahe ja stiilne
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          ei ütleks, peeeeeeaaegu sama mis eelmine kujundus ainult et kitsamaks tehtud ja paar nupukest veits muudetud. mina eelistaks eelmist varianti (selle kitsama kujunduse pärast). tegelt võib-olla isegi on rohkem muudetud - pole kõiki lehti nii läbi vaadanud selle pilguga.

                          Kommentaar


                            See uus kujundus jätab küll külmaks, ei ole midagi halba ega head selle kohta öelda. Täna oli siis selle hooaja viimane liigamäng. Mul nagu ikka vedas nii sitasti, et jälle olin teine. Kusjuures mina sain punkte 34 ja väravatevahe 59 - 4 ja esikohal oli 39 punkti ja väravatevahe 52 - 8. Enamikest olin peajagu üle ja liidrile tegin ka ühes mängus pähe, aga mingi lambi kaotused ja viigid suvaliste vastastega.

                            Kommentaar


                              Ma sain boti käest 2-3 pähe....Vale taktika panin ja siis tänu sellele jäin liigas viiendaks.Oleks võitnud oleks ma olnud neljas,aga noh ma lõpetasin alles oma teise hooaja.Ja mu parim väravakütt oli kolmas,oleks kaks kolli veel löönud oleks olnud esimene,aga oleks on sama mis poleks.
                              Ja siis ma unustsin ennast veel 100+ mängudele kirja panemata:'(:'(

                              Tiimi nimi:FC Kärdla Arsenal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hattrick.org
                                06.07.2007 Klubiomanikud ähvardavad hooaja vahele jätta
                                Klubiomanike Föderatsioon (COF) võib astuda drastilisi samme kui Hattricki Jalgpalli Assosatsioon (HFA) ja Mängijate Ühendus ei tule nende nõudmistele vastu.
                                - "Paljud klubid kaotavad praegu raha ja olukord halveneb pidevalt. Me ei saa seda enam lubada," sõnas COF-i eesistuja. Klubiomanike Föderatsiooni kinnituse kohaselt on praegune palgalepe Mängijate Ühendusega liiga helde ja tuleks ümber vaadata. Samuti juhitakse HFA tähelepanu piletihindade ja sponsorrahade suurendamise vajadusele.
                                - "Me oleme nendele teemadele ka varem tähelepanu juhtinud, kuid siiani pole HFA ja Mängijate Ühendus meid kuulda võtnud. Seekord ei tagane me nii kergesti," jätkas eesistuja.

                                HFA on juba väljastanud pressiteate, kus kinnitatakse läbirääkimiste alustamist järgmisel nädalal.
                                "Lahenduse leidmine on võimalik, samas ei tohi me silmist lasta pikaajalisi perspektiive. Raha on üks asi, kuid me peame motiveerima ka kõiki tarku meeskonna juhte, et nad jätkaksid õigel kursil liikumist.
                                05.07.2007 Individuaalsete sünnipäevade uus algusaeg
                                Uus ajastu mängijate vanuse määramisel algab varasemalt välja hõigatud 11. juuli asemel hoopis esmaspäeval 16. juulil. Me nihutasime tähtaega edasi, kuna me ei tahtnud häirida U20 maailmameistrivõistlust, mis lõppeb pühapäeval 15. juulil.
                                05.07.2007 Igale mängijale oma sünnipäev
                                Kuni tänaseni tähistasid kõik mängijad ühiselt oma sünnipäeva. Kuid hiljuti avastasid eksperdid veelgi täpsema mooduse mängijate vanuse määramiseks, mis on juba edukalt rakendust leidnud noortetiimi mängijate juures. Alates kolmapäevast (11. juulist) hakatakse uut vanusemääramist kasutama ka põhimeeskonna mängijate puhul - näidatakse ära nende täpne vanus aastates ja päevades.

                                Ekspertide kinnitusel on senine massiline sünnipäevade koostähistamine täielikult väär, kuna mängijad on tegelikult sündinud erinevatel päevadel. Mängijate vanus võib päevades ulatuda 0-111 päevani, kuna Hattricki aasta on 112 päeva pikk. Praktikas tähendab see seda, et näiteks mängija, kes uuel hooajal oleks saanud 23-aastaseks, võib kolmapäevast alates avastada oma sünnikuupäeva vahemikus 22 aastat, 57 päeva - 23 aastat, 56 päeva. Seega on mõned mängijad nooremad kui nad tegelikult välja näevad ja mõned vanemad.
                                Kaks väga teretulnud uuendust on siis tulemas. See palgasüsteem saab siis loodetavasti lõpuks lahenduse ja mängijate treenimine hakkab ennast jälle ära tasuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X