320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Mara Abbott umbes 15 sekundit hiljem teisena sealt kurvist läbi sõitis ja kaamerapildis oli näha, et Annemiek Van Vleuten lebab endiselt pärast ränka kukkumist maas samas asendis, siis kartsin küll halvimat. Nüüd lugedes, et tema vigastused pole eluohtlikud, siis võib küll öelda, et see kukkumine ei saanud Van Vleuteni jaoks enam õnnelikumalt lõppeda.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Kas kuskilt netist või kanalist on võimalik näha ka rahvusvahelist päeva kokkuvõtet? Kunagi oli selline komentaarita tunnipikkune saade, kus anti ülevaade päeva jooksul toimunud aladest. Oleks tänulik.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Pühendasin siin 15-20 minti selle peale ja tundub, et sellist korralikku "go for" varianti ei ole, probleem ilmselt õigustega. Samas, olen suht kindel, et vaja oleks leida mingi selline ülimeinstriim-kanal, nagu BT või nii ja siis sealt pealt tuleb iga päev raudselt midagi taolist(striimima peab). Ideeliselt ka Eurosport News ja miks mitte ka Sky Sports News HQ peaksid midagi näitama, aga muidugi liiglühidalt...

        Samas ma pean tunnistama, et mulle jättis selle kiire guugeldamisega suhteliselt viisaka ja mugava mulje NBC http://www.nbcolympics.com/news/watc...2-rio-olympics

        Viimase puhul siis VPN-i või teist Proxyt vaja, muidugi...
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          otsisin siin ka näiteks meeste sõidust kokkuvõtet ja krt kõik georestrictiga.

          ja no see meedia sihilik krimi otsimine Brasiilias.... krt kel jube isu on sellist infot saada, siis otsigu netist Tv Globo( saade Cidade Alerta) või Band-i(Brasil Urgente) kanali striim üles ja alates Eesti aja järgi kell 23 näidatakse 3 tundi nn. politsei saadet- telekanalitel on omad helikopterid politseioperatsioone jälgimas ja ülejäänud aeg näidatakse mis viimase 24h jooksul on juhtunud. ja seda igapäevaselt
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Pühendasin siin 15-20 minti selle peale ja tundub, et sellist korralikku "go for" varianti ei ole, probleem ilmselt õigustega. Samas, olen suht kindel, et vaja oleks leida mingi selline ülimeinstriim-kanal, nagu BT või nii ja siis sealt pealt tuleb iga päev raudselt midagi taolist(striimima peab). Ideeliselt ka Eurosport News ja miks mitte ka Sky Sports News HQ peaksid midagi näitama, aga muidugi liiglühidalt...

            Samas ma pean tunnistama, et mulle jättis selle kiire guugeldamisega suhteliselt viisaka ja mugava mulje NBC http://www.nbcolympics.com/news/watc...2-rio-olympics

            Viimase puhul siis VPN-i või teist Proxyt vaja, muidugi...
            Hola vist siin ei aita?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              No vähemalt Djokovici jaoks on olümpia küll eriline võistlus.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                No vähemalt Djokovici jaoks on olümpia küll eriline võistlus.
                ma ei mäleta, et see talle enne esimeste slämmerite saamist nii eriline oleks olnud. ja parafraseerides klassikuid, siis "nahhui on sellisel teemal vaja üldse arutada".

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  ma ei mäleta, et see talle enne esimeste slämmerite saamist nii eriline oleks olnud. ja parafraseerides klassikuid, siis "nahhui on sellisel teemal vaja üldse arutada".
                  keegi ei arutagi, tegu on faktiga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    keegi ei arutagi, tegu on faktiga.
                    sul endal ei ole piinlik nii rumal olla vahest?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      sul endal ei ole piinlik nii rumal olla vahest?
                      Rumal? Tipptennisist ütles, et see oli tema karjääri üks valusamaid kaotusi. Postimees tegi sellest uudise, mina postitasin selle olümpiateemasse, kus enne oli antud teemal jauratud lehtede kaupa. Punkt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Rumal? Tipptennisist ütles, et see oli tema karjääri üks valusamaid kaotusi. Postimees tegi sellest uudise, mina postitasin selle olümpiateemasse, kus enne oli antud teemal jauratud lehtede kaupa. Punkt.
                        vt postitust #130

                        Kommentaar


                          // moded liigutage see post siia teemasse http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ga-hea/page140

                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            see sitt ei ole isegi Rios ju.

                            Kommentaar


                              Auts, see rattacrash oli päris rõve!
                              Ise vaatasin seda taustaks ja YLE kommentaator rääkis seal, et nad tulevad mäest alla liiga aeglaselt ja peaks ikka hoogu kiiremaks ajama. Peale seda väljasõitu jäi vist vennal küll suu kinni selle koha pealt.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                see on muidugi müstika et ETV ja VSB dubleerivad võistlusi. tõesti ei suuda kokku leppida kes mida näitab, selle asemel tundub et hoopis käib siin niigi väikses konnatiigis mõnus konkureerimine HD vs ehk parem kommentaar
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X