320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Ahhahaaa. Tõsi, tase on seal pea sarnane suure slämmiga, aga teda samaväärseks tiitliks pidamine on ikka üks suur nali. Nicolas Massu saadab õhumusisid sulle.
    Cilic ja Ivanovic saadavad vastu.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Cilic ja Ivanovic saadavad vastu.
      Cilic ja Ivanovic on mõlemad umbes 10x kuulsamad kui Massu.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Cilic ja Ivanovic on mõlemad umbes 10x kuulsamad kui Massu.
        Ongi nii vä? Krt, olümpia on jura siis!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Ongi nii vä? Krt, olümpia on jura siis!
          Tore, et lõpuks aru said.

          Kommentaar


            #35
            yolovana, tänks. ma ei ole tükk aega nii rumalat argumentatsiooni lugenud. oligi muidu sitt päev olnud kuni seniseni.

            Kommentaar


              #36
              Wow, see oli võimas...

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Kyrgios on ainuke kelle mitteosalemisest mul kahju on. Teised sinu listis oleks olümpiale kohale sõitnud, kui sarnaseslt GSi turniiriga saaks osalemise eest raha või ränking punne, kuid osalemise eest olümpial ei maksta ja ränking punne ka ei saa. Ühesõnaga kõik need muud peale Kyrgiose on kas mentaliteedilt luuserid või savipinnase mängijad kes Rios oma edusse ei usu. Nende mängijate eemalolek ei tee olümpiavõitu kuidagi vähem prestiižikamaks.
                Naistest ei ole minuteada keegi eemale jäänud. Propsi neile!
                Kuidas sulle Simona Halep ja Milos Raonic meeldivad?

                Simona Halep and Milos Raonic withdraw from Olympics over Zika virus

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  yolovana, tänks. ma ei ole tükk aega nii rumalat argumentatsiooni lugenud. oligi muidu sitt päev olnud kuni seniseni.
                  Tore abiks olla!

                  Okei. See, et 2004 a Mardy Fish ja Nico Massu finaalis olid tegi selle finaali äärmiselt nõrgaks, ning ekvivalentset finaali lähiajaloost ma ei mäletagi. Ivanovic - Safina, Cilic - Nishikori olid loomulikult tugevamad finaalid, võrreldes.
                  Kuid 2004 aasta olümpia tennise asetatud mängijad olid ju päris tugevad ka? Kõik omaaegsed tipud.


                  ATP osas ma võin lahmida kuna ei jälgi seda niivõrd palju, kuid WTA mängijate seas on olümpia tennis selle taasavamisest saadik prestiižikas olnud ja tippmängijad on sellest alati osa võtnud. Steffi 88nda aasta Grand Slam USO finaalis ja Golden Slam sama vastase vastu olümpia finaalis aitas olümpia naisüksikmängu populaarsuele kõvasti kaasa.
                  OK, mehed mängivad ainult 3 setti ja osad ei ilmu kohale, seega ei anna mõne GSiga päris üks ühele võrrelda, kuid naiste üksikmängus on olümpial sama suur bracket ja sama palju mänge kui GS turniiridel.

                  järeldus: naiste tennis olümpial on prestiižikam kui meeste oma!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Kuid 2004 aasta olümpia tennise asetatud mängijad olid ju päris tugevad ka? Kõik omaaegsed tipud.
                    Ja enamik neist oli hiljemalt kolmanda ringi järel mängust väljas. Mis näitab täpselt kui tõsiselt nad seda olümpiat võtsid.


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    ...kuid naiste üksikmängus on olümpial sama suur bracket ja sama palju mänge kui GS turniiridel.
                    Ega ikka ei ole küll...

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Ega ikka ei ole küll...
                      ok üks raund on vähem, no biggie

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        ok üks raund on vähem, no biggie
                        Üks raund vähem = poole vähem võistlejaid.

                        Kommentaar


                          #42
                          yolovana, sa räägid erinevat asja. OK, rohkem tennisiste läheb sinna kohale, aga turniiri tähtsust mängijate jaoks võrrelda slämmeritega või panna isegi samale tasandile, on täielik nonsenss.

                          Ma olen tennises suuremal ja vähemal moel olnud 20 aastat, pole mitte kunagi kuulnud ühtegi noortennisisti rääkimas või unistamas olümpiamängudest. punkt.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Üks raund vähem = poole vähem võistlejaid.
                            tõsi. samas olümpial ei ole neid tegelasi kes lähevad jultunult esimese raundi osalemisraha korjama ja mängivad läbi vigastuse jms. Olümpia on puhas - no money, just glory!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              tõsi. samas olümpial ei ole neid tegelasi kes lähevad jultunult esimese raundi osalemisraha korjama ja mängivad läbi vigastuse jms. Olümpia on puhas - no money, just glory!
                              Aga mida sa ikkagi Halepist ja Raonicist arvad?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                yolovana, sa räägid erinevat asja. OK, rohkem tennisiste läheb sinna kohale, aga turniiri tähtsust mängijate jaoks võrrelda slämmeritega või panna isegi samale tasandile, on täielik nonsenss.

                                Ma olen tennises suuremal ja vähemal moel olnud 20 aastat, pole mitte kunagi kuulnud ühtegi noortennisisti rääkimas või unistamas olümpiamängudest. punkt.
                                Ei kahtlegi selles. Samas, ühe olümpia kohta on 16 GSi. Kuid jah, eks olümpia jääb tähtsuselt sinna kuhugi GSi ja Premier Mandatory vahepeale - oleneb kas inimene mängib raha või glory peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X