320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindel plaan nagu oleks juba esimesest mängust saadik.

    Kommentaar


      see ei ole ju võimalik. Argentina kaitse teeb selliseid vigu et kui oleks seal mingi Leedu või Läti klubi, siis oleks kindlasti mingi radar punases
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Aplaus Hondurasele.

        Argentina ründajad raiskavad ka päris korralikult.

        Kommentaar


          Londoni olümpiamängude vigadeparandus sai täna Rios kenasti tehtud ja vastutasuks pronksmedal. Hea töö Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsä!
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Tubli töö meestelt!

            Minaškinilt seevastu väga lahja sooritus.

            E: Õudne, kui üks kommenteerib Riost ja teine Eestist @loitsäärits
            AILTON

            Kommentaar


              Käi p***e Aju Käärits... selle kriiskamise peale tahaks endal trummikiled läbi torgata.

              Ma saan aru, et inimestel on erinev hääletoon aga no ei ole vaja ju seda kriiskamist veelgi võimendada...

              P.S hea töö, Embrich !

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Käi p***e Aju Käärits... selle kriiskamise peale tahaks endal trummikiled läbi torgata.

                Ma saan aru, et inimestel on erinev hääletoon aga no ei ole vaja ju seda kriiskamist veelgi võimendada...

                P.S hea töö, Embrich !
                Kurat, mina hüppasin mööda tuba ringi ja sina lased end mingist hääletoonist häirida. Kämoon.

                Kommentaar


                  ma ei teagi, kumb oli hirmsam, kas Beljajeva vehklemine või Sääritsa kommentaar, aga viimast oli igatahes palju raskem taluda. kui ei kriiska, siis jaurab lihtsalt eetrit täis, et teine kommentaator midagi öelda ei saaks. ühtlane täiesti sisutu jutumula.

                  Kommentaar


                    Tavaliselt Anu häirib ka mind, aga ma olin liiga hype, et teda tähele panna. Anu kasuks räägib ka see, et Kalkun on veel kohutavam.

                    Kommentaar


                      nali naljaks aga Rio2016.com leht on telepildist ees tulemuse kajastamisel
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        krt julia pumpa ülesse nüüd ffs

                        Kommentaar


                          Isegi Delfis on skoor ees. Ilmselt kommentaatorite pärast. Nagu jalgpallis
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            pronksile siis venelastega
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Oskab keegi teadjam öelda, miks ei oleks võinud viimases / viimases 2s ringis Kuusk võinud vehelda ? Kirpu sai 2. raundis 5:1 ja 3. raundis 0:3 ju ? Oleks Kuusk hullem olnud ? vähemalt ju puhanud ja ehk vastastele üllatus ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                nali naljaks aga Rio2016.com leht on telepildist ees tulemuse kajastamisel
                                Kummast telepildist? Kas mõlemast? ETV pilt on VSB-st jupikese maas.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X