320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olgem ausad, see on ikka väga sitasti tehtud logo.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      olgem ausad, see on ikka väga sitasti tehtud logo.
      Õnneks see peabki sitt olema

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        tupekad on vaid 1 poolaja kaugusel veel 1 meistritiitlist-
        kadestamisvaart k6rgel tasemel stabiilsus
        jee jee ma olen meistriliiga kunn ja ilge äss

        Kommentaar


          Täna õhtul siis suur finaal ees Eesti võidab!

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            Täna õhtul siis suur finaal ees Eesti võidab!
            ja nii ongi.
            kui päriselus võime sellest vaid laulda, siis hätimurul sai (või saab, sest mäng alles käib) see teoks: eesti - maailmameister!

            Kommentaar


              Yeah!!!!!!

              Kommentaar


                Üle prahi!!!!
                Hea töö, kyps!
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Õnnesoovid! Hea, et mu vanad silmad veel selle uskumatu võidu ära nägid.
                  Ja aitäh kyps, et lubadust pidasid ning need kaks hooaega pühendunult mängisid.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ehhh, lollidel lihtsalt vedas jälle Võita on muidugi lahe.

                    Kommentaar


                      Keegi seda uut jalgpallikooli ka kasutab? On sellel asjal mõtet? Ma olen seni vel vana süsteemi juures ja nüüd kaks nädalat järjest saanud kaks head kaitsjat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        Keegi seda uut jalgpallikooli ka kasutab? On sellel asjal mõtet? Ma olen seni vel vana süsteemi juures ja nüüd kaks nädalat järjest saanud kaks head kaitsjat.
                        Mina kasutan nii uut kui vana süsteemi,ei oska nagu midagi erilist selle uue kooli kohta öelda,kuna mees peab sul ju terve hooaja enne noortekas mängima....siis alles saad ta põhikooseisu tõmmata.
                        Raske on meestele õiget positsiooni valida,kuna pead mehed erinevatel pos. läbi proovima....et kus ta paremini hakkama saab.Ah ei tea ei tea,pole veel kõigest lõplikult arugi saanud veel,aga tundub,et tulevikus võibhakata ära tasuma küll see uus süsteem.
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          üldse ei tõmba see mäng enam.. lineup saab paika pandud kord nädalas kui meeles on I liiga jäi siis laeks..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                            üldse ei tõmba see mäng enam.. lineup saab paika pandud kord nädalas kui meeles on I liiga jäi siis laeks..
                            hakka mingeid transfereid tegema, siis tuleb põnevus ja konkurentsivõime tagasi
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              kle aeg on niipalju edasi lännu, hinnad nii madalad ja palgad kõrged Preagu ei suuda näpuga järgegi ajada turul.. Kunagi sa trade'sid küll kõvasti tehtud kuid huhh.. oma pankrotti lastud satsiga ostsin korralikke mehi ikka sadade millidega, preagu saad sa paarikümnega need kätte. Tegelikult ma rääkisin sellest juba vist 2 aastat tagasi häti kokkutulekul.. ei 3.. ah ma i mäletagi.. igatahes, nüüd on see käes muud midagi. Asi millepärast ma veel pelan ongi tegelikult igaastane häti joomatuur

                              Kommentaar


                                Hehehe, juua tasub ikka rohkem kui kord aastas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X