320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Alles lõppenud Rootsi Lav mängus oli väljakul kaitsja Noko Matlou, kes näeb välja sääne:
    Discover daily breaking news, transfers, match reports, analysis, updates, opinions and much more on South African, African and world football from the team at KickOff.

    Tema kohta leiab Wikipedias:
    In September 2007 Matlou was subjected to a gender "inspection" by a referee in the presence of the opposition captain, before South Africa's match against Ghana at Caledonian Stadium, Pretoria. She was allowed to play in the match after being confirmed as female.[

    Ma ei taha ette kujutada, kuidas seda kontrolliti.

    Kommentaar


      #92
      Imelik, et veel vastupidist olukorda pole olnud.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Imelik, et veel vastupidist olukorda pole olnud.
        Et mängijad teevad kohtunikule sookontrolli?

        Kommentaar


          #94
          siin peaks olema ju noku
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            siin peaks olema ju noku
            No kui inimese nimi on Noko, siis on täiesti loogiline arvamus, et tal on ka Noku.

            Kurat, nali nagu kolmandas klassis...

            Kommentaar


              #96
              teinekord neid karjatusi, käte taevasse surumisi ja pisaraid vaadates...
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #97
                20:16
                #BLM

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  20:16
                  #BLM
                  Ses suhtes üsna kummaline keiss, et vist tegelikult on olümpial igasugu poliitilised steitmendid minu teada keelatud. Ehk Williamsid poleks saanud sellisele küsimusele suurt midagi vastata.

                  Kommentaar


                    #99
                    Mitu karistuslööki Adnan lõi? Klõpsisin aeg-ajalt Nõmme Kalju mängu ja VSB vahel ning pea alati oli Adnan karistuslööki löömas. Ja ohtlikult lõi...
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                      Mitu karistuslööki Adnan lõi? Klõpsisin aeg-ajalt Nõmme Kalju mängu ja VSB vahel ning pea alati oli Adnan karistuslööki löömas. Ja ohtlikult lõi...
                      4-5. Kolm meenuvad kohe - need lati alla, mille Hojbjerg üle lükkas. Siis see üks kesine vasakuga, mis läks keset väravat. Ja vist oli ka üks posti kõrvale kohe mängu alguses, aga see võis ka mingi mängust kauglöök olla.

                      Kommentaar


                        Telepildist tulid ainult 0:0 mängud täna, ning taolised masterpeace'id jäid nägemata:

                        2:19

                        Kommentaar


                          see on lahe et olümpia käib ja samal ajal veel peetakse Brasiilia liigas kohtumisi
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            ETV ülekanded taas oma tuntud headuses. Jalgrattas näidatakse võistluse esimest poolt, mis midagi ei otsusta, siis lõpetatakse ära. Teine kanal näitab jutupuhumist olümpialeegi taustal - nagu mitte midagi kusagil ei toimuks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              ETV võib küll perse käia. Mingit loodusdokki näidata. Mis mõte sellel ratta esimesel kahel tunnil oli? Sõudmist pole suudetud siiani näidata.

                              Kommentaar


                                Kas midagi olulist jäi nägemata? Ei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X